Златна есен на вратата чука, сладко ЮЛЧЕ се смее и си гука!

  • 39 485
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Добро утро! Grinning
Честити 3 мес. на Краси! Да е жив и здрав!  bouquet
Каматна, тук още в 1ви месец, две норвежки като погледнаха Кирил отсякоха, че ще е с кафеви очи. И аз се чудех как пък разбраха, щото по нищо не личеше(според мен). Laughing Ама вярно му потъмняха. Още не са кафеви съвсем и аз като теб тая надежди да са поне пъстри(че имаме в рода от всички разцветки). Ама и кафеви да са, пак ще е хубавец. Wink
За обличането и аз май много гол го държа.  Rolling EyesТази сутрин в 5 ч като го кърмих ми стана студено и навлякох още една блуза. И реших веднага и него допълнително да навлека-сложих му суитчер и чорапогащник. Беше само по боди с дълъг ръкав, завит с нашата олекотена завивка, между нас. Около 18-20 градуса е вкъщи, навън 10 градуса. Навън в количката има постлани отдолу(под него)3 завивки-мекички, като плюшени. Отгоре е завит винаги с олекотена завивка. И количката е затворена с онова дето се закопчава отстрани. А го обличам с боди с дъл.ръкав, суитчер, шапка задължително(сега по-дебела, лятото по-тънка беше, ама това лято беше около 18-20 градуса като никога) и ританки/чорапогащник/панталон с чорапки. Пипам го-топъл е. С гащеризонче върху чорапогащник като ходим по магазините(въпреки че в тях е топло), ама нали като влизаме и излизаме.
И аз още нямам цикъл.
За песничките- Кирил много обича за патето яки и една френска. Пея му бързи и весели като играем, бавни-като го приспивам. С хубава си моя горо, химна и тихо се сипе белият сняг(той затъ скоро ще се засипе Joy) го приспивам идеално. Laughing Пея му и норвежки, руски и френски песнички-ще стане полиглот като майка си и татко си. bowuu Laughing
Усмихнат ден на всички!  bouquet Чувам, че се събужда. Да го накърмя и да се изстрелваме навън. Hug

# 61
  • Мнения: 193
Sunny ходим тук: http://www.estestveni-idei.com/prod/center/parents/baby-yoga.html
В центъра е (на Раковска). Винаги когато заплаче, спираш и си го успокояваш. Никой не те кара да правиш всички упражнения. Ние например изпуснахме началото (масажа) защото точно преди да започне часа Макс ревна, та се кърмихме с едната ръка, а с др го масажирах малко  Laughing
Обаче ба бебетата им е инрересно и горе долу са спокойни и весели. А също го има и моментът, че като 1 ревне, и др ревват, тогава всички спираме и продължаваме когато се успокоят.

# 62
  • Мнения: 90
Добро утро на всички, дано при вас нощта е минала по- добре от моята. Във ФБ бях писала снощи , че Алекс вдигна температура 38.2, а по рано през деня го водих при педи заради секрета в носа и тя каза, че детето е клинично здраво. Е явно не е, та днес пак ни вика на преглед.... дали тази температура не е от Ваксината, която му бихме на 12ти. Иначе снощи много се разстроих- за пръв път нещо се случва не детето ми и ми дойде в повече.... та си поплаках заедно с него.
Добре, че подсетихте за 'Тих бял Дунав", аз до сега пеех Зайченцето бяло, спи сиво зайче, сладкопойна чучулига, една приспивна песен на Secret Garden, Виоки сини планини, песента от филама Десперадо с Антонио Бандерас.... абе каквото се сетя, не подбирам Simple Smile
Косата ми капе ужасно много и скоро ще остана без коса, та мисля да си правя от онази маска с тривитаминола.
За тв-то - и ние се заглеждаме доста по него и се налага да го гася или да го обръщам на др страна. И аз се притеснявам за очичките!
Кате, честита месечинка на Краси. Да ти е много, много здрав и да имаш по- малко притеснения около него занапред!

# 63
  • Мнения: 15 077
arch.mae. много ти благодаря! Може да се пробвам някой път!

# 64
  • София
  • Мнения: 308
Честит трета месечинка на Краси!

Мацки, тази книжка е много хубава и има текстовете на много детски песнички и разни залъгалки, като станат по-големички:
http://www.book.store.bg/p50232/pesnichki-za-moeto-bebe-igri-zalygalki.html
Имам я от баткото и от там научих много тестчета, че знаех по един куплет само.

