Подарък за сина ми

  • 2 718
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте ! От мноооого време само чета тук , но не съм писала, но ето че имам нужда от съвет и мисля  че няма по-подходящо място да попитам . Синът ми скоро става на 1 годинка ( скоро скоро след 3 месеца де , но аз обичам всичко да ми е приготвено от по-раничко ) ... та почнах да обмислям какво как и къде за предстоящото събитие и всичко вървеше ок докато не тигнах до въпроса за подаръка . Детето си има всичко , ама всичко ! И каквото реша си му го купувам без повод ... Ясно е , че всички познати и роднини ще подарят играчки - нормално , той от друго не разбира и не иска друго .. Но може ли и ние с татко му пак играчка да му подарим .. нещо не ми харесва идеята ... пък и той има рожден ден 4 дни преди Коледа , а за тогава приготвяме куп подаръци играчки и т.н. .... Та единственото за което аз се сетих е триколка , но има ли смисъл да я купя и цяла зима да си седи и да събира прах , понеже зимата няма да може да я използваме ... и аз ще се дразня и ще е гадно Sad ... Помагайте моля вии !

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458
Моят малък син стана на 1 година четири дни преди Коледа миналата година  Peace

Не сме му купували подарък, тъй като на тази възраст това те все още не могат да го осъзнаят.
Каквито и играчки да получи, си поигра с тях 5-10 минути и това беше. Направихме весело домашно тържество, от което споменът за детето ще е само от снимките. Подаръкът ще го купите за ваше удовлетворение.

Триколката е хубаво нещо, но ще ви потрябва най-най-рано през пролетта.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Пред кого трябва да се отчетете с подарък? Пред детето, което още нищо не разбира, пред близките, за да не кажат нещо или пред собствената си съвест?
Щом сте подготвили много играчки за Коледа, отделете една от тях формално за рождения ден. Триколката така или иначе ще я вземете, ако ще я ползвате сега - сега, ако не - когато ще ви трябва наистина.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 15:13 от Атти

# 4
  • Мнения: 15
Атти , не искам пред никой да се отчитам . Просто искам да купя подарък на детето си ... Какво значение има кой какво мисли иска или т.н. ... Питам тук за съвет понеже не мога да реша какво да бъде , а не дали трябва . Подарък ще купя при всички положения Simple Smile
Cveti , такива колички за бутане имаме няколко от батко му и моторчета и т.н. иначе идеята е супер ! Благодаря ти !
Benisima , че не разбират децата , не разбират ! Спор няма Simple Smile Но все пак искам да му взема нещо ! Намислила съм празненството и с дечица и с възрастни и т.н. , но искам и подарък . Ние между другото много си играем и трудно му омръзва нещо . Мога само за пример да дам , че вече от 7 месеца да не е и повече си ползваме активната гимнастика всеки ден и не му е омръзнала все още .. прекарва там по час час и нещо Simple Smile Много ми е добричък и си струва да му купувам интересни неща понеже той си играе с тях адски много ..

# 5
  • София
  • Мнения: 5 658
Юнак без рана не ходи!  Grinning Много геройска снимка  Heart Eyes
Т. А. Л. Hug не исках да те засягам, имах предвид, че и без празници се стремите да задоволявате всички нужди на детето си Simple Smile Говоря и от собствен опит, че неизбежно се стига до пренасищане и повтаряемост на подаръците. Моите деца са на 9 и на 6 и вече ми е много трудно да избера нещо, което нямаме (или поне подобно). Разбира се, че ще има подарък за първия рожден ден на детето, просто гледай да е нещо, което да му е интересно в момента, не е нужно да е голямо  Peace
  bouquet

# 6
  • BG
  • Мнения: 2 458

Много е сладък!  Laughing

Виж тази тема. Стара е, но може да срещнеш идея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=55305.0

# 7
  • Мнения: 15
Атти , не си ме засегнала , спокойно Simple Smile Аз съм човек , който трудно се обижда . Просто ти казах  че така или иначе ще му купя нещо Simple Smile Не е нужно да е голямо, права си , но не мога да се сетя какво трябва да бъде .. най-много се радваме на свирещи и светещи чудеса ( както всяко дете на тази възраст ) , но то общо взето всичките ни играчки свирят и пеят и дрънкат и т.н. хахахх мислех си за нещо по-интересно като игра или някаква играчка , която не всяко дете има .. нещо не толкова традиционно ... но не мога да се сетя Sad
И много ви благодаря за комплиментите за малкия - вече преживяхме първия сблъсък със спешното като си спукахме веждата съвсем наскоро хахах и тази снимка май дори е от същия ден !
Benisima , сега ще погледна какво са писали Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27 524
Криско много дълго време игра с такова, но вероятно имате вече  Simple Smile

Другото, пак така ползвано години, беше телефон.

И третото, за което се сещам, беше подобен ключ, който прави звуците при прибиране вкъщи, палене на кола и влак и някаква песничка за кораб имаше, още пита за него  hahaha

# 9
  • Мнения: 15
Ухххх единственото в онази тема , което ме грабна беше шейна ... но като знам че тук във Варна почти няма сняг  може и да не я ползваме дори веднъж ....  
Блонди , този телефон е много хубав .. по принцип лошото е че той много обича да хвърля всички играчки от столчето за хранене на земята и повечето загиват геройски по този начин ... Имаме хиляда пиана и подобни музикални играчки, който вече са тук таме без капак за батерии или без някоя пластмаса ... хаха .. но този телефон ми харесва най-вече защото е на Мечо Пух .. ние много го харесваме !!!!

Замислих се обаче, понеже от преди да се роди малкия баща му се е зарекъл да му купи акумулаторна кола , мислите ли че е много малък ? Ако например му купим такава с дистанционно, в която може да седне стабилно ??? пък по-нататък ще се научи и сам да я кара с педала ....  Thinking

# 10
  • Мнения: 27 524
Ако може да седне - няма проблем  Peace Нашият татко му беше купил триколка една, ама тя така ръмжеше, че малкият ревеше и нито веднъж не я използва.  Laughing

# 11
  • Мнения: 22 458
Щом има "всичко", бих купила нещо дребно, а подарък като триколка ще взема напролет, когато може да се използва по предназначение.
И да се затрупва едно дете с подаръци, на тази възраст няма особено значение.
Сама казваш, че всичко хвърля, има ли смисъл да се купува нещо скъпо, което ще се съсипе за дни?

# 12
  • Мнения: 15
Блонди , хахаха миличкото дете ! А защо да не може да седне ? В смисъл , че той от сега си седи седнал навсякъде ... Simple Smile Аз все си мисля за нещо такова http://www.detski-magazin.com/akumulatorni-koli/1877--kb2088-.html  Поне си мисля, че това беше харесал татко му като ги гледа преди .. та имах предвид че е по-височка отстрани и да се килне случайно няма да падне от нея ... Само дето татко му да му мисли като харесва коли от 300 лева хахаха....

Mirama , аз имах предвид по-скоро нещо с перспектива за по-нататък или по-интересно или нещо от сорта ... не съм казала че трябва да е скъпо . Но се сетих за колата  която баща му иска да купи иии ще взема да говоря с него дали да не я купим сега ....

# 13
  • Мнения: 22 458
Т. А. Л., малко е рано според мен за такъв тип кола. А и пак цяла зима ще си стои у вас без да се ползва.
Сещам се за бънджи, което се монтира на касата на вратата. Ако детето обича да подскача. )

# 14
  • Мнения: 15
Аз много искам такова обаче мъжа ми категорично отказа понеже нямало къде да се сложи ... и то буквално двете врати вкъщи са входната и тази на банята ... та ме отказа от бънджи а аз толкова искам Sad

Общи условия

Активация на акаунт