Вече се чувствам по-голям - ВТОРОКЛАСНИК съм засмян

  • 37 294
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 810
Belinda, нали знаеш, е мометата са по-зашморцани.  Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 6 594
Белинда, моите отдавна си "удурдисват" дрехите съобразно времето, точно защото ги оставям сами да се оправят на метода проба-грешка - веднъж ще се изпоти, на втория път ще измръзне и на третия ще е о.к.
И нашата екскурзия е 30 кинта - на 26.10 до Пловдив. + 5 лв за музеи + още 5 лв. джобни  (даже Цвети се сърди, че са й малко, щото "Ти знаеш ли колко са скъпи историческите магнити, а ???").
Вчера пак имахме екшън. Обикновено в 21-21.15 ч. лягат големите и след 15-20 мин и малката, щото иначе става един безкраен купон. Вчера започнах да тиря големите още от 20.45 (заради мача  Mr. Green), ама то беше хилеж, беше говорене, бутане, скубане и т.н. 20 пъти ходихме с баща им да ги укротяваме, ама нъц. По едно време утихнаха и му викам `айде давай да мием зъбите на бебето и да меткаме и него и в този момент се чува: "Гоооорда стаааара планиинааааа, до неййй Дунава синеееееййййй ...." на два гласа. Отивам - тези двете прави в леглата, на тъмно и пеят химна, бебето пък се разтанцува в чувала и екшъна пак започна отначало. Не зная да се смея ли, да плача ли.... но така е всяка вечер.  Confused

# 722
  • Мнения: 987
 Биби , Уникални просто !!!   Laughing  Признала съм ги тези сладурки !!!  Аз на твое място щях да съм под масата от смях....

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Влизам да се оплача, не знам това моето дете какво да го правя вече!
Днес забравила да се качи на рейса и аз си чакам ли, чакам на спирката.... Мислех, че е заспала вътре (щото и това се е случвало  Crazy), но учителката ми вика: Не се шегувам, няма я!
Разбира се, тоооочно днес си забравила и телефона. А малкото ми се тръшка в ръцете, изобщооо не ми остава друго, освен да си тегля куршума.  Crazy
Надявам се поне в късния рейс да се качи....  

# 724
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
belinda право е детето, ще се научи ако опитва сам.

bibi твоите момичета отново ме усмихнаха Simple Smile

Шунка дано се качи малката в следващия автобус. Пиши после как се е прибрала.

# 725
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Шунка, съчувствам ти искрено spoko Пиши после как се е прибрала, но не и се карай много-и тя е уплашена, сигурна съм.

# 726
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
bibi, мисля че съвсем сериозно трябва да помислиш и да събираш видеозаписи с изпълненията на девойките. Определено е весело у вас.  Joy
А моята блейка си е затрила някъде учебника по немски. И няма никакъв спомен къде и кога се е случило. Tired
Нашата екскурзия бе днес, но девойката не се включи този път. По принцип от класа им само 6 или 7 деца са се записали.
Шунка, представям си притеснението. Дано се качи на следващия автобус.
 

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Качила се (или са я качили, госпожата беше подробно инструктирана)... и пак на слизане трябваше цял рейс да я чака, докато се натутка да си прочете книгата.  ooooh!
Изведнъж си е измислила, че е на пиано днес, вчера пък беше казала на госпожата в рейса, че трябва да слезе на друга спирка и ми звъняха да питат защо не съм там. Не знам вече какво да я правя, то от дума не разбира. Съчинява си ги едни и си вярва, че винаги е било така, както казва.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Шунка, искрено ти съчувствам. Добре, че се е прибрала жива и здрава.
Момичета, дайте идея за сума джобни пари за Зеленото училище.

# 729
  • Мнения: 2 868
Шунка, искрено ти съчувствам. Добре, че се е прибрала жива и здрава.
Момичета, дайте идея за сума джобни пари за Зеленото училище.
За колко време?

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Шунка, искрено ти съчувствам. Добре, че се е прибрала жива и здрава.
Момичета, дайте идея за сума джобни пари за Зеленото училище.
За колко време?

За 5 дни, 4 нощувки с пълен пансион.

# 731
  • София
  • Мнения: 9 517
минимум 20 лева, но на дребно, прибрани в нещо - като портмоне например

ние в петък сме на екскурзия, ще дам 10 лева, но той ще ги харчи само за сувенири. Миналата година ходиха на екстурзия в Копривщица, дадох пак 10 лева, прибира се един нацупен, замислен, очите му плуват в сълзи - питах, питах, не казва какво е станало, накрая изплю камъчето - купил свирки за него и сестра му а за нас пепелник /умно е момчето - знае, че сме пушачи/, но влезнали в музей и го изпуснал и счупил... така и останахме без пепелник, но ми стана едно мило, драг, как да го обясня - не само ни е купил сувенир, но и е помислил, какво точно ни трябва, направо ми се дорева заради него  Cry

та тези 20 лева са за глезотийки - солети, бонбони и др. подобни и за сувеннири  Wink

# 732
  • Мнения: 913
vanichka75 и аз като Дзвер, смятам че 20 лв. са ОК. Предполагам, че всичко им е платено предварително. Ще си купуват сладкиши, безалкохолни, сладолед, та 4-5 лв на ден е добре. В крайна сметка не разполагат с толкова джобни всеки ден. Mr. Green

Момичета, я кажете  изследване на кръвната захар на гладно ли се прави? Аз мисля, че да.
Дъщеря ми донесе бележка за информирано съгласие за такова изследване, но смятам че трябва да е на гладно. Доктора и лаборантката, обаче едва ли ще дойдат в ранни зори да им вземат кръв, а
дотогава децата ще са закусили и резултатите едва ли ще са коректни. Е, не се съгласих.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 126


Момичета, я кажете  изследване на кръвната захар на гладно ли се прави? Аз мисля, че да.

Категорично ДА. Дори ако има някакви съмнения е добре последното хранене да е до 18 часа предната вечер.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 594
Шунка, как е щерка ти?  Rolling Eyes
За зеленото - 20-25 лв. бих дала аз.
Кръвната захар се прави на гладно, да.

Общи условия

Активация на акаунт