КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 47 821
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 16 207
Дидиа, аз водя кучо на подстригване периодично.Тия дни пак трябва да го заведа. После, през март  пак - пролетно. Последно ми струваше 35  лв с пълната упойка. Че иначе ще изпохапе ветеринаря.

# 661
  • Мнения: 1 563
Добро утроооо приятелки...  Hug Hug Hug Simple Smile Simple Smile Simple Smile



Прекрасна ,спокойна и усмихната събота ... !!!!
 sun sun sun sun sun sun

# 662
  • Мнения: 77

Добро утро, на Жабчето, добър ден на нас и на Кари, че нали сме по-напред с времето!  smile3503

Преди малко си писах с Мелчето, усетих, че е по-спокойна, няма температура, очаква Янчето да пристигне по обяд.
Аз ще отида утре да ги видя, че днес съм пак по пенсионерски мероприятия!
Ще пеем от 14 часа на празника на "70 години Отечествен фронт" в Общината, даже останах изненадана, че съществуват, не съм ги чувала много години, а навремето бях касиер в системата им.
От старото ръководство ме поканиха  най-официално да присъствам. Laughing

Чао, че ме чакат ежедневните ми задължения из къщи, и после ще се приготвям, на сцена ще излизам все пак! Laughing hahaha tooth
На всички ви много  Heart Eyes и пожелания за прекрасен почивен ден!

# 663
  • София
  • Мнения: 16 207
Добро утро!
Танита, аз също не съм чувала нищо за ОФто и мислех, че са ликвидирани. Даже бившата им централа е раздадена за други кантори. Ама нека си съществуват - нали има повод за веселие.
Тук е слънчево, засега. Та изчезвам да се шляя.
На всички - приятни почивни дни.

# 664
  • Мнения: 7 476
                   Добро утро!Едвам се събудих  ooooh! по известни причини! #Crazy
                   Тук вали и е гаднооооо.Цяла нощ не спря и в момента слънчицето се бори с дъжда.
                   Лек и спокоен ден!  bouquet

# 665
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 921
 Hug Добро утро на всички ранобудни момичета!  Hug Гледам, че кафето вече е сервирано - да ни е сладко.
Айша, бебокът спи на балкона, ама за по-сериозни разходки не сме се осмелили още. А моите болежки не са от сега, обаждат си се, когато е най-неподходящо. Добре че ме държа така сравнително кратко, че иначе не ми се мисли какво щях да правя.
Дидиа, в Германия съм. А за настроението какво да ти кажа - животът продължава, дори и да не ни се иска. А и сега имам това съкровище, така че трябва да се държа и да не се давам. Трудно ще ми бъде като се върна в БГ, но пък да са живи и здрави компютрите...
Хубава и слънчева събота на всички lovekiss

# 666
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 921
Пак аз  Embarassed Виждам, че има албумче. Може ли да ми даде някой паролата?   bouquet

# 667
  • Мнения: 7 476
               Мамси,изпратих ти паролата и пусни бебокчо да видим колко е пораснал! Laughing

# 668
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 921
Благодаря на всички, които ми изпратиха паролата  Hug

# 669
  • Мнения: 1 250
Привет на всички ви мили момичета Hug

Какво е това затишие днес Sad
Надявам се че всички сте добре,отмаряте някъде на приятно място далеч от забързаното ежедневие Praynig

Янче, пристигна ли вече при Мелчето?Какви са новините, как се чувства милата Hug

Мамси, сега като имаш паролата на албума,покажи ни вашето малко слънчице, а и себе си, поне виртуално визуално да се запознаем.

Приятна събота девойки!

