Есенни листенца падат, до Октомври време не остана.

  • 30 652
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 298
Файнче, и на мен не ми се пазят диети, супер досадно нещо.  Tired
Оня ден се зачетох в 90 дневната и тази бих пробвала, но 90 дни !?!?
Пфу, не знам дали ще издържа...

Краси, аз нещо не го намирам този албум със снимки.  newsm78

Бобинка, нали от ударено е посинял така?
Ще мине, трябва време, не ми прилича на нещо кофти, а и след като и лекар
го е видял.

Аз ще лягам вече, че Нико е страшен ранобудник, в 6 е на крак.  ooooh!

Ооо, Пашик, приятно.....

# 46
  • Мнения: 2 286
Краси, аз нещо не го намирам този албум със снимки.  newsm78

http://oktomvri2010.snimka.bg/?profile,albums - това е линк към профила на октомврийчетата, ако така по-лесно ще се ориентираш, но за да видиш албума , трябва да влезеш в профила, ако си забравила паролата, пиши ми Hug

# 47
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе момичета, имам проблем с тъпия форум. Вече доста време не иска да ми приеме аватарите. Въпреки, че ги смалявам до допустими размери с какви ли не програми, пак не ги приема. Имал ли е някой същия проблем, взе да ми лази по нервите вече  #2gunfire #2gunfire

# 48
  • Мнения: 686
  90 дневната почвам аз, тя ми се струва най-подходяща за мен, демек за ламя  Mr. Green Записала съм се там, всеки ден да ми праща известия, една приятелка имам, която я кара вече месец, всеки ден съм се разбрала да ми се обажда да ме пита какво ще ям, та дано успеяяяя, поне 5 кг искам, ужасна съм  Confused
  Аз онзи ден си смених аватара, нямаше проблем  newsm78

# 49
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Немога да намеря къде да се свържа с администратор newsm78

# 50
  • Мнения: 686
Немога да намеря къде да се свържа с администратор newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670656.0 това е темичката за въпроси  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 483
Хейли, що махна шоколадите??? Тъкмо се почуствах нормален човек, че бях забравила за дребните удоволствия  Hug
Обаче и аз съм забравила как се влизаше при албумчетата - нито потребителско име, нито парола помня  newsm78
Цвети, в чудо съм се видяла с дрискавицата. Не яде, днес и вода почти не пие. А каквото изпие го излива през дупето и пампите са абсолютно сухи  Tired Купих лечебна хумана и утре сутрин сме първи пред кабинета на педи. Ще правя и грисчето на Хейли, само да се оправи че залита вече  smile3518 И една слабичка... за 4 дена стана клечица!

Тортичката май ще си я измисля и направя сама. Едно дулсе де лече ми е влязло в главата, че му измисля блатовете и украсата и ще почерпя даже  newsm03 Ева си пада по балони, ще е лесно за украса  Simple Smile

После съм аз наред и си знам тортата Бялата Неделя (да ме прощават мацките на диета  Twisted Evil) А после е синковеца наред и съвсем не знам какво да го правя. Какво да измисля за 16 РД?
За утеха на мамите на диета - цяло лято се изхранвах с домати и краставици и грам  не свалих. А не влизам в офисните си дрехи заради 4 кг отгоре и за работа ще трябва да сменям гардероба, да му се не види  #2gunfire Но диети не мога да правя аз, лакомник ненадминат  hahaha

# 52
  • Мнения: 433
Арим, шпацирен му е майката  Peace и аз съм пословична лакомия, и двайсетте и кусур кила след първото раждане ги свалих с километри ходене - ама да не си в София, че тука освен да се нагълташ с отрови и прахоляк, друго не може да стане.
За дрисъка - имам смокинови листа, предвидливо си набрах от сандански, ако искаш пращам; лечебната хумана ако не  иска на каша, прави я по-рядка и й давай да я пие със сламка като мляко - децата се кефят на сламките. ако я излъжеш така, вътре може да й слагаш всичките там ентероли, смекти, пробиотик (да не се слага в топли напитки) и прочее, които предполагам педи ще й изпише, а ти ще станеш на маймуна, докато й ги даваш една по една  ooooh!  ooooh!  Peace
стискам палци и споко, по-страшно е дрисък, Т, и драйфане...  #Cussing out  #2gunfire

# 53
# 54
  • Сливен
  • Мнения: 140

Честит втори рожден ден на Алтай!!!Щастливо детство,много детски смях и игри

# 55
  • Мнения: 2 286


Честит 2-ри рожден ден на Алтай! Да е здрав, много усмихнат и безгрижен!


Мирче, стига шоколади, време е за Есента hahaha . Горкото Еве.. Хайде вече да се оправяте Praynig Hug

# 56
  • Мнения: 65
Честит Втори Рожден Ден на Алтай!!!Желая му безгрижно детство,безкрайни игри и усмивки!!!Да е жив и здрав , да радва мама и тати!!!!

Буболече,честит празник!Желая ви много поводи за гордост и радост от малкото ви момченце  newsm51

Ох,как мило ми стана,започна се с празниците  Heart Eyes

Мирче,бързо оздравяване на Ева  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 167
Ехее, честита втора годинка на Алтай! Първият рожденик вече е на линия! Айде, сезонът на партитата е открит, запалените по подготовката на партита могат вече да спрат да спят спокойно  hahaha

За тяхна сметка аз снощи заспах в 9:30 с хлапетата и днес в 7 като ме събудиха се чувствам супер! Иначе просто не им издържам на темпото. Вече са закусли и смятам след малко да ги обличам и да ги мятам в парка, само дето батута още няма да е надут  Crossing Arms Надуват го чак към 10. Е, ще трябва да се задоволят с люлките, пързалките и пясъчника, само дето преди 5-6 дена си забравихме всички изграчки в пясъчника и сега сме на нула  ooooh!

Мирче, много неприятно с Евичка, четири дни си е доста време. Пробвала ли си с капка-две йод върху лъжичка със захар? Чай от нар? Чай от шипки, дренки? Оризова вода? Дано днес най-накрая се успокои стомахчето. И после задължително поне 5 дена диета - ориз, картофи, картофи, ориз, супичка, никакви тежки храни, никакво прясно мляко!

# 58
  • Мнения: 1

Честит втори рожден ден на Алтай, да е жив и здрав, весело и безгрижно детство му пожелавам и много да радва мама и тате!
Буболече, честит празник!   bouquet
Мирче бързо оздравяване на Евка пожелавам  Hug
Хейли страхотна темичка, много благодаря   bouquet
При нас нищо ново, броя дните до започане на работа и така...
Тамън днес бях решила да снимам Митко за колажа, но уви снощи се сдоби с ожулени нос и брадичка, само моето ли дете все още не знае да си пази главата и директно пада по лице?
Лек и усмихнат ден ви желая!

# 59
  • София
  • Мнения: 483
Хей, рождени дни! Колко хубавооооо  newsm44 Хубавецът Алтай открива сезона  smile3501

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мило детенце! Честит празник на мама Буболече!



За пръв път тази сутрин Ева стана без аки и гладна  newsm68 Изяде си попарата, не е за вярване! Така че и аз мога да се отпусна и да започна подготовка за РД, макар че нашият е далеч.

Илка, пробвах какво ли не, варих 100 неща но малкото плюе и блъска чашите. Тази нощ 3 пъти съм правила лечебна хумана и после в мивката. Дано това да е края на мъчението!

Общи условия

Активация на акаунт