True Blood - пак се почна голямото чакане - тема 55

  • 31 593
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре, че още не съм го захванала newsm43

# 31
  • Мнения: 1 517
Аз пък искам семейна снимка фейските вампирчета  Grinning ... или вампирските фейчета.

Много ми е дерт какво ще стане с Бил по-натам, дали ще влезе у релси или съвсем ще го "накацат мухите". С една дума за пореден път се самоубедих, че абсолютният фанатизъм, бил той религиозен  или друг си е чиста проба изтърване на козите.

Обаче, разсъждавайки си напоследък над филма, започнах да му симпатизирам лекичко (на БилиТ). Визирайки последните му реплики от финала... зер три сезона се чувстваше като прокажен, щото е станал вампир не по свое желание и трябваше да се извинява за същността си. Това не е честно и като се замисля, голяма част от проблемните членове на нашето общество "страдат" от "синдрома на БилиТ" и  в даден момент изтрещяват.

Но много ме подразни, че нарече Сука мерзост ( бай дъ уей, аз с моя нескопосан английски не съм съгласна много с превода на думичката, по-добре "нищожество" сякаш, гратически пасва повече като определение към човек). Разочарова ме, обаче. Той още от началото си личеше, че е подъл и се поддава на подобни дивотии. За разлика от Ерик, който уж "лошо момче", но не се оставя да му промият мозъка.

... пууу, явно много ми липсва сериала, разписах се, сякаш ще си водя читателски, пардон гледачески дневник  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 78
Но много ме подразни, че нарече Сука мерзост ( бай дъ уей, аз с моя нескопосан английски не съм съгласна много с превода на думичката, по-добре "нищожество" сякаш, гратически пасва повече като определение към човек). Разочарова ме, обаче. Той още от началото си личеше, че е подъл и се поддава на подобни дивотии. За разлика от Ерик, който уж "лошо момче", но не се оставя да му промият мозъка.
Доколкото си спомням я нарече "abomination",   "мерзост" преведено. Rolling Eyes   "поругание" дори би седяло по-добре.  Rolling Eyes

Аз продължавам да симпатизирам на Бил, да видим БилИТ ще ли му се получи.  Simple Smile

Джоджи се запопи съвсем.  hahaha (цък) "Joe Manganiello at the “End Of Watch” LA premiere September 17th 2012"
 

# 33
  • Мнения: 289

Да се позапиша, че съвсем ви изпуснах. Китка за Мури!   bouquet

Джо да я обръсне тая побеляла брАда (освен ако не е за роля, де).


# 34
  • Мнения: 6 496
Я не се правете, със сигурност не сте вникнали в дълбинните послания на Карнавал.  Naughty  Mr. Green А сте казали "Не е верно!", а съм почнала да ви изпитвам на архетипи и житие на грешнаго Кришна, ясно? Whistling
Мълча ! Права си ! Тъй дълбинно не вникнах , само ще рекна тихиииичко, че виенското колело винаги ми е приличало на коремчето на Смеещ се Китайски Буда (СКБ)  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 736
Ау, ама ти не си дълбинна, ами направо трансцендентална.  Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 37
Фи, пуснала си красавеца. Да го крадна ли?

# 37
  • Мнения: 289

Гепвай го, Диди, да си го гледам като пишеш.  Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 37
Фи,  bouquet

# 39
  • Мнения: 78
Joe Manganiello Interview за 5ти сезон за FX UK  Hug

И малко картинки, пак Джоджови Hug
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 1 517

Аз продължавам да симпатизирам на Бил, да видим БилИТ ще ли му се получи.  Simple Smile


Аз в БИЛ съм влюбена още от сезон 1 епизод 1  Mr. Green , но заяпочнах и на БилиТ да симпатизирам. Дано не изтрещее съвсем, искам го за Сука: "И заживели щастливо до края на дните си".

# 41
  • Мнения: 3 736
Ех, и аз така исках, но се боя, че тоя влак отплува, както се изрази Титана.

# 42
  • Мнения: 324
Хаха! И аз щях да съм на опашката. Пробвай с Ката Mr. Green .

Пссст! Без таквиз  Naughty
Мури, браус, би, много хубаво си барнала тематиката  Mr. Green   bouquet
Аз се връщам да ви огледам, че от доста време съм ви изтървала.

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ooo, Кате Hug

# 44
  • Мнения: 2 040
Ех, и аз така исках, но се боя, че тоя влак отплува, както се изрази Титана.
hahaha hahaha hahaha

Джо да хване да обръсне тая бяла брада, че така като нищо ще прекратя атаките и ще го оставя само на Катето. Сигурна съм, че тя го е подучила, гадината.  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт