VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 164 192
  • 4 970
  •   1
Отговори
# 4 095
  • Мнения: 9 236
Здравейте.
Златка ми е симпатична, защото е народен човек, не се е възгордяла, но за мен не е за пренебрегване фактът, че няма елементарни познания. Хайде, за столиците - ок, ама да не знаеш, че Англия и Великобритания са едно и също нещо... Но като цяло съм впечатлена от нея.
. #2gunfire

Мила Алексис, моля те, личи си че си впечатлена от нея,  Crazy и ние от теб !
Моля те ползвай първо Гугъл, а после форумите.
 Mr. Green

# 4 096
  • Мнения: 116
И защо е вътре (Стела)?

# 4 097
  • Мнения: 6 640
Ще има участие ,ще си види детето и любимия.
Скандал за килима май нямаше .
Мариана е против прогреса ,доста си пофилософства със Стела.



Коя е Стела?
Соня ,извинявам се .

# 4 098
  • Мнения: 3 675
Англия и Великобритания не са едно и също нещо определено.Няма защо да обяснявам защо това е така.

# 4 099
  • Мнения: 5 291
Ще има участие ,ще си види детето и любимия.
Скандал за килима май нямаше .
Мариана е против прогреса ,доста си пофилософства със Стела.



Коя е Стела?
Ще има участие ,ще си види детето и любимия.
Скандал за килима май нямаше .
Мариана е против прогреса ,доста си пофилософства със Стела.



Коя е Стела?
И кой е любимия на Бони?
А за Златка  да ви кажа, че не е единственото младо момиче, което не знае столиците на големите държави поне и бърка столица с държава. Жалкото е,че младото поколение масово е неграмотно. И не говоря само за надарени/красавици/ момичета. Рабитх две години с десетина момичета и момчета по на 20-ина години - ами положението е плачевно просто. За правопис да не говорим.

# 4 100
  • Мнения: 158
Ами не са, да. Просто не се изразих правилно. Но повечето хора като кажат Англия или Великобритания имат в предвид едно и също. Казвам повечето, не всички! Може и да не е правилно, но е факт. Peace А иначе, че няма за какво да се възгордее Златка -  няма, ама то и Мариана според мен няма основания за такова самочувствие.

Интересно ми е, ако влезе русата Златка, тя с какво ще блесне, като и тя няма кой знае колко умствен багаж? newsm78

# 4 101
  • София
  • Мнения: 1 340
Ще има участие ,ще си види детето и любимия.
Скандал за килима май нямаше .
Мариана е против прогреса ,доста си пофилософства със Стела.



Коя е Стела?
Соня ,извинявам се .

А, така Simple Smile Бързо се поправяй, че ни хвърли всички тук в потрес Simple Smile

# 4 102
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Багата за мен има 5 думи на кръст в речника си, като го слушах на номинациите. По-добре да си мълчи.

Недей така! Багата има необратими мозъчни промени след случката. И да иска повече- не може  Sad

# 4 103
  • София
  • Мнения: 23 124
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace
Да пребиваш хора до смърт не е необходимо да си гений. И не говоря за спорта, а извън него.

# 4 104
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!

# 4 105
  • Мнения: 0
А нещо против да разнообразим темата с малко музикални
или танцувални изпълнения на участниците?

Мариана Попова и Орлин Горанов - Чуй Ме



http://www.youtube.com/watch?v=lCRlF9dshYo

# 4 106
  • Мнения: 943
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!



Да, стоял си е в библиотеката и е дошъл един да го пребие.  Tired

# 4 107
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Багата има големия шанс да спечели именно заради мълчанието си и инцидента. При нормални обстоятелства не виждам с какво щеше да буди симпатии.

# 4 108
  • София
  • Мнения: 1 340
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!



Хахаха, Ери, ти пък си смени подписа, че плашиш някои от потребителите, хахаха Simple Smile Даже напуснаха форума.

Хайде нещо и от мен : Графа, Любо и Орлин Павлов

# 4 109
  • Мнения: 11 607
Включиха в разговор любимият ми Монк Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes......

Общи условия

Активация на акаунт