"Къде е Маги?" Нов български сериал по БТВ

  • 66 968
  • 729
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 411
Ама "Бате Влади" колко е остарял Simple Smile
и напълнял

# 241
  • Мнения: 1
Ама "Бате Влади" колко е остарял Simple Smile
и напълнял
... отива му, играе убедително, чува се ясно и не се лензи, както под формата на бате ви Влади ... Joy

Някои мъже с остаряването придобиват по-добродушен вид и ролята на гузен прелюбодеец, треперещ жена му да не разбере, им понася добре, както, подозирам, е и в случая.

# 242
  • София
  • Мнения: 5 334
Това ли беше ролята на Христо Шопов? Rolling Eyes Защото ако е само това, ще ми е жал. Confused Имайки предвид, че е един от най-големите ми любимци сред българските актьори, ще съм разочарована ако не го дават еднооо ниво по-честичко в сериала. И без друго ми е леко трудно да гледам. А обичам кримки, принципно. И обичам Георги Стайков, принципно, но това е и леко приятелско предубеждение там. Wink

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 373
eel2   newsm10

# 244
  • Мнения: 18 010
Момичета, някой спомена, че ще го повтарят през уикенда, къде, кога..... Confused

# 245
  • Мнения: 1 211
Аз обаче упорито си го гледам. Не ми харесва много, но то друго няма за гледане. Озвучаването наистина е ужасно, но пък на мен актьорската игра много ми харесва. Всички са ми естествени и ми е приятно да ги гледам. Радвам се и на участието на Христо Шопов, макар и кратко.

# 246
  • Мнения: 0
Аз обаче упорито си го гледам. Не ми харесва много, но то друго няма за гледане. Озвучаването наистина е ужасно, но пък на мен актьорската игра много ми харесва. Всички са ми естествени и ми е приятно да ги гледам. Радвам се и на участието на Христо Шопов, макар и кратко.
Има гледай под прикритие по БНТ

# 247
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Момичета, някой спомена, че ще го повтарят през уикенда, къде, кога..... Confused

Събота и неделя, след късната емисия на новините по бТВ.  

Едно приятно интервю на Мариана Жикич /Юлия/ от миналата година, когато е имала кръгла годишнина. В живота тя е свързана с Роберт Янакиев:



http://www.az-jenata.bg/article/11790/Mariana-Zhikich-na-40-tiya … -na-Az-jenata.bg/

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 12:01 от Вселена

# 248
  • Мнения: 1 211
Аз обаче упорито си го гледам. Не ми харесва много, но то друго няма за гледане. Озвучаването наистина е ужасно, но пък на мен актьорската игра много ми харесва. Всички са ми естествени и ми е приятно да ги гледам. Радвам се и на участието на Христо Шопов, макар и кратко.
Има гледай под прикритие по БНТ

Еми аз си го гледам, ама няма нови епизоди. Тези, които дават са стари, аз съм ги гледала!

# 249
  • Мнения: 5 970
Нищо не се разбира на бащата на Маги, само сумти. ooooh!

Трудно им разбирам на повечето ... Май при Люцканов хъхренето е сведено до минимум, но всички говорят бързо и се чудя в тоя НАТФИЗ няма ли уроци по дикция. Сериалите по ББС са по-чуваеми и разбираеми! newsm78

Предварили са ме.Щях да пиша същото.Много слабо знам английски,но гледайки "Мидсамър" ,например , чувам всяка дума-дори да не я знам.
Периодически гледам старите филми,излъчвани по БНТ свят.Ами на старата генерация актьори,повечето покойници вече, им се разбира всяка дума.Какво е това предъвкване на думи в този екип/с малки изключения/-ужас!!С мъжа ми се питаме-какво каза?-дано пък другия да е разбрал.

# 250
  • Мнения: 18 010
Момичета, някой спомена, че ще го повтарят през уикенда, къде, кога..... Confused

Събота и неделя, след късната емисия на новините по бТВ.  

По "нормалнотото" БТВ, нали? Благодаря ти   bouquet

# 251
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Фъфлят, защото така сигурно е по-реалистично Whistling

# 252
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Момичета, някой спомена, че ще го повтарят през уикенда, къде, кога..... Confused

Събота и неделя, след късната емисия на новините по бТВ.  

По "нормалнотото" БТВ, нали? Благодаря ти   bouquet

 Peace

Ето качени епизодите:

http://vbox7.com/tag:%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B8

# 253
  • Мнения: 14 837
Фъфлят, защото така сигурно е по-реалистично Whistling
Е фъфленето се води за говорен дефект ,не за нормален говор
Така че не виждам какво му е реалистичното
Реалистичното е ,че зрителя през по голямата част от филма не е разбрал какво изобщо говорят

# 254
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Фъфлене, предъвкване, бързо изговаряне на думите и т.н. - щом на режисьорът не му е направило впечатление, значи смята, че така трябва да бъде, или просто толкова си могат актьорите. За съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт