142 Американки бистрят политиката и мръсното бельо в Ганкиното кафене!

  • 34 309
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 374
orchidblossom, не се жалвай с 30% на 29. Аз бях 75% на 27.  Sunglasses

Бреййй защо така се получава? То явно се превръщаме в естествени блондинки, ама ми се искаше да не става толкова скоро.

Ако знаех, че ананаса помага за раждане щях да наблегна на него, нищо, че не го обичам хич.

Да се оплача - монитора на лаптопа си заминава, вчера беше една малка черна чертичка, сега е по целия монитор верикално, а е купен на 02/02/2012, за съжаление от БГ. Той е в гаранция, ама как да си я поискам на другия край на света?

# 721
  • Мнения: 154
orchidblossom, не се жалвай с 30% на 29. Аз бях 75% на 27.  Sunglasses
Бреййй защо така се получава? То явно се превръщаме в естествени блондинки, ама ми се искаше да не става толкова скоро.
Аз все още си ги скубя, по-скоро ще оплешивея, отколкото да се превърна в блондинка  Mr. Green (просто шега, нямам против блондинките)
Ох гледам президентския дебат и силно се възмущавам, не знам къде да се дена. (и хайде във форума да разпусна Wink)

# 722
  • Мнения: 8 163
Ох гледам президентския дебат и силно се възмущавам, не знам къде да се дена.
Аз затова не ги и гледам Simple Smile

Да ми беше наблизо, щях да те поканя на чаша зелен чай с нежни лимонови нотки.

# 723
  • Мнения: 3 988
orchidblossom, не се жалвай с 30% на 29. Аз бях 75% на 27.  Sunglasses

Бреййй защо така се получава?

При мен ген. То поне блондинки да ставахме... Направо си бабеем без боя.

# 724
  • Мнения: 374
orchidblossom, не се жалвай с 30% на 29. Аз бях 75% на 27.  Sunglasses

Бреййй защо така се получава?

При мен ген. То поне блондинки да ставахме... Направо си бабеем без боя.

И при мен е така, но ми се струва, че откакто започнах да се боядисвам сериозно, започнах да побелявам по-бързо. Сега обмислям наиситна да взема да стана блондинка, че поне да не личи толкова побелялото, че на тъмно кестеняво се вижда и от космоса.  Скоро хавайката ми каза, че съм била на 36 години  Cry  Cry  Cry

# 725
  • Мнения: 1 593
от бели коси се оплаквате... аз намерих 10тина косъма зимата и се почувствах с 10 години по-стара, честно... не знам какво ще стане като се засили процеса  Tired

оплачете се сега за бръчките, мен сега това ми е болната тема... Crossing Arms

# 726
  • У дома
  • Мнения: 1 741
оплачете се сега за бръчките, мен сега това ми е болната тема... Crossing Arms

и на мен от няколко дни насам. Забелязвам нови, а някои са се задълбочили, ужас. Ако не беше тази билка дето пия за прочистване със страничния ефект да ме прави щастлива, да съм се депресирала тотално  Sad

# 727
  • Мнения: 374
От бръчките се предпазвам с вродено мазната ми кожа на лицето, засега! Ако и бръчки ми излезнат скоро се пиша остаряла наиситна.
Аталанта сподели каква е тази билка, моля те. Аз вчера поръчах витамините на Стандарт Процес, които не помня кой ги препоръча, че ни се е сринал тотално имунитета и на мен и на мъжа ми, ама ми се иска и малко прочистване със странични ефекти  Embarassed Embarassed Embarassed

ПП: Редактирам се само да добавя колко ме радват млади и целеустремени български деца като Юник и спирам да пиша за сега, че през пост все моята "роза цъфти"

# 728
  • Мнения: 2 185
Благодаря за споделеното за парочистачките  bouquet . Гледам мненията варират от "осанна" до "разпни гИ"  Joy . Мисля да купя и да върна ако не ми хареса  Thinking .

Ранно побеляване на косата, освен генетично, може и да е знак за липса на витамин Б12 .

# 729
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ранно побеляване на косата, освен генетично, може и да е знак за липса на витамин Б12 .
Може и от стрес... или поне при мен. Но като премахнах стреса, и след няколко месеца нямах вече.  Grinning И понеже ми се случи 2 пъти до сега... та сама си направих диагнозата.

# 730
  • Мнения: 20
 Еххх момичета и аз съм много бяла и е така от около 2-3 години, а още 25 не съм навършила  Cry всичко при мен е ген,мама и баба са така, но съм и много, много руса и отделно правя тъмни кичури и така почти не се вижда, понеже косата става по-скоро шарена Simple Smile
 Аз съм седнала и уча пустия английски, ама нещо много ми е трудно, даже скоро си поревах, уж не се имам за чааак толкова глупава, в университета ми върви и лесно уча, ама с езиците съм много зле... а не остана много до тръгването, месеците бързо се изнизват:(

# 731
  • Мнения: 3 367
Нямам ми парочистачка,ни бръчки(ехаааа),ни коса в последните месеци..плс кажете натурално нещо против косопад,знам за фазите на косъма,и сезоните,и хормоните и пр,но такова чудо не е било и след раждане....не искам химия,нещо така яйца,мас,олио,нокти от вещици и пр...мерси
EВа,браво,дочака скорпио бебе,блазя ви,много сме 'убави,па умнииии,па сговорчиви  Mr. Green

# 732
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Витамините и др добавки препоръчвам горещо, на мен лекар ми каза за тях и съм много доволна.

Косопада обикновено е индикация, че нещо в организма не е ред. Иначе майка ми ми изпраща от БГ едни италиански ампули, които се втриват в косата след баня, много добри, но ги свърших. Аз си направих тинктура от люти чушки, ето малко инфо-

Nettle.

Unique curative effect of nettle. Infusion of nettle leaves is used to improve hair growth and is used very successfully as a rinse after washing your hair loss. How to prepare the infusion of nettle leaves? Two tablespoons of nettle leaves boiled water and infused for an hour. When the broth has cooled, it must filter through two layers of gauze. Then decoction rubbed into the scalp 2-3 times a week. Procedure must be done within three - four months.

Lemon.

Very helpful once a month to rub into the scalp lemon juice. Why do this? The fact that the lemon juice improves circulation, reduces pores, has an antiseptic effect. The most important thing - is to make sure that drops of juice were not included in the split ends of hair. After 15-20 minutes rinse your hair should be.

Sol.

Hair loss medicine men, recommended wash your hair with warm water without soap, then gently massaging the scalp for 10-15 minutes, rubbing table salt. After this rinse the hair and repeat the procedure four times. Voodoo method is quite understandable. Judge for yourself, after rubbing salt blood will surge to the scalp, which will provide food hair follicles and thus hair growth.

Pine nuts.

Recipe Siberian healers. Crush a handful of peeled pine nuts, you can grind in a food processor. Gradually, gradually pour need purified water, preferably mineral, so that a thick paste. Put the mixture in a ceramic pot and put in an oven heated to 60 degrees for 2 hours. The resulting "cedar jelly" little rub into the scalp daily for 2 weeks. Repeat after 2 months. Siberian healers claim that the hair will become a half to two times thicker.

Hot pepper.

Tincture of red hot pepper, stirs dormant bulbs. On the content of vitamins red pepper is one of the first places among the vegetables. Tincture causes a rush of blood to the skin, thereby improving its food. Prepare tincture so take 1.2 peppers, filled his glass of 70% alcohol and put in a dark place. 2-3 weeks tincture is ready. She rubbed into the scalp for a month. Then 3-4 weeks make a break. Better tincture do yourself, but you can just buy at the pharmacy. Dosing is simple: washed my head as usual, then rubbed into the hair roots infusion, and so it was left. Important! If you touch the hair, and then, oblivious to rub your eyes or nose, nibbling unmercifully! Be very careful infusion was not included in your eyes. If liquor was a very searing and scalp is very tender, then to avoid burning your scalp, just before the application of dilute it half with castor oil or burdock. So leave for half an hour - an hour, then wash with shampoo. After the first applications of the tincture at first it might seem that the hair began to fall out with even greater force, as I said infusion activates the hair follicles and the hair follicles that are already dead, just drop out earlier and grow new - please be patient.

# 733
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Билката за пречистване няма вкус, но мирише ужасно, предупреждавам. Пречиства черен дроб и почиства камъни от бъбреци, жлъчка - http://www.amazon.com/Breaker-Chanca-Piedra-Compound-Hydrangea/d … rds=chanca+piedra

# 734
  • Мнения: 2 674
Аз почнах някакви китайски билки за засилване на имунитетта по препоръка на акупунктуристката. Пия витамини и имам два косъма и като във вица ходя рошава и не се боядисвам. Който не ме, харесва не реазбира. Също така толкова напълнях, но няма да споделя габаритите си, само ще кажа, че ми е останал един кат дрехи. Всичко ми е късо, тясно и кошмарно. Лунна диета ли да започвам, на джим ли да ходя, през прозореца ли да се хвърля, просто не знам.

Общи условия

Активация на акаунт