~ КУЛТУРА и БАХУР ~ eceHHo след/пред-празнично - юбилейна 50та TR ТЕМА

  • 36 770
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 418
Добрa ви/ни сряда, тайфата Grinning Laughing



А'дu честито на печелиФшите  Party Crazy Whistling Laughing... Ей сън не ме хвана докато не видOх резултатите от изборите в близката нам държава Mr. Green Laughing. .. Майтап, чакаx MM да се върне от Китай в 4:30am  Whistling Crazy #Crazy // мдааам .... Та с две думи преполовихме деня рано рано. hahaha Joy



Aaaa сватE, аз не разбрах - ша пасеш или пазиш детето  newsm78 Whistling Crossing Arms Thinking Joy hahaha, да знам  Mr. Green. Викаш за роднините си готова на всичко Laughing.


Хаки, гледаш ли Мисти Хнм Ефенди 'де си топва дупарата  hahaha Mr. Green Laughing... Какви бани , бе,  какви пет лева ... И кво по колко кила кал ша ни донесеш, че последно не са разбрахме  Thinking Crazy Laughing.




А това с козата Ани е просто повече от забавно; прочетох и н9кои др публикации ... Pезултат ->  цвилех като кон, добре че домашните лубимци сп9ха  hahaha Joy Mr. Green.




Спасе, радвам се, че те виждам на хоризонта Hug. Мен хич ме нама по отглеждане на китки(**В Германия успях да уморя всички, ВСИ4КОТО 10 китки в/в саксии, с к/о ММ беше решил да ме изненадва,   за отрицателно време  ooooh! Whistling Crazy Embarassed Blush Tired); но за сметка на това много им се радвам. Д9до ми(по майчина лини9) имаше страxотна градина ... кроеше страхотно и какви ли неща сътвор9ваше. Любимите ми хризантеми ... големи колкото главата ми .... ех ... к'де ти тези времена  Crazy Laughing Heart Eyes




Спорен ден Ha Bcu4ku  Hug Hug Hug Heart Eyes  bouquet..

# 706
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Честита победа на демократите и Обама HugНа хамериканците в темата=също Hug Mr. Green

Ехе,БЗ ,тя Мистикова се физиотерапира,ама не се сти да ме покани.Седя си аз тука отпускарско в дъждовния Истанбул.

Делте,чакаме те!

# 707
  • Варна
  • Мнения: 924


Честит Рожден ден на Тео!    Heart Eyes

Джорди,да сте живи и здрави-ти и красавецът!   bouquet
Пожелавам ви да сте винаги весели и засмени,много да се слушате
и от късмет да не се отървавате!
  Hug

# 708
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮтрУУУУ Hug

чИстИтЪ пУбеда на ХамериканкитИ У темЪтЪ thumbsup

Хакони,
Като вземе да заидвам, щИ пиша на лични, за да видя дЪл си сЛУбодна да ти донеса от ония млИка. Днеска таман шЪ ходя да говоря с моята аверка дЪл шЪ има Ино сЛУбоднУ място и за мене, че нещо напоследък много варненци пътували към Станбул и нямало свободни мИста У рейсО. С кУлЪтЪ нИ мога да дОда, че нямам зимни гуми....а сЯ нИ ми сЪ дават 1500 кинта за нови зимни.

Луизи,
Благодаря каке за пУФалата на аватара. Това е моята кукла, която я правиха по моя снимка катУ малка. Тук кактУ сЪ казва ....на аватарО де, съм на гости У гУрЪтЪ на Зуза....тВа Ина аверка.  Wink И жилетка съм си наметнала, щото Зе да захладнява. ПрУлитта шЪ я събликА и шЪ мЪ видитИ....лекУ УблечИна Laughing

                                    Теооооооооо!!!

# 709
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Обама прави победното си изказване,благодари на Мишел и й казва колко много ама много я обича,
Ама тя защо така се е облякла не ми е ясно,прави всичко възможно да покаже широкия си ханш, Mr. GreenНо разни хора ,разни идеали  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕО!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТКО!

