АФК-Пътят на Емир ~160~ Има ли по-лошо от страдащата човешка душа?

  • 39 248
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Мн е хубво, че си спомняте за Фери , ноооо нея вече я няма и ще трябва да се примирите с това. Ако не го направите като зпочнат любовните сцени м/у Емир и  Джан ще ви е още по криво. :peace:

# 646
  • Мнения: 21 201
Тупи и на нас ни е любим този момент, много истински беше пресъздаден, но ако знаеш какъв празник беше в темата когато ФЕмир се ожениха запърви път.

# 647
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Моят любим момент... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • Мнения: 12 719

Мн е хубво, че си спомняте за Фери , ноооо нея вече я няма и ще трябва да се примирите с това. Ако не го направите като зпочнат любовните сцени м/у Емир и  Джан ще ви е още по криво. :peace:
Тинче , аз вече съм го направила ама винаги Фемир ще са ми по-любими от всяка двойка  Mr. Green Mr. Green.
Ако е въпроса даже направих първото си клипче на Емир и Джан ама ме е страх да го пусна ще ме линчувате  Sad Sad Sad

# 649
  • Мнения: 21 201
Затова говорех, няма втори като тях. Heart Eyes
Тогава си мислехме, че вече всички пречки са преодолими, но не било така, колко кофти неща им се случиха след това. ooooh!

# 650
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Диди, за какво да те линчуваме. То се знае цяло лято, че Хазал няма да играе вече , но докато не почна сериала никой не му беше мъчно, а сега е едно постоянно опело.Пускай си клипа и да не ти пука. Добре, че Хазал реши да напусне, че иначе нз какво щяхме да гледам цял 3 сезон или по точно знам едно вечно гонене. Историята се изтърка вече към края , чак досада изпитвах с тези абсурдизми на сценаристите. Обнадеждена съм , че историята ще има мн по интересен сюжет сега , а Хазал с Балканите ще стане мн по уважавана актриса и ще затвърди реномето си на преуспяващ млад талант с  изключително бъдеще. :peace:

# 651
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Настройвам се аз, че ще гледам Емир с друго момиче, но нещо не ми се получава, сякаш е още много рано да го възприема с друга... ooooh! ooooh! ooooh! пък ако не мога да свикна ще спра да гледам, няма да се мъча въобще.  Mr. Green

# 652
  • Мнения: 12 719
Ето го и клипчето ми аз по хубаво да бях изчакала да мине снощната серия ама не изчаках  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Моля ви не ме линчувайте  Praynig Praynig Praynig




https://vimeo.com/49424006

# 653
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

Настройвам се аз, че ще гледам Емир с друго момиче, но нещо не ми се получава, сякаш е още много рано да го възприема с друга... ooooh! ooooh! ooooh! пък ако не мога да свикна ще спра да гледам, няма да се мъча въобще.  Mr. Green

Ще свикнеш ти няма къде да ходиш Mr. Green

# 654
  • Мнения: 6 105
Ааа всички сме заедно,никой никъде няма да ходи.

Най-много всички да изтрещим,ако сценаристите решат да направят двойка: Емир-Зюлял.  Shocked

# 655
  • Toronto
  • Мнения: 683

Настройвам се аз, че ще гледам Емир с друго момиче, но нещо не ми се получава, сякаш е още много рано да го възприема с друга... ooooh! ooooh! ooooh! пък ако не мога да свикна ще спра да гледам, няма да се мъча въобще.  Mr. Green

Не си сама, и аз не мога Peace

http://www.stargazete.com/magazin/cagatay-ulusoydan-sasirtan-itiraf/haber-668137
Ако някой от разбиращите езика може да каже за какво става въпрос?  newsm78

# 656
  • Мнения: 21 201
Диди, ние не сме касапи, че да те линчуваме.
На мен клипа ти ми хареса, въпреки, че не е с ФЕмир. Ти твориш клипчета с новите лица от сериала, защото Фериха вече я няма.
Плюс това ми харесва песента и мисля, че текста й е много подходящ за зараждащият се интерес, на Джан, който, ще прерасне в чувства може би към Емир.
И както Звездето е написала, ако ми дойдат в повече любовните сцени между Емир и Джан(ако има такива)просто няма да се насилвам и, ще ги пропусна, но от друга страна си мисля, че ако се зароди любов помежду им, то тя, ще е на по-късен етап в сезона и вече, ще съм свикнала с образа й, защото на мен към този момент ми е симпатична.
Фери си ми е единствена, но аз гледам друг сериал с Чаги. Така както гледах АО и имаше друга партньорка, така, ще има и нова в третия сезон, а от друга страна, ще имам база за сравнение между играта им с Хазал и с новата му партньорка.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 23:10 от Neidjal

# 657
  • Мнения: 8 538
Диди,  Hug много ти е хубаво клипчето. Peace

Тинче,  Hug вразуми ги, че започнаха да правят помен на Фериха. Mr. Green

# 658
  • Мнения: 12 719
Наде, Снеже  Hug Hug Hug

# 659
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Диди,  Hug много ти е хубаво клипчето. Peace

Тинче,  Hug вразуми ги, че започнаха да правят помен на Фериха. Mr. Green


Правя опити ама мн инатести  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт