VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 164 235
  • 4 970
  •   1
Отговори
# 4 110
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!



Хахаха, Ери, ти пък си смени подписа, че плашиш някои от потребителите, хахаха Simple Smile Даже напуснаха форума.

Хайде нещо и от мен : Графа, Любо и Орлин Павлов

А, това не е хубаво. Ще ви оставям тогава.

# 4 111
  • София
  • Мнения: 1 340
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!



Хахаха, Ери, ти пък си смени подписа, че плашиш някои от потребителите, хахаха Simple Smile Даже напуснаха форума.

Хайде нещо и от мен : Графа, Любо и Орлин Павлов

А, това не е хубаво. Ще ви оставям тогава.

 Laughing Laughing

# 4 112
  • Мнения: 10 666
Бони и Николай се сдърпаха и веднага резнаха излъчването

# 4 113
  • Мнения: 534
Бони и Николай се сдърпаха и веднага резнаха излъчването
Ама тия верно на най-интересното удрят теслата  Crossing Arms

П.П. На мен пък ми е смешен подписа на Ери  Grinning  Thinking

# 4 114
  • Мнения: 150
Юхуу, Бонка и Ники се сджафкаха. hahaha Бони му каза, че не са му измити краченцата, а пък той първо направи саркастична забележка за интелектуалния й потенциал. Laughing

# 4 115
  • Мнения: 3 154
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace

не бъди жестока! не можеш да очакваш да очакваш много умни приказки от човек, на който половината му мозък е на кашкавал и той не е виновен за това!



Хахаха, Ери, ти пък си смени подписа, че плашиш някои от потребителите, хахаха Simple Smile Даже напуснаха форума.

Хайде нещо и от мен : Графа, Любо и Орлин Павлов

Подписа е много як, кефи -  ще взема да спретна на някого същия номер  Mr. Green

и  да ви върна на клюките - това http://pikantno*eu/articles/9129  вярно ли е? (звездата сменете с точка, че го разпознава като спам)


# 4 116
  • София
  • Мнения: 23 130
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace
не бъди жестока!
Защо да съм жестока. Просто казвам очевидното. Багата никога не е блестял с интелект и ум. И това не е защото, както ти пишеш, мозъкът му бил станал на кашкавал, което пък на мен ми звучи гнусно.

# 4 117
  • софия
  • Мнения: 25 865
Някой плаче. Мисля, че е Бони. Защо плаче?
Да. Тя е. Никол я успокоява. Сигурно заради това, което й е казал някой (Николай?)

# 4 118
  • София
  • Мнения: 15 502
  Кой плаче?

# 4 119
  • Мнения: 1 475
кой толкова тъжно плаче в момента- Бони ли? Sad

# 4 120
  • Мнения: 9 250
Бонка плаче!
тоя смухльо Николай я обижда

# 4 121
  • София
  • Мнения: 1 544
Николай и Юлиян сдъвкаха Бони и сега тя плаче в тоалетната.

# 4 122
  • Мнения: 11 607
Бони плаче......

# 4 123
  • София
  • Мнения: 1 484
Николай какво толкова каза на Бони, че тя се разплака?  Не чух какво си казаха.

# 4 124
  • Мнения: leet
Какво и казаха на Бони, че не гледах?

Общи условия

Активация на акаунт