АФК-Пътят на Емир ~160~ Има ли по-лошо от страдащата човешка душа?

  • 39 245
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 105
Вани, че как няма да ти е познато момичето, тази фенка го преследва навсякъде, а и не само тя. Rolling Eyes Някои от тях ги помня по физионимий, нали са вечно присъстващи на сета. ooooh!

Тази е от редовните, даже и аз я помня.  ooooh! Като го гледам колко е отегчен, сигурно другият път, като я види, вече ще избяга.  hahaha hahaha hahaha  Чак толкова да не се съобразяваш и да досаждаш на някого, си е направо липса на възпитание. ooooh!

Да,много изкуствено се е усмихнал,горкия,но какво да се прави.Славата си има и негативни страни.

Жалко,че Зори я няма да сподели и тя нещо по въпроса  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 1 301
Ох леле, тая къдрошана хвана ли я при пристигането му в Истанбул ще я изправя дългогодишно. Close

Вани, тук съъъммм! Simple Smile Нежежи ми се адреналина пак. Mr. Green

# 722
  • Мнения: 12 719
Ох леле, тая къдрошана хвана ли я при пристигането му в Истанбул ще я изправя дългогодишно. Close

Вани, тук съъъммм! Simple Smile Нежежи ми се адреналина пак. Mr. Green
Скоро ще идеме бабе нали обещах да те водя на разходка с лодка до Станбула  Whistling Whistling Whistling

# 723
  • Мнения: 21 201
Полицая Селим, много ми е симпатичен.

# 724
  • Мнения: 1 301
 - Аллах, спаси ме от тези фенки!



 Joy

# 725
  • Мнения: 21 201
- Аллах, спаси ме от тези фенки!



 Joy
И ме дай на Зори. Joy Joy

# 726
  • Мнения: 8 532
Систър, тази ще я елиминираме само с един удар.  Mr. Green Нали ще сме с подкрепление. Wink

# 727
  • Мнения: 1 786
Вани, че как няма да ти е познато момичето, тази фенка го преследва навсякъде, а и не само тя. Rolling Eyes Някои от тях ги помня по физионимий, нали са вечно присъстващи на сета. ooooh!

Тази е от редовните, даже и аз я помня.  ooooh! Като го гледам колко е отегчен, сигурно другият път, като я види, вече ще избяга.  hahaha hahaha hahaha  Чак толкова да не се съобразяваш и да досаждаш на някого, си е направо липса на възпитание. ooooh!

Милият, на снимката дето му се е овесила на врата изглежда като притиснат в ъгъла  smile3532
Много ми стана смешно.  newsm47 Разбирам го момчето що не казва има ли няма ли приятелка, те тея дечурлига ще я нападнат и нея, само че не с прегръдки и целувки newsm62

# 728
  • Мнения: 6 105
Наде и на мен ми е симпатичен,та дори и него не го давам на Зюлял,а какво остава за Емир.  Simple Smile
Наде,добре си допълнила молитвата на Емирчо  Mr. Green
Зори,а така няма да се даваш лесно.Ще помагаме и ние с каквото можем   Wink

# 729
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
- Аллах, спаси ме от тези фенки!



 Joy
Joy Joy
Поне да стават като за него.Горкият как гледа това момиченце. hahaha

# 730
  • Мнения: 21 201
Киара, съвсем наскоро в един негов репортаж каза, че няма приятелка и нашата Зори се отправи към Стамбула града, даже, ще участва в четвъртия сезон с Чаги. Joy

# 731
  • Мнения: 21 201

Официално изявление от Дизито не намерих, само това, но всеки би могъл да го напише.
Затова ставам, че имам задачки.


adını feriha koydum "emir'in yolu" 70.bolum fragmanı gelıyor

Dizifilm.com

# 732
  • Мнения: 1 301
Наде, добре допълни молитвата, аз оставих вие да го направите да не бие на очи желанието ми. Mr. Green

Благодаря за подкрепата, приятелииии! Hug

# 733
  • Мнения: 1 786
Киара, съвсем наскоро в един негов репортаж каза, че няма приятелка и нашата Зори се отправи към Стамбула града, даже, ще участва в четвъртия сезон с Чаги. Joy

О, това съм го пропуснала  Simple Smile Ще помагаме с каквото можем в такъв случай  newsm80
Зори, ти какво още прави тук!? Няма какво да чакаш, тръгвай - дай му утеха и подкрепа, че както е тръгнало целият трети сезон ще го изнесе сам. Поделете си го  Wink

# 734
  • Мнения: 8 532

Официално изявление от Дизито не намерих, само това, но всеки би могъл да го напише.
Затова ставам, че имам задачки.


adını feriha koydum "emir'in yolu" 70.bolum fragmanı gelıyor

Dizifilm.com

Ето го, Наде. Hug

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=213327

Общи условия

Активация на акаунт