Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 544
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 187
Предстои ми важно дело ,какъв ритуал да направя за взимане на решение в моя полза ? #Crazy
Имам карта на желанията на стената си от юни, до кога трябва така да си я пазя и какво изобщо се прави с нея ?   bouquet

# 196
  • Мнения: 599
Някой от вас ползва ли гадателските карти на  Дорийн Върчу ?

# 197
  • Мнения: 0
Прегледах написаното има много интересни неща.От няколко години се мъча да излеза от това положение ,безработна бях,финансовото ми положение бе много лошо .Правила съм много неща от темите в които има сходни неща с моето положение.Не мога да скрия,че все пак имам напредък в живота си.Имам работа която не ми е по-сърце,но съм благодарна,друго ме тревожи:1.-Където и да започна работа,ако до този момент са плащали редовно,то ще започнат да бавят заплатите.2.-Отначалото ме приемат много добре и след това започнат да се държат много лошо с мен и аз искам да напусна .Такъв карък съм станала,че незнам как и каво да наравя.Дайте някакво ритуалче.Помогнете.

# 198
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Днес ми пристигнаха книгите които си бях поръчала , остана ми малко да прочета цялата книга на Шарма " Кой ще заплаче , когато умрем" чета, размишлявам, мечтая .

# 199
  • Мнения: 1 351
 Естера , за важното дело - аз бих визуализирала протичането му със изход какъвто ми се иска , а по време на самото дело бих си повтаряла - ОБИЧАМ ТЕ , ПРОСТИ МИ , СЪЖАЛЯВАМ , БЛАГОДАРЯ .

Рози и рози , не давам да пребиваваш във никакъв АД. Преди време и аз изпитах същото разочарование , ноооо се стегнах , казах си че няма по- важен човек за мен от самият МЕН , че да хабя нерви , сили и енергия за него .  Също стигнах до изводът , че стремейки се да правя само угодни за другите дейности , всъщност аз само греша - ПРАВИЛОТО ЗА НЕИСКАНОТО ДОБРО / никой не иска от мен добро , ама аз си го правя и по този начин постоянно се бъркам в изпитанията , които Вселената праща на другите. Тя Вселената търпи , търпи , пък започва и да удря през ръцете . То и на мен постоянно да ми се бъркат и аз бих се ядосала / . Незнам дали обясних разбираемо.

didabs , дай малко инфо за тези карти , макар че самата идея не ми допада много , но с радост бих прочела за тях.
didabs , ти сама си определяш начина на живеене или в случая работа - казваш "Където и да започна работа,ако до този момент са плащали редовно,то ще започнат да бавят заплатите.2.-Отначалото ме приемат много добре и след това започнат да се държат много лошо с мен и аз искам да напусна .Такъв карък съм станала,че незнам как и каво да направя."
Някъде бях чела мисля , че при Норбеков за следното :
" Стоял си един човек на спирката и чакал автобусът и си представил следното  : "  лелеее сега ще дойде автобусът , ще е голяма тъпканица , ще закъснее сигурно ....един ще пърди , друг ще ухае на пот , на чесън , на ....., пък може и да се повреди и......оф." На рамото му седял неговият ангел - пазител и както винаги се чудел : " Абе защо му са на моят човек всички тези неприятни притурки , като може да е далеч по - просто ......ама , каквото иска - такова ще е , да се заемам да изпълнявам . " .


Аз да се похваля - стремя се да не си нарушавам хубавките си вибриций , съответно настроение и взеха че се случват постоянно чудеса - намаления и промоций на необходимите ни вещи....., срещи с тези хора които са ми приятни......
А , бе денят ще е чудесен и вълшебен - мили феи !  bouquet[/size][/color]

# 200
  • София
  • Мнения: 437
Здравейте, момичета,

включвам се за първи път и искам да ви кажа, че темичката ви е страхотна и предполагам, че е събрала все страхотни и изключителни хора.
С голямо удоволствие започнах да чета първата страница - информацията е синтезирана чудесно, имам доста да чета.
Аз отскоро се интересувам от тези неща - от около година, чета много книги по тази тематика, "Тайната", някои книги на Робин Шарма са ми като настолни книги. Понякога имам успехи, понякога не. Още се боря със собствения си ум, но все в някой момент ще му стана Господар.

Написах си желанията - не знаех за този метод по Новолуние. Благодарение на вас го направих.
Правя някои парични ритуали - много е забавно. Очаквам да ми се случат само хубави неща.

Надявам се, че ще ме приемете във вашата компания.

В този ред на мисли - как се справяте с хората от най-близкото ви обкръжение, които са по-песимистично настроени и ви разстройват позитивната нагласа и вибрации?

Приятен и успешен ден на всички - много усмивки и много приятни емоции ви пожелавам.

# 201
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И аз така:бях си пожелала да намеря на детето евтини ботушки,но и здрави...?Ами седяха си в един магазин ,последен чифт,намален...и ме чакаха...Дребно желание, но се изпълни... Peace

# 202
  • Мнения: 185
ДОБРООО УТРООО, ФЕИ И БОГИНИ, ОБИЧАМ ВИ, ДНЕС ЩЕ БЪДЕ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН!  love001
(въпреки, че ми спряха жичния интернет)

Цитат
В този ред на мисли - как се справяте с хората от най-близкото ви обкръжение, които са по-песимистично настроени и ви разстройват позитивната нагласа и вибрации?