# 670
  • Мнения: 1 563
Кари Hug тук съм , но... тези дни никой не ще да пише. Какво става , не зная ???? . Може би  си имат задължения или си почиват. newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy
Днес съм го ударила на мързел....
Сутринта бяхме на фитнес  с Вили  и Ивайла , прибрахме се и из къщи се мотая.
Деди беше сготвил стар фасул и люти чушлета беше изпукал с магданоз ,сол, чесън и оцет.
Пуснах Изаура та изпра и съм пред компа и ТВ.
Ивайла играе на вън , а деди долу на беседката  играе на карти с другите пенсионери.
Това е при мен в общи линии .
Янче Hug при Мелчето ли си вече ???
Кураж и вяра.....имайте, всичко ще се оправи , но иска много време..
Прегръщам ви всички !!!
Приятен следобяд мили приятелки !!!
  love001  love001 Kissing Heart lovekiss sun sun sun

# 671
  • Мнения: 22

 Здравейте, момичета! Пиша под прикритие и то на фонетика hahaha
Вьв Варна съм вече, гледаме се. Мелчето ми се вижда по-добре. Вече е само с един абокат. Вливат й разни антибиотици, жабури устата с фунгостатин и май я облекчава повече. Сега ще излезем малко на разходка в коридора.
Уффф, спирам че се измъчих с тази фонетика. После пак.

# 672
  • Мнения: 7 476
            Ето съм и аз!
            Днес включих нова серия на сериала "Бягство от затвора"  Mr. Green Зарязах всичко и с дедито,Цвети и семейството и забегнахме към ИКЕА да си купи за банята умивалник,шкафове и разбира се накупихме още много джунджурийки покрай голямата покупка.В понеделник сме към Баумакс за плочки . Laughing
            Роси , и аз надничам постоянно,но като видя ,че няма никой и....няма какво да пиша то покрай мен само гадорийки ,няма смисъл да ви ги разказвам!Достатъчно ми е ,че аз нито спя,нито се храня като хората.Добре,че поне една седмица успях да забегна,че не знам вече как издържам или по-точно до кога. Sick
            Кари,Мамси е една моя дружка от декупажа.Много мила,чаровна и талантлива дама.Срещали сме се и на живо и съм очарована от нея.
            Забегвам да видя какво иска бабата,че пак започна да вие и.......не знам какво ми иде вече. #Crazy Луднах!
           
            Янче,изпревари ме даже и с фонетиката! Laughing Радвам се,че се обади и най-вече,че Мелчето ти изглежда по-добре.Дано с всеки ден да е все по-добре!

            Току що ми се обади Цвети,че Мими е паднала по време на игра върху Неда и сега малката плаче и дано пак няма счупено,че вече не издържам.Човек не може спокойно да седне и за минутка особено аз! Sad

# 673
  • София
  • Мнения: 16 207
Янке,  радвам се, че Мелчето изглежда добре. Раздвижвайте се, когато има възможност.
Дидиа, спокойно - Мими и Неда си имат родители, ще ги умирят. Дано няма счупено, може само да се е стреснала от удара. А ти по-често участвай в "Бягство от затвора"  Laughing
Аз днес се разходих доста по слънцето. Инвестирах в 1 зимна пола. Харесах си и нещо смесено между яке и късо палтенце. После реших, че не ми се дават пари, има и други разходи тоя месец. Сега пък съжалявам, че не го взех. Ще мисля до утре.

# 674
  • Мнения: 7 476
               Айша,имат си родители ,ама на мен се обаждат в такива ситуации.Е,Неда я успокоих и се надявам,че счупено няма,защото движи пръстите и няма подуто само зачервено и то на малкото пръстче.Взех ги при мен у дома,че Момчил сглобява шкафа за умивалника и само те му липсват на главата.Обяснявам на Мими кое е опасно и как се играе ,влита майка и и се сърди,че и "правя забележки"!Не можеш да угодиш и това си е!
               Що се отнася до сериала - започнах го и ......... ще бягам по - честичко , а и да стоя като гледам полза няма.Неда гледала вчера с майка си стари снимки и казала,че "дядо и бил много хубав,а жената до него хич не приличала на Диди"  Mr. Green че как ще прилича като се е превърнала в корпус за бързо реагиране и постоянно тича на някъде без минутка за себе си.Та реших от тук нататък променям приоритетите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт