Може ли да кръстя сина ми на себе си.

  • 7 629
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 658
Прекрасно име, да е жив и здрав!

# 106
  • Мнения: 4 569
Да е жив и здрав малкия Милен!

Да е жив и здрав и малкия Велислав на Литъл Евил!
Литъл евил, името е много хубаво! Как го избрахте?

# 107
  • София
  • Мнения: 2 484
Благодаря, искахме да е славянско, да не е често срещано, с хубаво значение..и понеже познаваме  Велислав с много успехи и хубави качества- откраднахме името.
Поздравления за избора на авторката!

# 108
  • Мнения: 67
Велислав е страхотно име. Поздравления   bouquet

# 109
  • Мнения: 1 471
Да е жив и здрав Милен! Simple Smile Чудно име!   bouquet

Little Evil,

аз като една Велислава мога да пожелая на малкото адашче да ви е здраво и с гордост да си носи името. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 8 921
Little Evil, честито! Да ви е жив и здрав малкия Велислав!

# 111
  • София
  • Мнения: 2 484
Благодаря ви момичета!

# 112
  • Мнения: 534
Защо да не може,познавам много такива майки!Аз доста се настоявах да не  е на мен (мъжа ми така искаше),все пак си има свое име!Познавам и баща който кръсти и сина си и дъщеря си на себе си.Майката не се пребори с желанията му  #Crazy

# 113
  • Мнения: 4 569
Познавам и баща който кръсти и сина си и дъщеря си на себе си.Майката не се пребори с желанията му  #Crazy
Ужас! Дано поне името му да е хубаво. Tired

Познавам семейство с две дечица. Първата буква на таткото я носи момиченцето /името е различно/, момчето е с първата буква на майката /пак с различно от нейното име/.

# 114
  • Мнения: 399
...
Познавам семейство с две дечица. Първата буква на таткото я носи момиченцето /името е различно/, момчето е с първата буква на майката /пак с различно от нейното име/.
И аз познавам такова семейство - татко Радослав и кака Ралица и мама Даниела и бебе Деян. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 3 827
Защо да не може,познавам много такива майки!Аз доста се настоявах да не  е на мен (мъжа ми така искаше),все пак си има свое име!Познавам и баща който кръсти и сина си и дъщеря си на себе си.Майката не се пребори с желанията му  #Crazy

и как се казват бащата и децата ?
постъпката не изглежда  добре ..

# 116
  • Мнения: 5 507
...
Познавам семейство с две дечица. Първата буква на таткото я носи момиченцето /името е различно/, момчето е с първата буква на майката /пак с различно от нейното име/.
И аз познавам такова семейство - татко Радослав и кака Ралица и мама Даниела и бебе Деян. Simple Smile
На мен много ми харесва тази идея  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 534
Бащата и синът се казват Аленсандър,а дъщерята Александра .Луда работа Crazy

# 118
  • Мнения: 4 569
Дитка, различни ли са галените им имена?

Аз съм кръстена на баща ми и към нас се обръщаха с фамилията ни. И досега не реагирам веднага ако се обърнат към мен с гален вариант на името.

# 119
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
В моето семейство двадесет имена на седем души( имам предвид сбор от първите имена, презимената и фамилиите на тези хора)  се ограничават до четири първи букви - С, М, Н, Б,  само презимената на зет ми и майка ми са с други начални букви.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт