Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 514
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 531
Какво да си пожелаем на Новолуние в Дева?

# 106
  • София
  • Мнения: 4 178
Има ли начин да обърна отрицателно отношение на човек, скоето с нищо не съм заслужила. Не че ми пука, но аз не обичам конфликтни отношения без да съм дала ни най - малък повод. Даже точно обратното-цял живот си мълча и не отвръщам на ударите им.

# 107
  • Мнения: 1 531
Има ли начин да обърна отрицателно отношение на човек, скоето с нищо не съм заслужила. Не че ми пука, но аз не обичам конфликтни отношения без да съм дала ни най - малък повод. Даже точно обратното-цял живот си мълча и не отвръщам на ударите им.

Единственото, което можеш да направиш е да не обръщаш внимание. Можеш и без този човек, нали?

# 108
  • Мнения: 185
rimar в предишната тема на 47 страница има нещо, което ще ти свърши страхотна работа, сега не мога да пусна линк, защото много спешно трябва да пиша желания, мисля в 22,30 да посрещна Ангелите, защото утре бащата на детето ми има много важно дело, въпреки че е събота и въпреки, че сме разделени с него искам всичко да мине благополучно за него
мили феи, моля да вашата подкрепа утре от 8,30 до 17,00 часа (работното време на съда), извинявам се, че не мога да посоча по-точен час
И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ СТЕ БОГИНИ smile3525, ЗАСЛУЖАВАЩИ ИЗОБИЛИЕТО НА ВСЕЛЕНАТА
ОБИЧАМ ВИ И СИЛНО ВИ ПРЕГРЪЩАМ  love001 Hug
















# 109
  • Мнения: 185
Герберче, тук горе в дясно има страхотни късметчета
http://dreamland-bg.com/
....и да, сама се взех в ръце, без доктори и лекарства (само след погребението на баща ми пих един месец ципралекс), но научих хората около мен да спазват правилото "не се противоречи на човек в депресия"

# 110
  • София
  • Мнения: 4 178
mama na Sani, миличка, благодаря ти. Аз ще го потърся.

Пожелав ти всичко да се нареди както го искате. Успех!

# 111
  • Мнения: 48
GraGra ЧЕСТИТО  baloni И още много  успехи занапред  Simple Smile

mama na Sani Успех от мен  Hug и вярвай, че всичко ще мине по най-добрия начин за вас.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 611
Честито, GraGra, успех!   bouquet
mama na Sani  , страхотни късметчета, благодаря!  Hug
За новолунието в Дева:
http://astro.ourplanet.cc/astro-bulletin/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b … %b5%d0%b2%d0%b0-2

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 22:20 от july1993

# 113
  • Мнения: 17
Здравейте! Искам да попитам за писането на желания сега в неделя.
Това значи ли, че желанията трябва да се пишат само на горе посочените теми където july1993 е дала линк? Виждам, че няма нищо свързано с любов, ако напиша желание по тази тема сега значи ли че няма вероятност да се сбъдне?
Бях писала желания на предното новолуние по всякакви теми и въпроси.. Не знаех колко трябва да се пишат и дали има точно бройка. Моите бяха 3-4. и всички от тях се сбъднаха... А имаше някой който изобщо не вярвах, че би могло да стане. За първи път ги писах и наскоро съвсем случайно се сетих за списъка и когато го погледнах всичките се бяха сбъднали Simple Smile чак не можех да повярвам..

# 114
  • Мнения: 11 751
Здравейте! Искам да попитам за писането на желания сега в неделя.
Това значи ли, че желанията трябва да се пишат само на горе посочените теми където july1993 е дала линк? Виждам, че няма нищо свързано с любов, ако напиша желание по тази тема сега значи ли че няма вероятност да се сбъдне?
Бях писала желания на предното новолуние по всякакви теми и въпроси.. Не знаех колко трябва да се пишат и дали има точно бройка. Моите бяха 3-4. и всички от тях се сбъднаха... А имаше някой който изобщо не вярвах, че би могло да стане. За първи път ги писах и наскоро съвсем случайно се сетих за списъка и когато го погледнах всичките се бяха сбъднали Simple Smile чак не можех да повярвам..
Аз разбрах, че максимумът е 10 желания и пиша по толкова.
Иначе не съм писала по темите, които са посочени и аз бих била благодарна на отговор, дали само по тях трябва да се пише?!
Иначе така и не разбрах, дали има значение цвета на химикала? Последно в линка видях, че няма значение, но попаднах и на друг линк, където пише, че се пише само с червен химикал.  Rolling Eyes
Писала съм  2 пъти желания по новолуние и имам само едно сбъднато от части. Може би не съм го формулирала точно/правилно, за да е от части. За другите чакам да се сбъднат. Моите са все едни и същи. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 1 351
Когато писах първите си желания нито знаех дали е пълнолуние или не , нито на какви теми се пише и в какъв зодиакален знак е новолунието , нито с какъв химикал се пишат . Просто ги написах и това .......и всичко се сбъдна . Сега когато започнах за спазвам "правилата " се сбъдват по едно , две желания само .  Така че правете каквото ви душа сака и каквото ви се  подсказва отвътре   bouquet

Честито, GraGra  !!!

Мама на Сани , всичко ще мине както винаги по най- добрият за теб начин и както винаги ще се разрешат всички проблеми !!! Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 2 968
Герберче, тук горе в дясно има страхотни късметчета
http://dreamland-bg.com/


Мерси Simple Smile

# 117
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, от около 6 месеца редовно следя темата и съм много щастлива, че ви открих...така че още една кандидат фея ви моля да приемете във вашите редици Simple Smile))
Желания на новолуние пиша също от 6 месеца. В първите 2-3 месеца желанията ми бяха едни и същи, тъй като имах много важни въпроси, за разрешаване. Нито едно от тях не се сбъдваше. а на пръв поглед дори не изглеждаше много сложно тяхното сбъдване...Започнах да експериментирам с начина, по който ги формулирах, горих листчетата, опитва се да "ги пусна" (това най-трудно ми се отдаде:)), съобразявах се и не се съобразявах със желанията, които се пишат в знака в който е новолунието и т.н. В крайна сметка по някое време -преди около 2 месеца-реших, че повече няма да пиша тези много важни за мен (дори и към днешна дата) желания, и промених за пореден път начина по който формулирах желанията си, смених листчетата с едно розово, фейско тефтерче, добавих и червен химикал, наместо ординарния син, поставих тефтерчето под възглавницата си за целия месец, а в нощта на новолунието - да пренощува на перваза на прозореца...И о чудо, желанията ми започнаха да се сбъдват едно по едно-от първите списъци - и най-интересното е, че се сбъдват по начина по който съм ги формулирала и пожелала тогава преди 6-5-4 месеца...и сега при сбъдването им, виждам в действие, колко е важна "точната" формулировка....
Винаги пиша по 10 желания, така смятам да направя и този път и вярвам, че и тези ще се сбъднат, така както и предишните..някои не точно в срока, който би ми се искало, но все пак...един от главните уроци, който лично аз усвоявам ( макар и нелесно) в този живот е-ТЪРПЕНИЕ Simple Smile)))

# 118
  • София
  • Мнения: 4 178
На първото което попаднах за писането на желанията беше за 25 желания. Честно казано, трудно ми беше да формулирам толкова, защото най-важните не са повече от 10. Като ви чета ще започна да пиша по 10. Мога да споделя, че вече някои се сбъднаха, което е прекрасно. Всичко дължа на споделеното от вас, от невероятната тема и вашата подкрепа.  Hug Hug Hug

# 119
  • Мнения: 185
Здравейте ФЕИЧКИ и  БОГИНИ, нещата днес не се развиха по най-благоприятния начин за бащата на детето ми, но съм склонна да мисля, че така е по-добре за мен, защото ето какво късметче ми се падна Joy

а и да ви се похваля, снощи посрещнах скъпи гости - Ангелите
уникално зареждащо е, аз понеже съм човек, който като тръгне за някъде винаги закъснява, днес не закъснях за никъде, представете си Naughty, снощи реших да запаля цигарка и не можах да ги намеря, търсих ги половин час в нас, дори не се сетих да ги помоля да ме насочат, а се обърнах и просто ги видях, досега точно на това място, където снощи ги намерих никога не съм ги оставяла newsm78, от тази вечер почвам със сериозните желания bowuu

Общи условия

Активация на акаунт