Косопад - 4 тема

  • 51 953
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 59
Мерси за отговорите, ще потърся нещо, с което да редувам тогава Simple Smile

# 721
  • Мнения: 656
Здравейте.Искам и аз да питам колко време да пия Maxi hair  и колко пауза да направя?

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
изпий 2 опаковки, първата по 2 на ден, втората по 1 на ден, после премини на омега 7  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 36 121
Мерси за отговорите, ще потърся нещо, с което да редувам тогава Simple Smile

Това нещо, трябва да има различен състав от Maxi-Hair

# 724
  • Мнения: 656
Мерси,Алена  bouquet

Весела Коледа на всички!

# 725
  • Мнения: 309
привет!
Ясно ми е че класация на продуктите няма по ефективност.
Колебая се коя серия да взема срещу косопад- Виши, Фито, а сега препоръчаха нещо съвсем ново за мен Labo Hair loss HSSC /много препоръчана от аптекарката/. Та влязох в аптеката за да взема ампулите и шампоана на Виши, а излязох в чуденка какво все пак да купя?!!

# 726
  • Мнения: 459
Момичета,искам да ви помоля за съвет.Предварително се извинявам за фермана ,който ще изпиша. Simple Smile
Моят косопад е вече от година и нещо, но през есента имах леко подобрение(може би ,заради копривата,новофана и спокойствието през летните месеци).
Положението от две седмици обаче  е плачевно. Confused
Ще си взема Приорин капсули.За тези ,които са го ползвали, нека изкажат мнение.
Ползвах 3-4 месеца шампоан Дюкре(по съвет на Алена).Бях доволна ,но имам чувството ,че от известно време не ми се отразява така добре.С какъв подобен бих могла да го заменя? newsm78
Нещо за по-честа употреба,да не е агресивно и да не повлиява зле на косопада.Чудя се дали да спра с шампоаните против косопад и да ги заменя с някой био(например Логона с коприва)?
Та дилемата ми е шампоан против косопад, био шампоан  или някой безвереден за честа употреба без сулфати?

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
на лекар ходила ли си?

# 728
  • Мнения: 459
на лекар ходила ли си?
Да.Изследвала съм си хормоните.От страна на яйчниците имах проблем, но се оправи. Rolling Eyes
Моята теза е ,че е от стрес,медикаменти...

# 729
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
за шампоан на eva professional  Peace много е добър и неагресивен  Peace

# 730
  • Мнения: 2 110
Бих искала само да спомена да се подхожда внимателно дори към обикновени на пръв поглед хранителни добавки -витамини които приемате. Никога да не се прави без лекар и изследвания. Защото например натрупване на излишно желязо в организма освен до косопад води и до други много сериозни проблеми.

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 10:29 от Си♥си

# 731
  • Мнения: 204
на лекар ходила ли си?
Да.Изследвала съм си хормоните.От страна на яйчниците имах проблем, но се оправи. Rolling Eyes
Моята теза е ,че е от стрес,медикаменти...

Аз ползвам Приорин, с две ръце гласувам. Първоначално го пих 5 месеца без прекъсване, по 2 капсули дневно, сега пия Макси хеър, мисля да изпия 1-2 опаковки и после ще направя малко почивка и пак ще започна Приорин, но вече по 1 таблетка. Ефекта го видях месеци след началото на приема, първо забелязах, че ноктите ми са в много по-добро състояние, а наскоро и фризьорката ми отбеляза голяма промяна при косата и като гъстота и на пипане.

# 732
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
за шампоан на eva professional  Peace много е добър и неагресивен  Peace

Не познавам този продукт, може ли линк.  Praynig

Аз отново се включвам в темата, понеже косопадът при мен отново е на дневен ред. Уж беше позатихнал, но отскоро забелязвам, че нещата са пак по старому.
Ходила съм на лекар, изследванията са добри.

a.l.e.n.a, ако започна с Приорин по 2 ли да взимам дневно?
И още един въпрос имам, пия Калмацин в момента, двете могат ли да си противодействат?

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
eva professional в терапевтичната си линия  capillo имат 2 серии против косопад - интензивна и превантивна, и в тях самите има различни продукти (шампоани, ампули и т.н.) - според скалпа, косъма, причината ...

няма да си противодействат, пий по колкото е указано на опаковката

# 734
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
eva professional в терапевтичната си линия  capillo имат 2 серии против косопад - интензивна и превантивна, и в тях самите има различни продукти (шампоани, ампули и т.н.) - според скалпа, косъма, причината ...

няма да си противодействат, пий по колкото е указано на опаковката

Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт