АФК-Пътят на Емир ~159~Има ли по лошо от страдащата човешка душа?

  • 46 936
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 304
Втори пореден епизод гол Емир.  Laughing Ееее, прекаляват. Mr. Green


Систър, ако продължават така, мисля че сърчицето ми няма да издържи на напрежението! Embarassed

И като се захласнах с фрагмана, забравих да пожелая успех на изпитите на Тинчето и да я поздравя за хубавият пост ( особено последните изречения).  bouquet

# 691
  • Мнения: 12 719
Втори пореден епизод гол Емир.  Laughing Ееее, прекаляват. Mr. Green

Диди, как е след К/Г? smile3515

Таласъмска му работа скоро ще му бия шута  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
О ние сме щастливки Снеже голота ама дано скоро не ни докарат до реанимация  Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 12 719
Диди Hugведнага си се пременила по последна мода Laughing Laughing
Чи как без моята модъ на де  Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green

# 693
  • Мнения: 12 719
Нали Неси снощи спомена, че ще има сцена, в която Емир ще защити някакъв възрастен човек. Явно оттам ще са раните!
Как не му омръзна да се прави на Супермен то същност това си е добре за нас де  Mr. Green Mr. Green Mr. Green гледаме повече голи сцени хи-хи-хи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз обаче мисля че Емир пак се е бил нещо е станало и Джан пак го е намерила ще видим нямам търпение до петъка.
Като изклюм МУХАТА ЦЕЦЕ Sick Sick Sick всички ми харесват  hahaha hahaha hahaha

Ние сега не я долюбваме при положение,че е само по-заинтересована,а си представям какво ще я правим Mr. Green ако почне да следи из късо Емир и стане по-настойчива към него fight
За Джан ли говориш ?
За Зюлял,не се уточних.
А, да така по бива че иначе ще викам Емир да се прави на супермен и да зашити Джан  Joy Joy Joy Joy
В КГ си имаме чуден таласъм тука си имаме красива муха и то каква ЦЕЦЕ

# 694
  • Мнения: 8 584
Систър,  Hug  Mr. Green

Таласъмска му работа скоро ще му бия шута  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
О ние сме щастливки Снеже голота ама дано скоро не ни докарат до реанимация  Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:
И аз мисля да му бия шута, не мога да го преживея.  ooooh! Много хубаво играят актьорите, ама не ми харесва сценарият на кукувелките. Peace

# 695
  • Мнения: 12 719
Систър,  Hug  Mr. Green

Таласъмска му работа скоро ще му бия шута  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
О ние сме щастливки Снеже голота ама дано скоро не ни докарат до реанимация  Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:
И аз мисля да му бия шута, не мога да го преживея.  ooooh! Много хубаво играят актьорите, ама не ми харесва сценарият на кукувелките. Peace
Скрит текст:
Обаче не ми дигнаха нервите да ти кажа.

# 696
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Сега почнах 68 и все повече не ми харесва тази Зюлюл.И се убеждавам,че Раза не е никакъв баща.
Не искал да я вземе,за да и излезе късмета, а да учи, а Ферия не я пускаше  и ходеше в уни да я проверява  #2gunfireДа го пребиеш му е малко.
Тази жена не знам какво и е,но дори  тя каза,че  отиването на Зюлял  в Истанбул не е свързано с интереса и да учи,едва ли просто иска да напусне селото.
Пожелавам ви лека нощ Hug

# 697
  • Мнения: 12 719
Сега почнах 68 и все повече не ми харесва тази Зюлюл.И се убеждавам,че Раза не е никакъв баща.
Не искал да я вземе,за да и излезе късмета, а да учи, а Ферия не я пускаше  и ходеше в уни да я проверява  #2gunfireДа го пребиеш му е малко.
Тази жена не знам какво и е,но дори  тя каза,че  отиването на Зюлял  в Истанбул не е свързано с интереса и да учи,едва ли просто иска да напусне селото.
Пожелавам ви лека нощ Hug
Абе Чепик скъпа прост ама се перави на сложен  Joy Joy Joy
Приятно гледане ти желая.
И лека нощ на всички лягащи Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 8 584
Като изпишете тази тема, заповядайте в новата.  Hug Пуснах я по-рано, защото ще си лягам, а тази доста напредна. Peace

НОВАТА ТЕМА
Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678421.msg22967891#msg22967891

Лека нощ. Hug

# 699
  • Мнения: 6 105
Добро утро,ФЕмирки  Hug

“ Няма невъзможна любов!”

Има трудна любов.

И няма лесна любов, ако е голяма…

Няма невъзможна любов. Има непотърсена любов.

Няма невъзможна любов. Има неотвоювана любов, поради “не мога”, “не знам” и “не искам”.

Няма невъзможна любов. Има неповярвана любов.

Няма невъзможна любов. Има отказана и заменена от лесни любови любов.”


Заповядайте:

# 700
  • Мнения: 10
Добро утро,момичета!Спокоен и успешен ден!Исках да ви направя поне кафенце,ама  съм лоша домакиня...незнам как...Наистина ми действате като дрога...отварям очи и... в тамата.За сега вие сте ми почти единствения социален контакт.На този етап съм като "кожен робот",ходя на работа,радвам се на внучетата си и...при вас!Чета ви с голямо удоволствие!За съжаление,неможах да отворя субовете,ама днес пак ще опитвам.Дано да успея...

# 701
  • Мнения: 8 584
Добро утро. Hug Hug Hug
Романтичка, Heart Eyes  bouquet

Усмихнат ден на всички. Hug

# 702
  • Мнения: 11 820
Добро утро романтичка  Hug   bouquet

# 703
  • Мнения: 1 786
Добро утро  Hug

Романтичка, Снежи  Hug

Ваня, този клип ме разплака  Hug Ох, как ще гледам Емир след Фериха  ooooh! ooooh! ooooh!
Един такъв клип ми стига и пак ми се приисква да изпозастрелям сценаристите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ама то и това им е малко! Иска ми се да ги подложа на психически и емоционален тормоз, такъв какъвто те ни докарват на нас  smile3515 smile3516

Като изключим горния абзац, пожелавам усмихнат и успешен ден на всички  newsm51

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 10:01 от k_kiara3

# 704
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

Романтичка Hugза любовта и закуската  bouquet  bouquet  bouquet

Киара Hug newsm10

Лек ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт