
Ники е с конюнктивит и лека Т, но пак е търпимо и по-добре с това да минем празниците!
Бързо да се оправя Сами!
Честито дипломиране, мъниче!
Браво на бремелинките за нашарването! Да знам, че ще е момиче второто, изобщо няма да се чудя и ще ви последвам
Ники също рисува като Йоанка, линии, точки и нищо свързано, пълна абстракция
Но браво на Мая! Щом от сега толкова добре се справя, значи има даденост! Сестра ми учи в Шотландия графичен дизайн, от малка баща ми я записа на уроци и това и е главното хоби и дано за в бъдеще - професия! Веси, малка е още за курсове, но съм сигурна, че ти ще развиеш тази дарба у Мая, дано не изгуби желание! Винаги съм искала да рисувам, но като не ми се отдава.....И мен ме беше записал на уроци баща ми, но не става от мен художник...Аз започвам да се подготвям за довечера....за гости при мама
Пак е нещо, не е съвсем наготово да се тупнем! Утре при свеки, обаче ще е така! Но там е друго - не мога да се конкурирам с нея в кухнята
Затова, по-добре да не се излагам, ще и донесем само Никито


голяма игра падна.
ама дали ще й станат на крачето или ще са големи 

