КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 47 756
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 894
Време е за кафееееееееееееее! Laughing

Сега ми се обадиха,че ще ми донесат биволско мляко,довечера пак ще квася мляко,става като сирене,толкова гъсто,като добавиш и плод м-м-м- вкусно!  chef

# 706
  • Мнения: 22
  
  Ето ме и мен   Hug
 Да се похваля,че афтите ми минаха почти изцяло,опитвам се да похапвам по-твърда храна,даже почнах и да огладнявам.Присъствието на мама ми подейства лечебно Hug  Дори док много ме хареса като ме видя,той от четвъртък не беше ме виждал.Показателите ми започнали да се покачват лека полека.Спомена нещо за контролните изследвания в сряда и после..... така си замълча.Тайничко се надявам това после да е пускане вкъщи. Praynig Praynig Praynig Praynig дори и за няколко дни.Доктора ми взе костен мозък,самата манипулация този път не боля толкова ,колкото поставянето на упойката.Като му казах,че не ме е заболяло и той каза,че следващия път ще питам за още  Laughing
Целувки и прегръдки на всички и благодаря за подкрепата
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

П.П. Косата ми започна да пада,скоро ще мога да си ползвам забрадките на черепи,които ми купи моя  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 17:02 от Мел-чето

# 707
  • Мнения: 7 417
              Иви,ето ме за кафенцето! Laughing
              Поразходих се и се разминах с дъжда.Преваля преди да изляза и то за кратичко.Сега грее слънчице,ама аз бъркам в машинката един тутманик и понеже ме мързи да го вадя ще видя какво ще се получи като се изпече в машинката. newsm78

              Мелчеееее,изпревари ме!Радвам се,че всичко върви на добре и дано скоро ни пишеш от в къщи! Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 17:26 от Didia

# 708
  • София
  • Мнения: 1 529
 Мелче,ти си смело момиче. То от тези вливки идва и апетит. Аз станах на прасе. Дрехи купувани пролетта ми умаляха. Ега си.
Днес се гледахме с Вели ,че кашля много . Ходих да взема и сестра му от ДГ.  Трябва ми движение повече.
 Ивче да ти есладко биволското мляко. Ние в края на септември с мойто мъж имахме годишнина и ходихме в Добринище. Та от предела си закупихме овчеи биволско мляко . ММММ
 Дидия щом се разхождаш из дъжда ,значи Неда нищо иняма от падането.
 Каролинка  по полека с кафето. Wink
 Римарче , я разказвай . Скоро ще ни зарадваш с голямата новина.
 Мамси в Западна Европа нямаше лято .

# 709
  • Мнения: 7 417
               Шпунциииии  Hug Hug Hug За щастие от падането или танцуването  Laughing няма последствия,но миналата седмица и тя си стоя в къщи,че също кашляше много лошо.Мина и за 3-4 дни.Дано и Вели бързо се раздели с кашлицата.
               Тутманика ми трябва да се пече още 20 мин и чак ме е яд,че не го извадих от машинката.Надул се е и сигурно в тавичката щеше да е и по-красив.Сега утехата ми е поне да е вкусен. Laughing Ама ,ако стане хубав се чудя дали да си губя времето следващия път да го правя красив в тавичката или да си карам мързеливичката! newsm78

# 710
  • Мнения: 1 082
Здравейте и от другата варненка -от новите дето се казва.Откак имахме среща съгражданките-аз все лекувам зъби-и нерви и пари...но какво да се прави-орисия и ако не мога да търпя протезата -Божа работа.Шпунц-хареса ли ти в Добринище-аз съм отпускарка и имаме планувано за там другата седмица-сега е много топло на морето -да видим какъв ще ни е късмета за планината.Софиянки-Александровска болница нали е близо до НДК-да направим един консулт с по-голямо светило.Приятен след обед на всички Ви!

# 711
  • Мнения: 894
Дидимити била съм на почивка в Добринище в Орбел спа-чудесно,райско чудно и още мога да изброявам."Далеч" от Банско там е стълпновение а В добринище спокойно Ходихме и до връх Безбог,много красиво на връщане ядохме пъстърва,която я ловят пред очите и ти я приготвят-вкусотия.Там мога да се връщам всяка !Какви сакъзчета се изливат от балконите им- красота!

