Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 702
  • 728
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 157
В събота и неделя се наслушах на рекламата на Изи, реших ще се купува да подкрепим българското  все пак. В кварталния ми магазин го няма обаче Simple Smile


Много  почнаха да го рекламират и съм навит да опитам но го няма нито в хипермаркета нито в кварталния.

# 601
  • софия
  • Мнения: 25 782
Вчера взех омекотител спрей на Сано
.
Има силна и трайна миризма. Мирише като синият им омекотител. Снощи напръсках тук-там и още мирише цялата къща. Води се омекотител за сушилня. Нищо общо с , с който 3 мин. след пръскане и все едно нищо.

# 602
  • Мнения: 176
Звънче, моля дай повече подробности за Сано, защото не съм го срещала. Това Febreze от снимката не е омекотител за сушилня, а е за махане на лоши аромати от текстил. И ако Сано е омекотител не трябва да ги сравняваме. Моля Гес или Дедо да кажат възможно ли е да има такъв омекотител или е само ароматизатор. Преди имаше спрейове антистатик, но те не се прилагаха в сушилня.

# 603
  • София
  • Мнения: 627
Добро утро!!! Peace
Аз да Ви се оплача-вчера взех 2 туби от Пикадали течен Ariel Actilift-5,11 л-е няма такъв БОКЛУК!!
Надписите са на немски/може би/,вносител е Верде Россо ООД,цена 19,99...
Страшно съм разочарована #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Качество на пране-нула,аромат-нула....да не говорим за консистенцията-пресечено желе.....
Не си направих труда да видя какво купувам,защото избягах от работа и по принцип имам доверие на тази верига.Сега им писах мейл-да видим дали ще отговорят.Станах тази сутрин в 6,00 ч за да пусна перялна с това отвратително веро,и направи ми призля.......Дано някой друг не се прецака или може проблема да е при мен.....Знам само,че ще ме изхвърлят от вкъщи ,че съм дала 40.00 лв за това НЕЩО! Лек ден от мен,оплаках се и сега ще се опитам да поработя.....ама ми е криво та знае ли се.... Cry

# 604
  • софия
  • Мнения: 25 782
Звънче, моля дай повече подробности за Сано, защото не съм го срещала. Това Febreze от снимката не е омекотител за сушилня, а е за махане на лоши аромати от текстил. И ако Сано е омекотител не трябва да ги сравняваме. Моля Гес или Дедо да кажат възможно ли е да има такъв омекотител или е само ароматизатор. Преди имаше спрейове антистатик, но те не се прилагаха в сушилня.
На Сано отзад пише точно омекотител за сушилня. Аз сушилня нямам и го взех точно с цел ароматизиране на текстила (щорите, дивана). Сигурно си права и за това е толкова силно. Купих го от магазин за паралелен внос, но може би има и на щанда на Сано в Халите. Не съм се заглеждала там.  Peace

# 605
  • Мнения: 176
Звънче, моля дай повече подробности за Сано, защото не съм го срещала. Това Febreze от снимката не е омекотител за сушилня, а е за махане на лоши аромати от текстил. И ако Сано е омекотител не трябва да ги сравняваме. Моля Гес или Дедо да кажат възможно ли е да има такъв омекотител или е само ароматизатор. Преди имаше спрейове антистатик, но те не се прилагаха в сушилня.
На Сано отзад пише точно омекотител за сушилня. Аз сушилня нямам и го взех точно с цел ароматизиране на текстила (щорите, дивана). Сигурно си права и за това е толкова силно. Купих го от магазин за паралелен внос, но може би има и на щанда на Сано в Халите. Не съм се заглеждала там.  Peace

 Hug благодаря ти. Ще мина да го прегледам някъде Саното.

# 606
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой беше хвалил този омекотител:
Скрит текст:
Вчера си го купих от кварталния магазин за 2,60лв.Много нежен аромат и ненатрапчив,хареса ми че ухае и след като е сухо вече прането  Heart Eyes

# 607
  • Мнения: X
На Метро има румънски Ариел 14 кг за 54 лева, пише за професионална употреба.  newsm78

# 608
  • Мнения: X
Някой беше хвалил този омекотител:
Скрит текст:
Вчера си го купих от кварталния магазин за 2,60лв.Много нежен аромат и ненатрапчив,хареса ми че ухае и след като е сухо вече прането  Heart Eyes
Напоследък си взимам пак  Бинго софт,ама концентрат с парфюмни капсули.....много икономичен и с много траен аромат/щом и мъж ми го забеляза,значи наистина е така Mr. Green/.Цената е около 3лв/варира в различните вериги/,за 750мл,което отговаря на 3л/или за 30 пранета/.

# 609
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Кой е вида с парфюмни капсули? Аз да си призная много отдавна не съм вземала бинго, но щом толкова го хвалите, може да го пробвам.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 18 039
A омекотява ли Бингото?

# 611
  • София
  • Мнения: 627
Кой е вида с парфюмни капсули? Аз да си призная много отдавна не съм вземала бинго, но щом толкова го хвалите, може да го пробвам.

http://www.bingosoft.bg
Този по-малкия,0,750 мл/ако не се лъжа/

# 612
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
A омекотява ли Бингото?
Усеща се  Wink
Е,разбира се Ленор е с по-голям ефект,но просто реших да изпробвам и този.

Тези и трите ги дават с парфюмни капсули:

# 613
  • Мнения: X
A омекотява ли Бингото?
Според мен-да....и постига ефекта на доста по-скъпи омекотители,а цената ме устройва повече от идеално.

# 614
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Благодаря ви, ще го пробвам, че и без това моя омекотител почти свършва.

Общи условия

Активация на акаунт