Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Акупунктура

• 92 099
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
Ходила съм на иглотерапевт заради пареза на езичен нерв. Помогна ми и пак бих отишла при нужда.
При лекарката, при която ходих, процедурата е с продължителност 20 минути, цената беше 15 лева /в края на миналата година/. Самата процедура протичаше по следния начин - запряташ ръкави, крачоли, разголваш каквото е необходимо, лягаш на леглото /може и седнал/, дезинфекцират с памуче местата, на които ще те бодат, набучват те с иглите и чакаш да мине времето. При лекарката, при която ходех имаше три легла /едното отделено със завеса за случаи с повече разголване или за който се притеснява/, защото пациентите влизаха по няколко наведнъж - тя лекува спортистите на Левски и винаги е голяма навалица.
Курсът на лечение е средно 10 дни, като първите пет се ходи всеки ден, а следващите се разреждат през ден или два.  Peace

Здравейте,бихте ли дали контакти на тази лекарка ??

# 91
Може ли някой да препоръча специалист по акупунтура в София? Питам за помощт при репродукция (забременяване и по време на бременност).

# 92
  • София
Здравейте,бихте ли дали контакти на тази лекарка ??
Заповядайте, това намерих за нея в нета, защото отдавна не работи там, където съм ходила аз - https://homeoart-bg.com/d-r-emiliya-mihajlova-lekar-igloterapevt/
Доктор Емилия Михайлова.

# 93
    Здравейте, знаете ли каква е цената на сеанс при д-р Михайлова?

# 94
    Здравейте, моля.ако някой е ходил на иглотерапевт във Ворна, да сподели мнение. Колебая се между д-р Шакола, т.н. китаеца в спортна зала.а д-р Ангелинова.

# 95
    Здравейте, моля.ако някой е ходил на иглотерапевт във Ворна, да сподели мнение. Колебая се между д-р Шакола, т.н. китаеца в спортна зала.а д-р Ангелинова.
    При китаеца съм ходила лично,водила съм и баща ми и дъщеря ми,има ефект,но по-скоро докато траят процедурите.

# 96
    Имате университетски център там.

# 97
    • София
    Здравейте. Бях на 10 процедури иглотерапия и за съжаление при мен не се получи подобрение. Имам рефлукс, гастрит и възпаление на тънките черва..очаквах по-добър ефект, но уви. За мен в случая това са пари, дадени на вятъра. Пиша поста с цел, когато някой търси инфо да види,че все пак не на всички помага тази терапия. Информацията в интернет като цяло е оскъдна по мое мнение.

# 98
    Къде бяхте на иглотерапия?

# 99
    • София
    Къде бяхте на иглотерапия?
    Елфичка, не искам да казвам името. Бях при жена, препоръчана ми от лекар..затова имах големи надежди, но явно не винаги се получава.

# 100
    Акупунктурата в РБългария е лекарска манипулация. От друга страна, и сред лекарите, практикуващи акупунктура се оформят тесни специалисти, което е в разрив с  принципите на действие и цялостната концепция на метода.
     Бъдете внимателни на кого се доверявате, и уточнявайте детайлно с какви очаквания го правите.

Общи условия

Активация на акаунт