# 65
  • Мнения: 262
Добро утро и от нас Hug
Кате,честита месечинка на Краси,да расте здраво и щастливо детето.
Ние днес ще ходим до болницата да се теглим,само дано не завали.
Спокоен ден за сега от мен,после пак ще се включа Hug

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен отново!
Честита втора месечинка на Краси, Кате много да ви радва и да расте все такъв хубавец  Hug
Мамчета моите притеснения около Илиан май ще се окажат основателни, в акото ни има слуз и утре ни вика педито. Но аз съм си виновна, защото си позволявах много мляко и млечни продукти. Е сега явно ще съм на диета. Та и оттам може да ми е толкова неспокойно дечко. Моля се да не е нещо много сериозно и да се оправим бързо  Praynig

# 67
  • Мнения: 8
Здравей те мамчета  Simple Smile
Да ви почерпим ние днес ставаме на 2 месеца   да ми е жив и здрав Криско  Simple Smile
Бяхме на консултация и сме вече 5300кг. и 55 см. качили сме 1400 множко е ама да ми е жив и здрав бихани въксините  и много плакахме сега спинка милия ,но се събужда и плаче и пак заспива дано не ми вдигне тептература.
Ставам пак плаче  Sad

# 68
  • Мнения: 28
Ето ме пак! Два пъти в един ден да пиша скоро не ми се беше случвало.  Laughing
Благодаря ви за пожеланията за третата месечинка на Краси, дано всички се радваме на здрави и щастливи деца!  Hug
Венци и Краси е така, последните две вечери заспива към 9-10 вечерта, та до 5-5.30 сутринта. Съмнявам се и аз да е тенденция, но ще видим. Честити хубави мерки Wink
За очичките и на Краси са му още сини и няколко човека ми казват, че ще останат сини, но да видим. Надявам се, ама каквото такова, така или иначе на мама гарджето е най-хубавото.  Mr. Green Heart Eyes
antonia02 дано да не е нищо сериозно и бързо да се оправи Алекс!  Praynig
Пепи спокойно, сигурна съм, че няма да е нищо сериозно! Ще те чакаме после да кажеш какво е мнението на педи.  Hug
kapkatr честита втора месечинка на Крис! Да е прекрасно дете със щастливо детство! Много са си хубави мерките му, той си знае по колко да качва Wink Стискам палци леко да понесе ваксините!  Hug
Сега да ви се похваля, хихиих, ходих на пазар и купих няколко гащеризончета за Краси за по 9 лв. Взех му и спално чувалче с ръкави, нищо, че ръцете са му още толкова малки, че няма как да ги напъхам в ръкавите, но все пак той ще расте Wink. Успях и на мен да си взема едно манто и едни джинси! Мноооого съм доволна!  Party Mr. Green

# 69
  • Мнения: 30
Записче и от нас  Hug

Момичета днес забелязах някакво обривче по коремчето и гърдите на Габи. Огледах я цялата - никъде другаде няма. Не прилича на пъпчици, а по-скоро червенки ситни петънца. Някоя от вас има ли представа от какво може да е това. Като цяло Габи си изглежда добре - няма температура, будна, усмихната - нищо по-различно от другите дни. Може ли да са реакция на млякото, което аз поемам. От както е родена не съм спазвала никакви "млечни" диети. Ям си и сладолед 1-2 пъти в седмицата, за закуска често хапвам купичка cereals с прясно мляко и почти задължително едно безкофеиново бяло фрапе на ден. Знам, че количеството е голямо, но до сега не съм виждала никаква реакция от нейна страна на млякото и затова не съм се ограничавала.
Сега ще спра млечните продукти, за да видя дали е от тях, но все пак реших и вас да попитам да не би пък да е нещо друго...

# 70
  • Мнения: 193
Записче и от нас  Hug

Момичета днес забелязах някакво обривче по коремчето и гърдите на Габи. Огледах я цялата - никъде другаде няма. Не прилича на пъпчици, а по-скоро червенки ситни петънца. Някоя от вас има ли представа от какво може да е това. Като цяло Габи си изглежда добре - няма температура, будна, усмихната - нищо по-различно от другите дни. Може ли да са реакция на млякото, което аз поемам. От както е родена не съм спазвала никакви "млечни" диети. Ям си и сладолед 1-2 пъти в седмицата, за закуска често хапвам купичка cereals с прясно мляко и почти задължително едно безкофеиново бяло фрапе на ден. Знам, че количеството е голямо, но до сега не съм виждала никаква реакция от нейна страна на млякото и затова не съм се ограничавала.
Сега ще спра млечните продукти, за да видя дали е от тях, но все пак реших и вас да попитам да не би пък да е нещо друго...


Ние имахме такова - от претопляне беше.

# 71
  • Мнения: 26
записче  Simple Smile
темата е много хубава

# 72
  • Мнения: 0
Капче честита втора месечинка на Крис, да е все така живо и будно дете  Hug

# 73
  • Мнения: 42
Nins87 обрива вече от алено червен стана розов и избледнява, отново си взех пелени на Хъджис, обадих се на педито и и го описах обрива и сега мажа с клотримазол три пъти на ден само зачервеното, а останалот с нартхерцен на балсама или с павлодерм и не ползвам кърпички, само когато се наложи навън и така.  bouquet

# 74
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 769
Добро утро!
Ето с какво ни гости нашия тати тази сутрин, да ви е сладко и на вас.

Днес сме на консултация и после ще се отчетем.

Общи условия

Активация на акаунт