аз лично съм кредитен консултант и когато някой клиент "отбележи" при кандидатстването "не вярвам да ме одобрят, аз съм такъв карък doh" направо му се изсмивам в лицето, а ако е някой познат директно обявявам "ти си луд(а), защо да не те одобрят", въобще не позволявам да ме заразят с песимизъм и когато дойде време за рефинанс да видиш ти как ми пристигат ухилени до ушите, само и само да не ги обявя отново за луди, изтрещели и психясали newsm48
така че, нещата стават с блокиране на негативизма (за съжаление е пълно с него в Бг) с усмивка и оптимизъм, а ако питаш как да не ти навредят, представяй си, че си обгърната с нещо, сфера, черупка от яйце, светлина, куб, ромб, триъгълник, каквото ти дойде от вътре и не трябва да забравяш, че никой не може с нищо да го "пробие", нито с мисъл, нито с действие
Снощи си изпратих Ангелите, ама преди това доста задачки им дадох  newsm68
освен това и се наТЕСах хубаво и сутринта една приятелка се обади, че са почнали да пускат детските smile3533, довечера ще се глезиме с детето
ОБИЧАМ ВИ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ txtloves Hug

# 203
  • Мнения: 1 422
Клемче, права си. На мене нещата ми вървяха много добре, докато се грижех за себе си, докато всичко в моя живот беше подчинено на моите желания, докато ценях моето благополучие най-напред. После така стана, че се увлякох да правя неща за други хора, каквито те си мечтаеха, за да са добре, защото са ми близки, защото ги обичам, да им помагам, да се грижа за тях. И престанах аз да съм си най-важната. На това слагам точка. Ей такава една розова точка!!!!



И обявявам себе си за център на вселената. Току що си направих една последователност от техники, както ми дойде на душата. Не бях правила отдавна. Поисках си моето си мечтаното, как да стане си е работа на вселената.

# 204
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
И обявявам себе си за център на вселената.
newsm10 smile3501 202uu

Розичке, дар Божи си ми ти!

И аз се хванах, че напоследък изпълнявам чужди очаквания. Опитват се да ми наливат акъл в главата какъв късмет имам и как не бива да гоня дивото... Еми не е моят живот пък!

Затова и не пиша, а и рядко влизам тук. Май е време за "Изпълзяване от дупката", еп. 2.

# 205
  • Мнения: 1 422
Делфи, и аз съм се заела да съм си достатъчна и да си следвам моето си. Моята грешка беше, че премълчавах. Благовидното обяснение беше, за да не нараня, но истината е, че беше от страх да не загубя човека. Аман от страх!

# 206
  • Мнения: 1
Моля ви някой да ми отговори след като се напишат желанията на новолуние на лист хартия, след това листчето трябва ли да се изгори или е така както чувстваш от вътре???? newsm78 Rolling Eyes Thinking

# 207
  • Мнения: 1 351
Eто че се появи и другата загубила се от полезрението ни Делфинка - либсваше smile3521 ни де - не се губи повече

dea 55 , правиш каквото ти душа сака .

# 208
  • София
  • Мнения: 437

Цитат
В този ред на мисли - как се справяте с хората от най-близкото ви обкръжение, които са по-песимистично настроени и ви разстройват позитивната нагласа и вибрации?

така че, нещата стават с блокиране на негативизма (за съжаление е пълно с него в Бг) с усмивка и оптимизъм, а ако питаш как да не ти навредят, представяй си, че си обгърната с нещо, сфера, черупка от яйце, светлина, куб, ромб, триъгълник, каквото ти дойде от вътре и не трябва да забравяш, че никой не може с нищо да го "пробие", нито с мисъл, нито с действие
Снощи си изпратих Ангелите, ама преди това доста задачки им дадох  newsm68
освен това и се наТЕСах хубаво и сутринта една приятелка се обади, че са почнали да пускат детските smile3533, довечера ще се глезиме с детето
ОБИЧАМ ВИ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ txtloves Hug

Мама на Сани, колкото и да се старая да парирам проявите на негативизъм около мен, просто понякога и мен ме избива.
Но ще пробвам твоя съвет, благодарско.

# 209
  • Мнения: 1
Eто че се появи и другата загубила се от полезрението ни Делфинка - либсваше smile3521 ни де - не се губи повече

dea 55 , правиш каквото ти душа сака .

Благодаря за отговора. На мен като че ли ми се иска да го пазя,за да мога като го намеря един ден да видя колко от желанията ми са се сбъднали. Между другото да ви споделя.В работата ми има постоянни интриги а вие знаете как действат те на психиката и на енергията. Аз гледам да стоя даеч от тези неща защто ме натоврават. Това , което исках да сподея е че от както чета тук се чувствам много по положителна и като че ли защитена от лошата енерия тук. По някога ми е трудно, защото не е лесно да не си част от интригата, по един или друг начин, но се опитвам да се предпазя.Ако някой зане и мякой тактики моля да ми ги сподели Praynig Не искам да бъда част от тях и от част от начина им на ощуване, но трябва да се работи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт