Лято в Албена 2013г. - (Тема 1)

  • 49 635
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 718
Моля, ако някой може да ми каже нещо за Лагуна бийч, някакви лични впечатления.
Плажа нали е и за трите Лагуни и се чудя дали чадърите са достатъчно. То е ясно, че не са за всички стаи в хотела, но поне прилично количество ли са?
Чудя се между Гергана и Лагуна бийч. Гергана не ми харесва, че е последния хотел на плажната ивица, но има доста предимства и плажа отпред е само за хотела. Но нямам пресни впечатления, например на кой хотел е по-хубав басейна, стаите, плажа...
Ако някой ме осветли в тази посока ще съм благодарна.

За чадърите - мисля че на всяка стая се полага чадър и два шезлонга.
Не съм почивала и в двата хотела, но имам представа от басейна на Гергана, тъй като бяхме в съседния хотел. Та басейна е по-голям в сравнение с този на Мура-Славуна и според мен по-хубав. Освен това е и на плажа.
Ако искаш повече мнения за Гергана, прочети постовете на Roo-Roo от 2012г. Дано съм била полезна.  Peace

# 481
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Моля, ако някой може да ми каже нещо за Лагуна бийч, някакви лични впечатления.
Плажа нали е и за трите Лагуни и се чудя дали чадърите са достатъчно. То е ясно, че не са за всички стаи в хотела, но поне прилично количество ли са?
Чудя се между Гергана и Лагуна бийч. Гергана не ми харесва, че е последния хотел на плажната ивица, но има доста предимства и плажа отпред е само за хотела. Но нямам пресни впечатления, например на кой хотел е по-хубав басейна, стаите, плажа...
Ако някой ме осветли в тази посока ще съм благодарна.

За чадърите - мисля че на всяка стая се полага чадър и два шезлонга.
Не съм почивала и в двата хотела, но имам представа от басейна на Гергана, тъй като бяхме в съседния хотел. Та басейна е по-голям в сравнение с този на Мура-Славуна и според мен по-хубав. Освен това е и на плажа.
Ако искаш повече мнения за Гергана, прочети постовете на Roo-Roo от 2012г. Дано съм била полезна.  Peace

Не сме почивали в "Лагуните", но в "Гергана" сме били през 2011 г. (началото на септември) и съм много доволна. 

# 482
  • Мнения: 58
Момичета, моля да ме светнете защо си правите резервации през агенции, при положение, че може да се правят директно през сайта на Албена? Дават добри отстъпки или какво? Нямам нерви да се ровя из сайтове, затова ме извинете за може би наивният въпрос.

# 483
  • Мнения: 2 452
Моля, ако някой може да ми каже нещо за Лагуна бийч, някакви лични впечатления.
Плажа нали е и за трите Лагуни и се чудя дали чадърите са достатъчно. То е ясно, че не са за всички стаи в хотела, но поне прилично количество ли са?
Чудя се между Гергана и Лагуна бийч. Гергана не ми харесва, че е последния хотел на плажната ивица, но има доста предимства и плажа отпред е само за хотела. Но нямам пресни впечатления, например на кой хотел е по-хубав басейна, стаите, плажа...
Ако някой ме осветли в тази посока ще съм благодарна.

За чадърите - мисля че на всяка стая се полага чадър и два шезлонга.
Не съм почивала и в двата хотела, но имам представа от басейна на Гергана, тъй като бяхме в съседния хотел. Та басейна е по-голям в сравнение с този на Мура-Славуна и според мен по-хубав. Освен това е и на плажа.
Ако искаш повече мнения за Гергана, прочети постовете на Roo-Roo от 2012г. Дано съм била полезна.  Peace

Не сме почивали в "Лагуните", но в "Гергана" сме били през 2011 г. (началото на септември) и съм много доволна. 
  Ето тук съм споделила за "Гергана"   www.bg-mamma.com/index.php?topic=604196.msg19858699#msg19858699

# 484
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета, моля да ме светнете защо си правите резервации през агенции, при положение, че може да се правят директно през сайта на Албена? Дават добри отстъпки или какво? Нямам нерви да се ровя из сайтове, затова ме извинете за може би наивният въпрос.
.
Може би защото в сайта няма места за избрания хотел. Освен това Албена искат 100% плащане, а агенциите не.