# 712
  • Мнения: 1 250
Мелче, миличка, радвам се от бодрия ти тон.Полека лека с търпение и борба  по всички фронтове, нещата ще си дойдат на място Praynig Praynig Praynig

Шпунци, радвам се мно0го когато се обаждаш Hug Hug HugПрави го по често, моля те Praynig Hug

Аз нали сутринта излезнах пеша да свърша някои неща, всичко хубаво, направих каквото трябваше и на връщане минах през мола, а той е огромен и вместо да се печа на слънцето , да се разхладя на климатиците. Дотук всичко хубаво но изведнъж както си вървях, преряза ме една остра болка в задната част на крака, като че ми се схвана мускул.Как се добрах до вкъщи не е за разказване.45 мин ми взе разстояние което обикновено изминавам за 10-12 мин..Та такива бабешки подвизи около мен.Сега дори малките не мога да отида да ги взема от занималнята, а майка им днес е от 7 до 7, та една от възпитателките ще ги доведе Cry Cry


Ето  довеждат децата, та ставам. Приятна вечер девойки мили Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1 563
Девойчета Hug Hug Hug.... ето ме и мен ... Laughing
Тук е настъпило оживление , браво , така е много приятно , като има матриАл..... Laughing
Днес цял ден съм в движение. Преди обяд бяхме с вили на фитнес , после пазарихме. Деди и той беше в Miroslava Prodanovaдвижение. Прибра се , обядвахме. После пак излизах  и като се прибрах започнах да готвя. направих пиле фрикасе и каптофени кюфтета , че малкият Митко от няколко дни ми подхвърля да му направя. Тъкмо бях към края на пърженето на карт. кюфтета и Вили ми звъни , че са си купили уред за пържене без мазнина. Същият е като твоят Кари. Та оставих малко от пюрето  да пробваме как ще станат картофените кюфтета. Чакам ги всеки момент да дойдат да направим и експеримент и с пържени картофи. После ще  ви рапортувам.
Кари Hug ти си преуморила мускулите. Така и ние с Митко като се претоварим на вилата и вечер умираме от болки ,,че ни се схващат мускулите.  Мажи ги с гел и разтривай и движи крака. Само с движение ще ти се оправи. Да ви кажа от както ходя на фитнес краката не ми са се схващали , а по рано и през ноща както си спя, скачала съм от сън и страшни болки.
Джили Hug много ми липсваше тези дни , но  знаех че си заета. Няма проблем за срещата в Пловдив. Живи и здрави да сме. Laughing Аз съм АВ положителна и доста се разпознавам hahaha
Мелче Hug мило дете , от сърце ти се радвам , че тонът с който пишеш е позитивен. Точно така , горе главата и гледай напред !!! newsm10 newsm10  love001Мама е до теб и скоро и в къщи ще си отидеш. Нещата ще се подредят...  Grinning
Шпунц Hug радвам се , че пишеш Grinning Не се притеснявай от килограмите ,свиква се и с тях , аз съм от тях Joy hahaha, само да сме здрави. Няма да се вманиачаваме  hahaha и така сме си чаровни  hahaha hahaha Joy Joy, нали..... smile3532 smile3521
Дидиа Hug ще рапортуваш дали тутманика е станал хубав в машината. Аз още нямам такава и много и се мился  newsm78, че сме си апетитни и ме е страх да не ядем повече хляб.
Мамси Hugрадвай се и гушкай си сладкото бебче sling baby И на мен ми се гушка бебче , но няма кой да ме чуе hahaha , синът бил още малък , та ще почакам hahaha Joy
Димити Hug и всички приятна вечер !!!
Децата пристигат и спирам !
Целувки и прегръдки !!!  love001  love001  love001

