Рисуване за начинаещи и не само - 7

  • 85 325
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 47
Благодаря ви за информацията!
Имам скицирани няколко картини, но стоя и се чудя с какво да започна. Колебая се между акварел, акварелни моливи или сух пастел  Thinking
Една от картините определено ще е за акварелни моливи, защото ще изобразява детски лица, пеперудки, люлки..там ще търся контури. Другите скици са цветя. Имам малко притеснения от акварела и водата. Дали да не започна с моливите или е лош материал  Embarassed

# 676
  • Мнения: 51
Страхотни творби сте сътворили!  bouquet
Ето нещо и от мен, да не ме забравите Grinning

# 677
  • Мнения: 0
Crysania много е хубава!

да питам мога ли върху платно за масло да рисувам с друго - акварел,темпер newsm78 ето за това става дума
 

# 678
  • Мнения: 0
е в тая тема май вече не се пише ....жалко ,или пък начинаещите художници са станали вече доста добри и са се отдали на активно творчество  newsm78 дано скоро някой да пусне нещо поне картинки да гледаме и възхищаваме   bouquet

# 679
  • Мнения: 608
Цитат
е в тая тема май вече не се пише ....жалко ,или пък начинаещите художници са станали вече доста добри и са се отдали на активно творчество 
Как успя да разбереш дали се пише като си се регистрирала преди 5 дни  Joy И да, една картина не се ражда толкова бързо. Ето нещо на етап:

# 680
  • Мнения: 0
Елинор 777 чудесна ще стане!
а колкото до темата ,така си е рядко се пише и беше доста изостанала за тези 5 дни от регистрацията ми  Joy и вникакъв случаи не го казвам с лошо нито пък да се заяждам ,просто търсех отговор на въпроса си

# 681
  • Мнения: 608
  Отговора  на въпроса ти е мисля маслени бои или акрилни. Акварел в/у платно няма да стане. Тук сме на приливи, относително е, някой път за един ден има доста коментари и влизания. Добре дошла.

# 682
  • Мнения: 0
Елинор  , благодаря   bouquet

# 683
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Здравейте, приятели! Hug Ето и последната ми рисунка, моя версия на сериала "Малки слдаки лъжкини" с героините от филмите на Дисни. Grinning

# 684
  • Мнения: 608
 Чарлиии, яко!!!  Hug Ариел ли реве най-много за Снежанка?  Laughing
Аз завърших онази и после едно ярко цвете за разнообразие:


# 685
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добро утро! Hug Мерси много, Ели. Grinning  Да, всички скърбят, но май много съм направил това да личи при Ариел hahaha Само че ще те поправя, тази която е в леглото е Аурора, спящата красавица Peace. Другите са Бел, от "Красавицата и звярът", принцеса Жасмин от "Аладин", до нея е Ариел (ти я позна), а до нея в края е Покахонтас, индианската принцеса. Peace Много хубави са станали, първата си е като истинска: самата саксия и ябълките  Hug  bouquet  bouquet; цветовете на втората са много свежи, пролетни, хващат окото.  Hug  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 08:27 от David_Charvet

# 686
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Здравейте, хора! Не съм влизала във форума не знам откога ooooh! ..
Crysania, Катрин е много сполучлива Hug !
Чарли, много те бива в илюстрацията, браво, харесва ми много  bouquet !
Ели, теб ще те нагушкам силно, и двете последни картини са уникални, свежи и истински Hug !

# 687
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Ензе, много ти благодаря Heart Eyes, радвам се, че ти харесва. Hug Аз пък чакам с нетърпение твоите буби Peace

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 21:53 от David_Charvet

# 688
  • Мнения: 134
Записвам се и аз. Много ме вдъхнови нещо, ще го споделя с вас.

http://www.youtube.com/watch?v=3jeJMMtnsfc

http://www.youtube.com/watch?v=RgNQjbZUz-c

# 689
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добро утро,  Hug *Tetida*, добре дошла и благодаря много за линковете!  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт