Косопад - 4 тема

  • 56 036
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 924
само с шампоани няма да стане  Peace за толкова продължителен косопад - вероятно има и недостиг на витамини, минерали ... АК, вземи добри добавки, наистина добри и ампули, лосиони .... добри  Peace

(да се надяваме, че няма друг проблем  Peace )

# 166
  • Мнения: 39
а кои са добри добавки?? към шампоана и маслото за коса Тричъп, за което писах по-горе има и някакви капсули за пиене, но мен нещо ме достраша да ги пия. Знам ли ги какви са??? Макар доста да ми ги похвали продавачката

# 167
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 924
анакапс от аптеката или макси хеър  Peace  ако имаш добри мултивитамини - ползвай и тях, докато вземеш нещо конкретно  Peace

назад се коментираха, като добри и GNC, но не запазих линка  Peace

# 168
  • Мнения: 39
оффф, много скъпи тези анакапс беее Wink а другите не знам от къде да ги взема. Явно ще трябва и това да го добавя в бюЖета, но сега съм се захванала с една фотоепилация и ще ми дойде в повечко (на главата се чудя как да си запазя космите, а другите се чудя как да ги разкарам) освен да се прежаля и да пробвам тези индийските


Благодаря все пак   bouquet

# 169
  • Мнения: 7
 Аз освен Фитовал/Ревалид използвам L'oreal'  Age Suprime и L'oreal Fiberceutic ( ампули, запечатваща и поддържаща маска), MATRIX Amplify - шампоан и балсам за обем. Тази седмица взех на Alfaparf Midoloo di bamboo - шампоан, маска и спрей за възстановяване. Ползвам ги без определена последователност като сменям продукта след примерно 3 измивания.
 За хранителните добавки тепърва ще започна да чета подробно, но притесненията ми идват от мисълта да не би да става въпрос не само за козметичен , а и медицински някакъв проблем.
 Тези Анакапс и Макси хейр колко струват?

# 170
# 171
  • Мнения: 7
a.l.e.n.a, благодаря ти!  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 732
Момичета, случайно видях темата.
Пишете за различни средства, виждам и много химия /визирирам и синтетичните вит. добавки/ се споменава .....
Това, което винаги ще препоръчвам е серията на КТМ за коса 101. В зависимост от вида косопад, името на серията се допълва с различно буквено означение : A, B, D  и т.н.
в тази тема попрегледах, не видях да е спомената
предните теми не съм чела. Извинявам се, ако повтарям и вече методът е бил споменат.
Личен опит: панацея. Уникално био средство.
в гугъл ще намерите много инфо за продуктите на различни езици.  Peace

# 173
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 924
аз лично за 1 път чувам, но можеш да ни предложиш линк за информиране  Peace

# 174
  • Мнения: 39
интересно, и аз бих искала да знам. Ще чакаме

нищо не откривам в гугъл...

# 175
  • Мнения: 1 732
аз лично за 1 път чувам, но можеш да ни предложиш линк за информиране  Peace
разбира се, че мога да предложа. Simple Smile Не съм сигурна на кои езици би било най- подходящо.

опасявам се и че едва ли ще успея да бъда достатъчно изчерпателна.
Клиниките/козметични центрове по света, предлагащи тези продукти са много. Също и статиите , материалите и инфото по въпроса.  Simple Smile

http://101hairusa.com/about-us.html
http://www.prelesti.ru/101/janguan.htm
http://www.youtube.com/watch?v=-D-Pn0qhX5s
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=xuU9bm_fpjs

# 176
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 924
благодаря   bouquet за мен на английски е идеално  Peace ще разгледам  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 39
???? малко като ТВ шоп ми звучи (без да искам да обидя някого), а ти лично от къде ги купуваш тези продукти

# 178
  • Мнения: 1 732
О, не, не. Много далеч е от ТВ  шоп. /поне навремето, когато  се борех с проблема с косата ми, продуктите и метода не бяха рекламирани по телевизия и/или в подобен стил./
Лично аз съм купувала тези продукти в Москва. От специализиран център, в който ме консултираха обучени специалисти. Същите центрове съм виждала в Дубай  и Германия.
В Бг съм виждала лосиона от няколко от сериите преди 10-на години в аптеки и в китайския магазин в пресечката на Пиротска. Сега не знам дали се предлага, тъй като рядко си идвам.
Надявам се да са навлязли вече повече и да са се утвърдили така, както в други страни.

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 00:40 от take a smile

# 179
  • Мнения: 39
не съм ги виждала, а и никъде в БГ страниците не виждам да пише за тях. Изглеждат добре, но не трябва ли да се прилагат от специалист?

Общи условия

Активация на акаунт