Пъпки след епилация

  • 1 045
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 250
Здравейте, момичета. След епилация на ръцете, независимо дали е с епилатор, топла коло-маска или такава с ленти ми излизат пъпки в горната част на ръцете. И то не веднага след самата процедура, а след няколко дни. Някоя от вас дали се е сблъсквала с подобен проблем и дали е успяла да се справи с него? Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 654
Ползвам само епилатор за ръцете и краката. По ръцете не са ми се появявали, но по краката Да, когато не съм ги ексфолирала добре. Затова сега първо взимам душ, после търкам с кестенови трици или друго средство със същия ефект и чак тогава с епилатора. И непосредствено след това не слагай кремове, защото запушват порите.

# 2
  • Мнения: 5 313
Пробвай след епилацията да използваш бебешка или пудра за тяло.

Виж и в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33766.0

# 3
  • Мнения: 3 248
Здравейте, момичета. След епилация на ръцете, независимо дали е с епилатор, топла коло-маска или такава с ленти ми излизат пъпки в горната част на ръцете. И то не веднага след самата процедура, а след няколко дни. Някоя от вас дали се е сблъсквала с подобен проблем и дали е успяла да се справи с него? Благодаря ви предварително Simple Smile

Брианна ти е казала за ексфолирането...аз ще добавя само, че би могла да си пръскаш третираните места с розова вода, действа успокояващо! Wink Peace

# 4
  • Мнения: 1 250
Благодаря ви, момичета   bouquet Темата за ръцете малко ме пообърка,  newsm78защото там едни момичета се мажат веднага след епилация, други не се мажат изобщо, но явно това си е индивидуално до тип кожа. Поне имам варианти за изпробване, докато намеря моя. Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
И аз бих те посъветвала да не мажеш нищо. На моя приятелка и излизаха пъпки и аз и казах да спре да се маже, да остави порите да се успокоят и затворят. ЕЕЕЕЕ, от тогава ме благославя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт