
направо се изкушавам ...





честит празник на малките именници, и големите
да са здрави и щастливи!


Да са живи и здрави!!!
Слушкал е много вчера, а снощи не е правил никакви проблеми
Надявам се и до като се приберем утре да е така
...Честно казано, да си призная - странно ми е, че го няма, но пък си припомнихме "младините", когато бяхме само двамата с мъжа 
Да са живи и здрави!!!
Слушкал е много вчера, а снощи не е правил никакви проблеми
Надявам се и до като се приберем утре да е така
...Честно казано, да си призная - странно ми е, че го няма, но пък си припомнихме "младините", когато бяхме само двамата с мъжа 

така е.
иначе на баба, дядо не сме я оставяли и ние с преспиване, въпреки че са в София всички.