Пухкави секси пантовки

  • 3 636
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Бубе с тез пантофки не се ходи.
Обуваш ги, правиш стрийптиз на мъжа и готово.



Аааа,това са пантофки,дето се вирят нагоре..разбрах.... Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 7 640
това са обувки за легло, както се казва...

# 17
  • Мнения: 5 103
В скоро време една приятелка ми се оплака, че мъжа и имал сексуална фантазия да я види с такива пантофки, розови, а тя милата неможеше да си намери.
Ако се разбере каде има кажете да и купа едни за подарък:)
Много са сладки, но аз с този корем сега ще приличам на прасенцето пиги/тя ходеше с такива/, но като рода може и да си взема.

# 18
  • Мнения: 3 248
И аз търся пухести пантофки, ама не такива с токче. Naughty
Винаги ми е сложно да описвам Blush...дано ме разберете:
Нормални домашни пантофи, но отгоре с розов или бял пух, ниски, без токче...без други екстри! Mr. Green
Веднъж видях такива у една мацка, но ми каза, че е имало такива на промоцията на ХИТ в Младост и от тогава не е виждала! Cry

Ако някой знае къде мога да намеря такива, ще съм много благодарна! Party

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Луминоза,купи си отнякъде пухче и ...шеф и кройка върху домашните пантофки hahaha

# 20
  • Мнения: 5 622
И аз търся пухести пантофки, ама не такива с токче. Naughty
Винаги ми е сложно да описвам Blush...дано ме разберете:
Нормални домашни пантофи, но отгоре с розов или бял пух, ниски, без токче...без други екстри! Mr. Green
Веднъж видях такива у една мацка, но ми каза, че е имало такива на промоцията на ХИТ в Младост и от тогава не е виждала! Cry

Ако някой знае къде мога да намеря такива, ще съм много благодарна! Party

Аз имах такива-розови.От Метро ги бях купила.Но повече така и не съм виждала  Thinking

Имаше 2 вида розово-бебешко и по-тъмно розово и май синьо..не помня вече. Но да ти кажа хубави са само в началото,после се проскубват такива едни..той пуха е залепен на тях и моето куче,като ме настъпа 5-6 пъти и на места станаха плешивички  hahaha та ги хвърлих......

# 21
  • Мнения: 7 430
Тук продават и такива, които са без ток, но изглеждат по обикновени, а тези са си направени точно за стрип и бум в леглото

# 22
  • Мнения: 3 248
Луминоза,купи си отнякъде пухче и ...шеф и кройка върху домашните пантофки hahaha

Хич не ме бива по труд и творчество...не ме блазни идеята ала направи си сам! hahaha
Току виж си зашия някой пръст на пантофа! hahaha
Шегувам се, не съм чак толкова вързана в ръцете, ама друго си е купеното! Flutter hahaha hahaha


И аз търся пухести пантофки, ама не такива с токче. Naughty
Винаги ми е сложно да описвам Blush...дано ме разберете:
Нормални домашни пантофи, но отгоре с розов или бял пух, ниски, без токче...без други екстри! Mr. Green
Веднъж видях такива у една мацка, но ми каза, че е имало такива на промоцията на ХИТ в Младост и от тогава не е виждала! Cry

Ако някой знае къде мога да намеря такива, ще съм много благодарна! Party

Аз имах такива-розови.От Метро ги бях купила.Но повече така и не съм виждала Thinking

Имаше 2 вида розово-бебешко и по-тъмно розово и май синьо..не помня вече. Но да ти кажа хубави са само в началото,после се проскубват такива едни..той пуха е залепен на тях и моето куче,като ме настъпа 5-6 пъти и на места станаха плешивички hahaha та ги хвърлих......

То беше ясно, че не са за продължителна употреба, сигурно и не топлят...но ми беше мерак. Сега като го казваш обаче, почнах да се разкандърдисвам! Sad Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
С такива пантофки беше Кари Брадшоу  Flutter И аз ги харесвам  Blush

Ама те наистина са за по - особени случаи  Laughing

# 24
Нормални домашни пантофи, но отгоре с розов или бял пух, ниски, без токче...без други екстри! Mr. Green
Веднъж видях такива у една мацка, но ми каза, че е имало такива на промоцията на ХИТ в Младост и от тогава не е виждала! Cry

Ако някой знае къде мога да намеря такива, ще съм много благодарна! Party

Миналата година видях ткива на Илиенци. Много са симпатични  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Страшно ме кефят такива пантофки с удоволствие бих си купила  Sunglasses. Само трябва да си възвърна килограмите, което скоро няма да стане  Confused.
Мимка, мисля, че ще си много секси с корема и с тези пантофки  Wink. Пробвай!

# 26
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз много ги харесвам Simple Smile, в магазина на Playboy в Берлин ги видях имаше с ток и без ток,  бяха много секси, тук не сам виждала но ще потърся  Sunglasses.

Общи условия

Активация на акаунт