# 714
  • Мнения: 7 417
                  Росииии,тутманикът стана страхотен.Чак не ми се вярваше,че може да стане в машинката,ама стана.Можеше като се омеси и втаса да извадя тестото и да го оформя в тава ,но реших по мързеливия начин.Не можах да снимам защото биде ометен още горещ.Не помогнаха моите увещания да изстине и да го снимам. Laughing Понеже тръгнах с мързела  Mr. Green сложих и сиренето в началото и то се стопи,а можеше да го сложа след второто месене и щеше да остане цяло......ама мързеееел т.с.АЗ! Mr. Green Важното е ,че стана на конци и много вкусен.
                  Честито ти нова машинка за пържене без мазнина и.........ти също рапортувай дали твоята успешно конкурира тази на Кари! Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 16 110
Да се разпиша вечерно.
Мелче, все така да се подобряваш. Дано и малко отпуска те пуснат да си починеш в къщи.
За косата - не се притеснявай,  сега е модерно с кърпи, тюрбани и подобни. После ще порасне нова, по-гъста и здрава.
Роси, честита придобивка. Да си "пържите" с капка олио и да си хапвате вкусно.
Дидиа, ми то мързеливите работи са най-сполучливи. Иначе суетиш се, премесваш и я стане, я не. Карай си го по лесния начин, достатъчно други неща са ти на главата.
Каролин, с движение ще се оправят нещата. За схващанията съм чувала да се пие магнезий.
Дидимити,  Александровска болница е близо до НДК. Намира се на ул. "Георги Софийски" 1, виж го в бг-мапс. Вие кога ще идвате?
Мамси, гледайте се с бебчо, няма кой да те изпъди. Нали все пак помагаш за гледането.  А вие защо от началото се мъчите с пелени? Доколкото съм чела ги въвеждат по-късно след 2 рия месец. Миналата година постоянно четях в една тема - от бременни до родили. Сега бебетата са на около 1,9 месеца, растат. Братовчед ми и жена му имат бебе, но нямаха интернет тогава. Та аз четях по тел. най-важното от отчетната тема.  После си пуснаха нет и сега сами се информират.
За кръвните групи - вярно е за мене. Аз съм АВ отрицателна, покриват се нещата.
Фурия, как е студентката, свиква ли вече със София?

# 716
  • Мнения: 894
Кари,прочети този материал.Навярно тези схващания са крампи много болезнени,стават ми понякога в съня,веднага си приближавам пръстите на краката към предната част на крака
http://mountheal.com/blog/?p=311

# 717
  • Мнения: 1 250
Аз вече се качвам горе в стаяата, но преди да ти благодаря Иви за линка.Утре сутрин веднага отивам да търся мазила с магнезиум в аптеката.Между другото линка е много полезен и за друг неща   Heart Eyes Hug Hug

Роси, честити на Вили придобивката, вярвам че ще стане един от най употребяваните уреди в кухнята. Днес затоплих там шницели, което обикновено правя в микрото.Станаха като току що изпътжени, а не меки и влажни като в микрото.Един път да се наканя, може да опитам и нещо тестено. Точно сега има промоция на брашно с мая, а аз никога не съм опитвала да правя нещо с мая, ще взема да купя за опит и тъкмо ще използвам купа на тапъруеър за месене Mr. GreenНо ако и когато стачне , ще докладвам за резултата Hug

Отивам вече горе ще се мажа с разни мазила каквито имам под ръка, а на всички вас мили девойки приятна вечер Hug

# 718
  • Мнения: 2 011
Среднощен привет от Родопите Hug Hug
Днес пристигнахме по обяд.
Красота и спокойствие.Тишина,на която не сме свикнали.
Разкошно е тука. Почивам си от всичко.
Тук сме със щерките,кандидат зетьове,сестра ми и другарчето и в живота .
Хапнаме и пийнахме повече отколкото ни се полага,особено първото  Grinning Grinning
Утре - малко по разходки из красивите местности около селото.

Набързо прочетох от тук от там -Мелче - радвам се миличка за тебе ,че си по-добре.
Така да е от тук нататък Hug Hug

Няма да ви изброявам ,защото вече ми се притварят очите.Сутрината станах много рано,пътуването,емоциите.

Гушкам ви всички и ви пожелавам спокойна нощ Hug Hug

# 719
  • Мнения: 1 065
Добро утро. Днес съм ,,рано пиле'', след малко ,,изчезвам''.
Влизам да ви погледна само.
Радвам се на добрите новини от Мелчето.
Кари, на теб как е крака, поотпусна ли те през нощта?
Говорите за разни кухненски уреди, и мен ми е любопитно, но сега нямам време да питам подробности.
Гъбче, хубаво изкарване в Родопите, радвайте се на почивка и слънце.

Днес се очертава да е топъл слънчев ден, изживейте го по най-добрия начин.
До скоро.

Общи условия

Активация на акаунт