Споделете 174

  • 28 848
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 001
Споделяйте на воля и дано все хубавини!
Старото споделете

# 1
  • Мнения: 4 892
Пу, първа!

 Blush

# 2
  • Мнения: 4 586
Пу под Нино.

# 3
  • Мнения: 608
 Под Вълка  Joy
Честита ни тема, благодаря Ео  Hug

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Е, аз на балкона ... слизам, де  Mr. Green

# 5
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Пета жичка за водичка!

# 6
  • Мнения: 212
Ау, спамъри такива  hahaha

Споделям безтегловност някаква ...

# 7
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ха така, подредихме се един подир друг като за танкови стрелби, а никой нищо не разказа. Не бива.

Помня един старшина, дето вдигаше служебния телефон и вместо отривистото и уставно "Йорданов, слушам!', казваше бавно и дрезгаво: "Споделете". То си беше жив бунт това, нещо като залповете на Аврора в телефонията военна.

Направо отвикнах да вали. Скопах две лехи - ами то почвата като плочник на подлез скована. Днеска прочетох, че се чакало тия дни малко дъждец да има, и половин ден увивах дървата с найлон и разни стари мушами. Стана грозно и доволно пъстро.

# 8
  • Мнения: 8 848
Да не пропусна да се запиша, че после ще търча из форума да търся темата Laughing
Значи старшина, който подканва да споделят с него, звучи като виц Joy

# 9
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз споделям ,че ям спагети и пия разтворен упсарин.
Не е хубаво нещо главоцепът.
И нищо свято не остана в тази къща.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 740
Ееее, аз пак съм последна. Записвам се, че ще ви търся после...Днес беше хубав ден, дано и утре е така, получих хубава новина.
Ео, благодаря за новата тема.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 unadaptable, радвам се за теб!  Hug

Споделям шоколад и бяло вино  Grinning. И три дни до връщането на капитана...

# 12
  • Мнения: 608
  Аз почнах да споделям в предната,ама пак ще кажа - някой чува молбите ми. Или съм била послушна или съм се молила много настойчиво. Първо ми се отвори малко пътя, а това ми е по-сладко от ядене на сармички, от гушкане в дъждовен следобед и от зарибяващия компютър. Онзи ден се молих за хинап/финап, нийде няма, а ми е детски спомен дървото в бабиния двор.  Днес не просто видях, а си набрах 2 шепи огромен, сладък и хрупкав  Heart Eyes

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че много се радвам за unadaptable. По принцип не съм от хората, които ще пишат във форума, че мислят за някого и се надяват да е добре, но и не мисля, че е важно да е написано някъде, а да е истина. Много се надявах да си добре, unadaptable. Simple Smile

Споделям и Крис. Вкарала съм се в безумна ситуация между Марк и Крис, където единия е самото съвършенство и много добре го осъзнава, но в отношенията си с мен е.. Един ден е страхотен, мил и готин, на следващия все едно за пръв път ме вижда... А Крис е толкова миличък от типа мъже, които ще ти посветят песен и ще стоят будни цяла нощ да си говорят с теб и аз наистина се чувствам прекрасно, когато той е наоколо... Но, естествено, съм луда по Марк. Някой да ме застреля.

# 14
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Най-накрая работата ще стане с Джон, дето умее да те разсмива. И готви хубаво. Може и да не е точно така, де, ама най-често тъй бива.

Много е сухо, ама много, тъжно чак. Оня ден разправях на зарзаватчиите, че си пъхам ръката до китката в пукнатините, ама на - днеска видях една пукнатина, дето спокойно до крака си до над коляното мога да пъхна. А тревата отгоре рехава, изтъняла, пожълтяла като коса на някоя телевизионна прелест от плиткоумно шоу.

Общи условия

Активация на акаунт