Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 11

  • 29 537
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Тежок ке биде четвртокот за нашите ликови од филмот  smile3518
Но ке се решат проблемите во текот на следните 40-60 епизоди  newsm10 newsm53
А ние вечерва се спремаме за купон....почнува точно во 00.00 часот   ura
Е па да се прослави како што заслужува звездата  smile3510 cheers

# 46
  • Мнения: 15

  Ами,  сърце не трае до 12  Joy Joy Joy Joy, купона тече под закачливото намигане на Джансел, неповторимо,
  ето и балоните, тортите също, нали си е нашия Шокопринц.  Heart Eyes Party Party Party Party

 

# 47
  • Мнения: 14 501

  И така ...нека се направя  на  церемониалмайстор  за утре и горе- долу  Wink да разпределя ролите:

 Паси  Hug е по балоните и фоервергите Party Party Party newsm18

Рими Hug може да се заеме с информацията около Босфора и в центъра на събитието с благотворителна цел и Джансел разбира се Laughing Laughing Laughing

Шатци  Hug ще координира /ако има нет/ събитията в нета около Джансел newsm78

Иф  Hug да пусне нещо за Джансел и Пънар Heart Eyes

Уси , я спретни една торта  hahaha hahaha hahaha

Снеже  Hug мисля ти участие , но ако имаш предложение кажи  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes или ела с мен на бара  hahaha hahaha hahaha

 Всички останали се включвайте както ви е приятно и удобно .Навсякъде има нужда от помощ , но аз не на всеки зная възможностите и времето . Не ви подценявам , но не искам да ви притеснявам Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 2 156
Шатци  Hug, благодаря за превода.   bouquet
Въх, дожаля ми за Решатко - труден избор трябва да направи. Ама си е баш мюсюлманин, мъж за 3 жени, има право на още една дори.  Mr. Green

Себи  Hug, приемам поръчката за торта.

# 49
  • Мнения: 14 501


    Ааааа...А  newsm78 newsm78 newsm78
Решатко да  духа супата ! Уси Hug
Докога ще го чака Нуран ?
 Да си ходи и с парите и със старите любовници .Да се прави на жиголо и пред млади и стари  , а после да гледа само кой обира каймака .  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  Така е в този живот - не маже и душата в Рая и удоволствието до края.  Shocked Shocked Shocked
Ще си тегли последствията . Така де! hahaha hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 14 501


    Сега можем да оставим за малко филма "Лош път" и продължим с предсоящия празник-



                             

# 51
  • Мнения: 14 501

    Не може и на Фахрие да ни и е интересно при нас .За сега е на фрешове  newsm78 newsm78 newsm78 бях забравила за тях , но компанията и е  чудесна . Трябва да разтовари малко . Изпитания я чакат и то  доста  Thinking Thinking Thinking

                               

# 52
  • Мнения: 2 156
Аз алкохола го свързвам с музика  Wink

# 53
  • Мнения: 14 501


   Уси ,то че алкохала върви с музика - върви , но когато имаш и Джансел  насреща си с таланта и присъствието си става  newsm10. Чудесно!

# 54
  • Мнения: 15


   Сегаможем да оставим за малко филма "Лош път" и продължим с предсоящия празник-                              

Разбира се не може без култовата бар сцена, Себи  Heart Eyes

трудно ще е, на Джансел всики сцени са класика.  Hug




 Party Party Party

# 55
  • Мнения: 14 501

    newsm03 newsm03 newsm03 и още някой иска да помогне на Уси за тортата , а  тя много обича Джансел и в живота и във филма ЛП .
Поканих и Мерве Hug


                        

# 56
  • Мнения: 2 156
Себи, не очаквай някоя супер торта. Все пак здравословното хранене ми е приоритет в живота. Предполагам, че това момиче ще направи нещо много красиво и вкусно, щом е за Джансел. Laughing
Но с кеф сервирам Джансел на фона на балканска музика

# 57
  • Мнения: 2 156
И за лека нощ от мен един клип на Михаела за Джансел





 

# 58
  • Мнения: 14 501

 Ама музика ли е чудо  ли е .Джансел и той Party Party Party

# 59
  • Мнения: 14 501


 Хей.Уси Hug концентрирай се върху тортата - то музиката и клиповете дето си постнала са супер , ама гладни ли ще сме утре Party Party Party


    Лека нощ ! Събирай сили  Laughing и баклава може да разточиш . Спи спокойно Hug

Общи условия

Активация на акаунт