Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 24 тема

  • 36 505
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 10 240
Ели,  Hug масирано Еджевитово присъствие в края на темата!  newsm74

Заповядайте в


НОВАТА 25 -та ТЕМА

# 737
  • Мнения: 1 863
  Здравейте на всички и от мен! Hug Hug
 
   Ели, благодаря за кафето, леко реално го подмених с чай, така нареди джипито. Joy Joy  Но за мен не е проблем, аз обичам чай... особено Obaçay Simple Smile Имам още малко и си го кътам като скъпоценност. Simple SmileКети, да си купиш непременно, ако обичаш и ти чай. Няма да съжаляваш. Simple Smile Ели, много Оран, много нещо, Ранд те е заляла. Страхотен е! Да видим обаче с какво ще ни изненада утре вечер?! newsm78 Ако не ни пързалят с репликата на Били... с нищо добро. Ама и той, големият kardeş, не пропуска никога момента да го топне пред Аху. Но пък знае ли се, с тези си думи, може да получи обратния ефект и да отключи и събуди едно тайно местенце в Аху и тя да задейства женския си инстинкт и да покаже най-после реалните си чувства, да ги защити подобаващо, както го направи пред Бирсен. Когато я настъпят на нежелано място, Аху може да бъде много настъпателна и с финес им показва, къде е мястото на другата и къде е нейното вечно място, което никой не може да престъпи. И мисля, време е Аху да запее тази песен вече... ама как ще става филм и на нас да ни е гадно. #Crazy



  Рина, благодаря  bouquet, готови да настъпим в 25-та тема  да разплитаме 18-ти с превод и утре вечер 19-ти епизод. Simple Smile
  Хубав ден на всички!

# 738
  • Мнения: 9 541
Танче, невероятно, суперско, готино клипче, благодаря ти за доставеното удоволствие   с песента на Джесика Симпсън newsm10 newsm51

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 02:27 от lia-martin

Общи условия

Активация на акаунт