# 485
  • Мнения: 1 232
Момичета, моля да ме светнете защо си правите резервации през агенции, при положение, че може да се правят директно през сайта на Албена? Дават добри отстъпки или какво? Нямам нерви да се ровя из сайтове, затова ме извинете за може би наивният въпрос.
.
Може би защото в сайта няма места за избрания хотел. Освен това Албена искат 100% плащане, а агенциите не.
Поради втората причина,някак неестествено ми е в условия на криза и половин година преди почивката да платя цялата сума...

# 486
  • София
  • Мнения: 6 998
И аз да се запиша.
Искам пак на Албена и пак в Добруджа. Сигурно аз съм единствената, която си го харесва тоя хотел  Laughing  Този път обаче мислим по-рано да отидем, не края на август, ами средата-края на юни. Как е положението на плажа през този период? Дали ще може да се вредим за 4-5-та линия, ако отидем към 9.30-10.00 Crazy

# 487
  • София
  • Мнения: 1 735
Момичета,дайте мнение за отличен 4 звезден хотел,на плажа.Хвърлила съм око на Калиакра или Гергана,но все пак сте по-компетентни. Grinning Почивали сме два пъти в Мура и имам представа от комплекса.

# 488
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Благодаря за отзивите. Аз към Гергана съм се насочила. Но реших да не  резервирам сега. Ще го карам на късмет, дано да има места и по-късно.
Лагуна бийч му се чудя, само защото е по-централен, но доколкото прочетох, там е по-шумно. И другото, което ми хареса там е че има закрит басейн.

# 489
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лагуна бийч му се чудя, само защото е по-централен, но доколкото прочетох, там е по-шумно. И другото, което ми хареса там е че има закрит басейн.
Има и джакузи в което да се плицикат малките Simple Smile

# 490
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз имам спомен за джакузи и на Гергана,само да не ви объркам.

# 491
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Добре, че е темата, човек да добие представа за хотелите, тъй като в сайта на Албена, а и в тур операторите снимките са кошмарни. Как пък за толкова години не се намери някой да снима по-подробно хотелите?
Сложили са по няколко снимки, на един хотел не се вижда ресторанта, има ли градина, няма ли, на друг басейна... от снимките изобщо не се добива представа за всички части на хотела. Да не говорим, че съм виждала и доста общи снимки от курорта като влезеш да гледаш определен хотел. Така човек може да си помисли, че басейна на Фламинго гранд е на друг хотел. Имаше един такъв, но не помня вече кой беше  ooooh!
Мен това ме дразни най-много.

# 492
  • Мнения: X
Момичета,дайте мнение за отличен 4 звезден хотел,на плажа.Хвърлила съм око на Калиакра или Гергана,но все пак сте по-компетентни. Grinning Почивали сме два пъти в Мура и имам представа от комплекса.

За Калиакра имаше хубави отзиви миналата година. Калиакра е по близо до търговската улица, до главната част на курорта, а Гергана е доста отдалечен. Нека да каже и който е бил там, ние само минавахме покрай Калиакра и съм впечатлена от външния му вид  Laughing

# 493
  • Мнения: 6 718
Момичета,дайте мнение за отличен 4 звезден хотел,на плажа.Хвърлила съм око на Калиакра или Гергана,но все пак сте по-компетентни. Grinning Почивали сме два пъти в Мура и имам представа от комплекса.

А защо се отказваш от Мура? За разнообразие ли или нещо не ти харесва? Аз съм се насочила и към този хотел, след като 2011 почивахме в Славуна (много доволни останахме, но ми е мааалко скъпичко като се има предвид, че ползва същите неща като Мура). Между другото Славуна го водят 4 звезди.

# 494
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
В Калиакра сме били на кратка почивка през май, хотела си е хотел, от храната останахме много доволни.
Басейна е общ и за Арабела, Калиакра от своя страна е голям хотел и басейна сигурно се пренаселва, миналата година през лятото гледах, че шезлонгите са наредени на три реда, вероятно ще има проблем с намирането на свободни.
Да се има предвид, че това е наблюдение, не личен опит Wink

Общи условия

Активация на акаунт