Магазин TINY PRINCESS - качествени бебешки и детски дрешки на много изгодни цени

  • 144 263
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 073
Би ли казала какво си купила?
А и би трябвало да можеш да го върнеш, вярно, ще трябва да плащаш доставка, но ако е скъпа дрехата по-добре такива разходи.  Peace

# 121
  • Мнения: 24
Здравейте, разбира се, че четем. Прочетохме внимателно мнението и ви благодарим за него. От един магазин винаги има доволни и недоволни. Щастливи сме, че при нас доволните са много повече! Зареждаме стоки на всички водещи фирми в България, стоки от Италия, Германия, Англия, Унгария и прочие... И определено можем да твърдим, че имам дрешки за всеки джоб и вкус. Това го потвърждават хилядите ни клиенти, които ни гласуват доверие почти 5 години. Радваме се, че споделихте мнението си, но за нас то не е никак обективно и искрено, защото дрешките могат да бъдат всичко друго не и парцали. По този начин обиждате нашите клиенти, които ги носят, и нас. Пожелаваме ви хубава вечер и да откриете това, което търсите, на друго място!

ПП. Правим всякакви връщания и замени, дори и такива, за които не сме длъжни по закон. С единствената цел клиентът да остане доволен. И клиентите ни могат да го потвърдят.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм оставала недоволна от поръчана дрешка от вас, никога досега.
А не бих казала, че съм поръчвала малко неща до този момент...
Напротив - винаги сте били много коректни, случвало се е да питам по телефона за конкретен размер, да ми връщате обаждане, да предлагате алтернативи и пр. Никога не съм имала проблем с доставка, нещата са се доставяли на следващия ден. Не съм връщала нищо, защото не съм била недоволна. Досега. Смятам, че услугата връщане вече не е лукс, общо взето българите се научихме, че е нормално и наложително понякога. Не вярвам да е проблем за фирма от вашия ранг, специално.
Допада ми качеството на дрешките, както и подбора им.
Имам една единствена забележка - малко по - голям поддържан асортимент за по - големи деца - над 4 -5 години. Особено за момчета. Малък е изборът.

Смело напред и много доволни клиенти ви желая. В мое лице, и в това на колегите ми (на които съм ви препоръчала още преди години) го имате.
 Grinning

# 123
  • Мнения: 24
Олче, благодарим за хубавите думи и се радваме, че сте доволни! Взимаме си бележка за всичко - разбира се, когато критиката е градивна, а не безсмислена и неотговаряща на истината.

# 124
  • Мнения: 24
Здравейте, приятели! Предлагаме ви да разгледате нашите разкошни летни предложения за малки принцеси:


[/size]

# 125
  • Мнения: 24
Привет! Ето го и нашето предложение за игри в дъждовните пролетни дни /кликнете на снимката, за да видите подробности за дъждобранчето/:

# 126
  • Мнения: 24
Лятото наближава и лятната ваканция е все по-близо. Ние от http://bebeshkidreshki.com ви предлагаме голямо разнообразие от пролетно-летни комплектчета за разходка и игра.

# 127
  • Мнения: 24
Не сме забравили и господата  bowuu :

# 128
  • Мнения: 24
Комплект блузка с къс ръкав и пола "Каси", за да се превърне вашето момиченце в истинска принцеса! Комплектът се предлага в различни цветове.

# 129
  • Мнения: 24
Скъпи приятели, наши клиенти, искаме да направим комплимент към нашите малки приятели - вашите дечица по повод предстоящия детски празник 1-ви Юни!
                              ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ ❀
Обявяваме НАМАЛЕНИЕ с 12% на всички продукти в нашия онлайн магазин www.bebeshkidreshki.com валидна в периода 26-ти Май 17:00 часа - 2-ри Юни 24:00 часа.



Желаем ви успешни покупки!

# 130
  • Мнения: 24
Сладурските комплектчета "Мики" - за момиченца и момченца:

# 131
  • Мнения: 24
Здравейте, днес ви представяме свежите летни роклички, тип "пачка" - рокля "Кити" в 3 цвята:

# 132
  • Мнения: 24
Не сме забравили и най-малките  Heart Eyes:

# 133
  • Мнения: 24
Ново зареждане!

# 134
  • Мнения: 24
Уважаеми бг-мама приятели,
за уикенда ви подаряваме 10% отстъпка от всички стоки в магазина ни. Промоцията е до 22.06, 24:00ч
.

Желаем ви приятно пазаруване и весел уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт