Аз съм отвтарителен човек!!!!Не мога да се понасям!!!!

  • 6 541
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Момиче, стегни се - заради прекрасните ти дечица и любящия мъж  Peace

# 16
  • Мнения: 2
А защо искаш да се самоубиеш?
Защото не издържам!Държа се като ненормална,или плача или мълча или крещя,за какво им е такава майка на децата ми.Та те са ангелчета,заслужават ли подобна майка.И мъжа ми и той,абе общо взето цялото ми семейство.

# 17
  • Мнения: 4 569
А защо плачеш?
Какво работиш?

# 18
  • Мнения: 73
И като се самоубиеш, ще разрешиш ли проблема?

# 19
  • Мнения: 2
ох, стана ми интересно Simple Smile пързалка е, авторът се губи между няколко стила.


Не познавам мама на 3+ деца, която да не иска да се върне на работа. Joy

значи не познаваш достатъчно Simple Smile
Вижте сега,че имам някакъв проблем имам,но чак до там да се вкарвам във филми и то такива едва ли.Нямам полза да лъжа за каквото и да било,просто ми е тежко,тежи ми всичкко,а няма на кой да споделя..

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 825
ох, стана ми интересно Simple Smile пързалка е, авторът се губи между няколко стила.


Не познавам мама на 3+ деца, която да не иска да се върне на работа. Joy

значи не познаваш достатъчно Simple Smile
Мхм Simple Smile Не познава.

Към отвратителната дама - влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната с такава провокативна тема, много надъхана - как искаш да те приемаме насериозно?

# 21
  • Мнения: 5 710
мъжът ти защо не ги пише на негово име децата, негови ли са?


# 22
  • Мнения: 2
Плач,защото осъзнавам какъв човек съм станала,защото пренабрегвам децата си,което ми е най-голямата болка,плача за това че съм лош човек,а не бях такава.Какво работя няма да казвам-всъщност предполагам,че на 50-60% от Вас,работата би им харесала,заплащането е добро,но не е моята работа и не искам да работя там.

# 23
  • Мнения: 25 804
Бях го изгонила на дивана,просто не издържах цяла нощ да спим и той да ме е прегърнал и стиснал до такава степен,че не мога да се завъртя.Чувства се самотен и го взех пак при мен-стана ми жал.

Не му се сърди, явно го е страх да не падне от леглото.  Laughing
А кой е бащата на децата, че ми стана интересно?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572605.msg18508684#msg18508684

Цитат

Добър ден,нова съм в сайта и не знам дали въпроса ми е за тук    много моля някой ако може да ми отговори или поне да ме насочи къде мога да пиша относно въпроса ми,а той е:
 В момента съм по майчинство,но съм и бременна(не съм ходила на лекар още имам час за следващия месец,само тест си правих),след като родя обаче мъжа ми е бебето ще живеят във Варна,разделяме се и ще се откажа от бебето(моля не ме съдете,само аз знам,защо предприемам тази стъпка),мисълта ми е дали след като се откажа от детето и приятеля ми ще се водя по майчинство все още или не.....Предварително благодаря

# 24
  • Мнения: 4 569
Защо не я смениш тая работа?

Защо да си лош човек?

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 730
Знам,че имам нужда от помощ.Мъжа ми ми беше записал час,ходих

И какво стана като отиде?  newsm78

# 26
  • Мнения: 14 840
Чакай малко сега.Щом наистина не лъжеш ще ти кажа само че със самоубийство няма да помогнеш на никого.най малкото ще нанесеш още по голяма травма на хората които обичаш е които те обичат
Попитах те за работата ти-казваш че е нещо отвратително.Това ме учуди- каква пък ще е тая работа.
Но ако не можеш да си намериш друга на сегашния етап нямаш избор
Ако пък няма да ви се отрази финансово напусни,ако си мислиш че това е една от причините да се чувстваш по този начин

# 27
  • Мнения: 2
мъжът ти защо не ги пише на негово име децата, негови ли са?



Негови са.Но аз не искам да са негови,искам да са само мой.Егоистка съм,когато го пиша,знам как звучи,но това е решението,което съм взела.И съм го взела,защото съм имала доводи за това,той разбира се искаше да са на негово име,но...

# 28
  • Мнения: 5 710
Ами обръщай им внимание, не ги пренебрегвай.

Депресиите се лекуват и с лекарства, не само с приказки. Комбинирани са нещата.

/ те са си твоИ, но ти гледам си доста лабилна, не те ли интересува да им осигуриш някакво бъдеще/

# 29
  • Варна
  • Мнения: 18 038
ох, стана ми интересно Simple Smile пързалка е, авторът се губи между няколко стила.


Не познавам мама на 3+ деца, която да не иска да се върне на работа. Joy

значи не познаваш достатъчно Simple Smile
Мхм Simple Smile Не познава.

Ами, мен изолацията ме беше побъркала. Честно казано форума ме спаси.. Crazy
 Социалните контакти извън семейството са доста важни.
Както и да е Peace , явно авторката има доста приятели, според това което пише.
Само че погледнах стар неин пост от 2011, където пише, че иска да остави детето си в дом, защото се разделя с мъжа си. Може би не всичко около нея е "цветя и рози" както пише...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт