Имам един малко неудобен въпрос

  • 3 255
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз сама с напипване- hahahaтука има,тука нема нали знаеш....

# 46
  • Мнения: 213
И аз сама.Коремът ми не беше голям а и аз така си си поддържам по принцип.

# 47
  • Мнения: 154
Сама  Crazy.Както се казва по спомени

# 48
  • Мнения: 2 000
Уж се бях направила сама, но явно не е било достатъчно, защото акушерката пак ме мина докато ме подготвяха за секциото. Нямам неприятни спомени от тази процедура.

# 49
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
9 месеца сама с огледало .

# 50
  • Варна
  • Мнения: 109
Като влязох в 9-я месец и сериозно се замислих да си направя цяла кола маска,за да съм подготвена.Избрах си салон и отидох: "Аз ще раждам няма от една кола маска да се притеснявам!" Това ми беше първата кола ТАМ.....от тогава все така подържам форма  yesyes ......свиква се!  thumbsup
Направиха ми я и след 3 дни родих./ 9 дни преди термина/ Улучила бях момента! Laughing
Ефекта от колата при мен трае 20-25 дни!
Желая леко раждане на бремените сега !

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 242
И аз сама, с помощта на огледало.
Имах "шанса" един път да се оставя в ръцете на акушерките за такава процедура, и вярвай ми, е доста неприятно.
Е, все пак заради секциото ми обръснаха корема, ама това не е чак толкова гадно.

# 52
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами козметичкта. Wink.През цялата бременност продължих да си ходя на кола маска.Последно ходи около 2 седмици преди да родя, а от хормоните през берменността ми растяха много бавно космите.Даже като раждах един младичък доктор ме пита "сама ли си правя колата или ходя на козметик".Егати въпроса беше!!! Laughing
Съветвам те да помолиш мъжа си, ако не ходиш на кола, или сама с огледало, няма ли да стане? newsm78

# 53
  • Мнения: 8 505
Сама.През щялата бременност.В последните 2-3 месеца ми трябваше и огледало.

# 54
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Не е трудно да се справиш сама. Аз си взех крем-депилатоар за деликатни честа и всичко стана много лесно и бързо.

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз имах час за козметик на 9.12., но през нощта ми изтекоха водите и ме обръснаха в приемния кабинет.

# 56
  • Мнения: 2 149
Не видях какво са ти писали останалите, сега ще проверя.
Според мен трябва милото да те почиства от един момент нататък, всеки път при къпане, за да не се оставяш в чужди ръце. За каква прическа говорим, то голата глава прическа ли е?! Laughing
Ако отидеш непочистена, въпреки че носиш самобръсначка, най-често те бръснат с обща newsm78. Ужас!

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз не мога да търпя косми, освен по главата, та докато бях с тумбака не съм спирала да ги махам, обаче беше лесно, защото корема ти расте постепенно, и неусетно стигаш до момента, когато вече ти е до зъбите, а ти се научил къде и как да пипаш!
Съветвам те да започнеш да си махаш космите от сега, а не да чакаш заветния ден, така по-лесно ще свикнеш, а и ако се избръснеш има опасност леко да ти подбоцква, за това е по-добре и за кожата да свиква от сега, а не като родиш да имаш още едно неприятно усещане!

# 58
  • Мнения: 903
Здравейте и от мен. И аз не съм раждала до сега и ще ми е за пръв път. За сега нямам проблем с космите тъй като ги махам редовно, а й ако се наложи таткото ще помага. Моит притеснение относно наближаващия ден е много по неудобно  Embarassed. Дано да не Ви накарам да ме намразите ама ми се иска да знам при напъването повреме на раждането не се ли изпускате(така де по голяма и малка нужда) ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ВЪПРОСА

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 822
ходих си на кола маска

Общи условия

Активация на акаунт