Еркан Петеккайа(филми,изяви,колеги)-ÖBGZk-Времето лети-сезон3 #2

  • 37 140
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 073
Annem ne geçmişin acılarını unuttu, ne de gelecekten umudunu kesti.Evimizin sıcaklığı, her şeye rağmen hiç azalmadı.

# 16
  • Мнения: 1 073
Айде пак без канал Д....голям зор ще е ....офффффффяяяяяяяяяяяяяяяяя
При мен за сега е ок Peace

# 17
  • Мнения: 1 073
Олеле, Нерка е бременна, но дали героинята или самата актриса? newsm78 newsm78 newsm78
#Crazy #Crazy #Crazy

# 18
  • Мнения: 5 723
Моля за линк-от 1стр не се отварят

# 19
  • София
  • Мнения: 832
Олеле, Нерка е бременна, но дали героинята или самата актриса? newsm78 newsm78 newsm78
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Знаех си,нали ти казах Арфи  Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 4 725
Дружки, голяма съм завейка, загледах се и забравих, аз гледам тук, перфектно качество:

http://www.etvizle.net/kanal-d-canli/

# 21
  • Мнения: 158
я да пише кой ще го гледа Laughing че да го разпитаме после едно хубаво  smile3508 newsm62
аз изчетох назад каквото бях пропуснала, някой беше писал за Мете, че е станал рижав, ама и аз го забелязох това, наистина, мн смешно.А Сонер ,мн е сладък - мой любимец,ама забелязохте в една серия най мн си личеше какви торбички има под очите, а Берин пък я даваха в една серия мн отблизо, цялото лице беше в белези, забелязохте ли?

# 22
  • Мнения: 5 723
Приятно гледане и ако споделяте нещо ще е добре

# 23
  • Мнения: 4 725
Олеле, Нерка е бременна, но дали героинята или самата актриса? newsm78 newsm78 newsm78
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Знаех си,нали ти казах Арфи  Joy Joy Joy Joy Joy

Набито око, а! Joy Joy Joy Браво, Слънчева! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 832
Eхххх,мислех че ще има резюме ,а то направо почнал епизода,сега как да гледам и двете неща едновременно  #Crazy #Crazy #Crazy

# 25
  • Мнения: 4 725
Оф, станах разногледа и двата филма едновременно.... #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 725
Eхххх,мислех че ще има резюме ,а то направо почнал епизода,сега как да гледам и двете неща едновременно  #Crazy #Crazy #Crazy
И аз на това се надявах, но ни изненадаха! Shocked

Ах, колко е хубава малката Дениз, на всяка втора дума май за майка си говори.... Sad Sad Sad А Зехра - дяволичка го раздава, май! Party

# 27
  • София
  • Мнения: 832
Малиииии СОнер е неузнаваем,как извика на детенцето -изчезни от тук,махай се  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 073
Малиииии СОнер е неузнаваем,как извика на детенцето -изчезни от тук,махай се  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Като обеумял #Crazy #Crazy #Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 832
Джемиле говореше на Сю -как може така Сонер да остави всичко и да си замине,хич ли не мисли за детето си,изобщо ли не го интересува,а Сю й отговори откакто Айлин я няма той не живее

Общи условия

Активация на акаунт