# 710
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Добрютро!
След като Мистик повлече крак към санаториума, нашият мъж тази нощ не ме е оставил да мигна, защото си е повредил гърба , ударил се е или нещо такова и не спа. И съответно и аз не спах. И тази сутрин се занимавам с гъзоболни - търся доктори, звъня по телефони, щото човек, ако не знаете, като го боли гърба не може и да говори... Леко съм бясна , но ще ми мине .

Сватя, ай честито! Още 4 години ще си го гледаме/те, па да видим до къде ще я докараме.  Mr. Green

Хаки , не те взе, нали, нали?


Джорди, честит ви празник! Много да му се радвате на това дете и той да ви слуша колкото трябва! Ти как си , мари , душо?

# 711
  • на морето
  • Мнения: 103
ДобрУтро , компанията ! Hug
 
Малко закусчица - да ни е сладко !

Хакси ,  Hug мии... Thinking Thinking има си жената ...ще го показва ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Отгледала си гУ е ...
Няма да си гУ крий в килера , я !  Laughing ТуЙ  все пак  д... на Първа дама ли е или не  hahaha hahaha hahaha hahaha

Тео Джордин ! Всичко най-хубаво !  Здраве  ,много игри и веселие - за радост и гордост на мама и тати !

Джорде  Hug Голям да порасне сладура !  

Спасе , бързо оздравяване !   bouquet Peace

Мисти , ползотворно прибиваване по назначение и пожелания за траен положителен резултат ! Hug Hug Hug Hug  Най-оптималния въриант сте постигнали - съчетание на полезно и приятно ! thumbsup thumbsup

Ся , мацки , на се пУфали кака ви на какъв театър ходи и да ви го препоръча .
 "Вечеря за двама " http://woman.---/n/vlyubi-se-v-zhivota-s-vecherya-za-dvama-video.15803.html   .
Скрит текст:
Да си призная - от доста време не бях ходила на такова събитие .Последното от този вид почти ме отказа от Мелпомена   Mr. Green...
Скрит текст:
/Ама ,да не се спирам на това ,а да карам по темата ./
Та , камерния състав / те , напоследък, нали все такива са на мода -явно е свързано със средствата  Mr. Green/  е Г.Кадурин -страОтен актьор ,който го имам за класа от доста време , Ани Михайлова и Аня Пенчева . Е, изненадата ми беше , че Аня Пенчева може и да играе добре . Извинявам се за личното  мнение , но доста често ме дразни нейното по -специфично поведение .Може би е заради характерния й говор , обаче все ми звучи лееекинко превзето , да не кажа друго ...Ами , в случая  резервите ми бяха спрямо нейното участие , но  Naughty жената успя не само да ме разсмее качествено  , но е да ме разплаче /според ситуацията / .При това с една почти   LaughingPeace естествена игра .  Достойно се представи  и адашка й , оставяйки на страна маймунджулъците от телевизионните шоута .  Всъщност голямото Ани изнесе спектакъла , защото героинята й беше постоянно на сцената и мина през доста състояния . Въпреки това , пресъздаването на мъжката роля беше невероятно . Георги Кадурин  затвърди представата ми за Актьор - стахотно излъчване , извиращо чувсво за хумор ...Не спрях да се кикотя на почти всяка реплика - така беше произнесена , и най -вече - изиграна .А ,уверявам ми , тематиката на сюжета хич не е хумористична . Просто смехът е троянския кон , с който  превземат вниманието ти  и отварят място на едни много по-сериозни и дълбоки неща .И накрая успяват да ти извадят сърцето навън през очите .

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 10:07 от asha

# 712
  • на морето
  • Мнения: 103
Имам чувството ,че току -що имахме лекинко земетресенийце в Бургас .. Thinking Thinking Thinking Ама не съм сигурна ....

# 713
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Гечмиш олсун, Аше... Hug
Да кажа, че и аз присъствах на подобно мероприятие, а доколкото ме светна Анжито от разстояние, благодарение на сестра ти е било Flutter Hug Мерси, за което, защото и 100 години да бях мислила, пак нямаше да си помисля, че ще гледам ''Мадам Бътерфлай'' на... на Казанлъшка сцена Crazy ooooh! Shocked #Crazy Значи, доживях да изживея такова невероятно събитие, придружена от.... невероятния млад гигант-кавалер Христо Ангелинков!!! bowuu   Нали!? Joy Шашнахте ли се?!  Party А в антрактите си говорихме за цигулки, направа, Гуарнери, Страдивариус и пр. висикокултурни и тясно специализирани теми, съобразени с мястото и културното мероприятие Joy Crazy Flutter ooooh! Hug Беше повече от интересно Hug И сега, след получения приз, следва да благодаря на Аша, за сестра ѝ, на сестра ѝ за удоволствието, доставено ми от Бургаската опера, на Бургаската опера, че имат такъв глас като Йоана Железчева (Бътерфлай), на Анжито, че направи връзката между нас и, че ми предостави такъв кавалер, като Ицко (с мойто мъжо, имах 2-ма ShockedHug и на казанлъшката публика, която ме изненада приятно, като напълни до дупка близо 1000 места в Културния дом и се представи като публика-ценител... Чудесно преживяване, гвоздеят н апрограмата... Личи ли ми, че се вълнувам? Grinning Flutter Crazy
Много се радвам, че съм тук! Hug
Абе, кого съм спряла да идва newsm78 Вратите на баните са отворени за всички Hug Crazy

# 714
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Честит Рожден Ден на Джордевото Тео!!!

# 715
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Таз работа с отворените врати а банята ....може да бъде разбрана по твърде превратни начини:)

Аз искам само да споделя,че на Христо това му беше първото ходене на опера ; каза ,че първото действие било малко скучно, ама във второто вече имало екшън.Simple Smile За него беше интересно и да чуе много цигулки в оркестър на живо, пък на опера с мои приятели...майкоооо, пърхаше над земята! Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1 934
Ама сте случили и на опера, щото Мадам Бътерфлай е интересна  Simple Smile

Аз по принцип не обичам да ходя на опера, винаги си я представям като вафла с пълнеж  Laughing /втълпено ми е от един мой преподавател, който твърдеше, че в една опера има няколко интересни арии, увертюрата и другото е пълнеж помежду им/ Обичам инструменталната музика, обичам и вокалната, но не под формата на цяла опера.

Обаче Бътерфлай съм я гледала, тя не е като другите опери  Peace
Между другото, много малко певици в света са в състояние да изпеят партията й.

# 717
  • на морето
  • Мнения: 103
По последни сведения ...сестрата на Аша още наня у леглото , така ,че преразказ от първа ръка получих първо / естествено ! Wink Laughing Mr. Green/ тук .
Радвам се , че ти е харесало Мисти ! Като разбрах , че поредното им гастролиране ще е в Казанлък и звъннах на Анджето , като основно си мислех за бъдещия майстор на цигулки .Но ! Но ... е , изненадите бяха много и все приятни , нали ?  Та така ! Още по -приятно доизкарване ти пожелавам и все по -готини изненади !
Андже , ...екшън имало във второ действие ,значи ?  Laughing Сладур !  Hug

пс: вий ся да не си помислите , че съм абонирана за място в Операта .  Mr. Green За съжаление имам малко нагласата на Кливия по въпроса . Не ,че не съм гледала една голяма част от популярните заглавия , ама това , да съм първа писта на всяка примиера и представление ... Naughty

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 12:03 от asha

# 718
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз лично съжалявам,че не успях да гледам представлението, понеже присъствах на друго представление, даже да не кажа участвах...родителска среща тет-а-тет с класната на малкото дете. Срам и позор, никак не обичам да му се карат, обаче то е магаре(нце) и от време на време трябва да му се набива чембера... Та така, заради Герасимът не можах да слушам "екшъна" във второ действие... Simple Smile

# 719
  • на морето
  • Мнения: 103
Не се терзай ,душо! Може пак да дойдат ....  spoko spoko spoko Ще бъдете уведомени своевременно !

Общи условия

Активация на акаунт