Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 11

  • 29 530
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8
Добро утро  Hug
Шаци,убаво кафе   bouquet
Себи,добро дошла  Hug
Рими,благодарам за резимеата....интересен начин на гледање на серијата  Simple Smile
Мише ,благодарам за преводот   bouquet
Јас ја изгледав серијата сношти на Тв,можам да кажам многу подинамична од предходните и да беше во некое нормално време сигурно ке привлечеше повеке гледачи

# 676
  • Мнения: 14 496
Меше Hug благодаря за превода   bouquet
Сега всичко е в голямата си част ясно.
Мисля си ,че не толкова страшно за нас да си гледаме спокойно сериите когато и да е времето им за излъчване  на другия ден .Както сега .
Имаме цялата серия без прекъсване и реклами ,гледаме си я когато имаме време ,а ако имаме и пререзказ като днес направо си е супер.
Опасно е единствено за рейтинга - на всички и на турците ими е късен часа .
По - важно е ,че филмът става много интересин и гледаем  .
Последните два серии са наистина  чудесни.
Всички играят по най-добрия начин ролите си ,а Нуран с всяка серия става все по- привлекателна.

Паси Hug

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 14:26 от sebilMM

# 677
  • Мнения: 8 417
Мише,  Heart Eyes благодаря.  bouquet
Гюллето е отвратителна.  #2gunfire Дано се разкрия мръсният й номер. #Cussing out

Кенан също не е прав и донякъде подкрепям Леман.  Peace Може би трябваше да си спести поливането с чашата на Нуран, но за другото е права. Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 30 142
...
Кенан също не е прав и донякъде подкрепям Леман.  Peace Може би трябваше да си спести поливането с чашата на Нуран, но за другото е права. Peace



какво му е виновна Нуран, че тя да отнася формалното говорене. Явно и татко Сулхи не се е изразил много точно и е станало бърканица  Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 14 496

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 16:13 от sebilMM

# 680
  • Мнения: 14 496
   Голяма маниполаторка -голямо нещо Mr. Green




Не бих постъпила така   за нищо на света !Човек трябва да има достойнство ,особено ,ако се има и за звезда.
Не бих възпитала и дъщерите си по този начин.
Един мъж или е твой  завинаги с доста компромиси естествено -или  го  остави   да си търси късмета другаде,а може  и да   те оцени от позиция на времето Thinking Thinking Thinking

Не мога да си  се поставя в ситуацията на майка на момче ,но не бих преживяла такава трагедия за детето си  ако съм на мястото на Маман.


Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 16:16 от sebilMM

# 681
  • Мнения: 14 496
И тук историята търпи голямо развитие и ми е толкова интересна колкото Нуран - Кенан




Горкият Осман - май ще трябва да се моли на Решат да остане до болното му дете Cry Cry Cry



И така развиващ се филмът Лп предполага многопластови взаимоотношения , любов , разочарования, успехи и падения....,че освен да се моля да има успех и продължи въпреки всички еквалибристики с времето на излъчване да продължи по успешният си път.

# 682
  • София
  • Мнения: 7 886



Мише  bouquet благодаря за превода на преразказа на епизода.

# 683
  • София
  • Мнения: 7 886
Епизод 5 с превод в DMCA-removal-from-Google  Hug

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=81819&edited=1

В  dailymotion  Hug

http://www.dailymotion.com/playlist/x29vy7_f100002222767125_kotu … ub/1#video=xu88ha

Благодаря на всички, които помогнаха преведената серия да стигне до нас newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 18:41 от Shatzi

# 684
  • Мнения: 510
Благодаря на всички за труда ви по епизода. newsm51 newsm51 newsm51

# 685
  • Мнения: 10
     Здравейте!Снощи започнах да гледам,ама съм заспала...сега ще свърша тази работа.Благодарение на Мишето/целувки/,даже ще ми е по-ясно за какво иде реч.Обаче съм допринесла за рейтинга,защото се събудих по някое време,а Канал Д си вървеше...
     Благодаря и на вс.момичета,които се грижат за преводите...благословенни да сте!
     Потапям се в 9 и5еп.
     П.п.Сериала набира скорост и става все по-интригуващ.Дано да имаме шанс да му се наслаждаваме дълго,дълго...

# 686
  • Мнения: 14 496
  Първо много и искренно благодаря на всички момичета които еднакво обичат и Джансел и нас за да отделят толкова много от личното си време  за преводите и субтетрите- newsm51 smile3525 newsm51      love001  love001  love001
И другото е ,че толкова ми е хубаво с вас  ,че се чудя как да поема отново  нанякъде Party Party Party

Приятна вечер и добър апетит Laughing
  

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 20:16 от sebilMM

# 687
  • Мнения: 14 496
Татарова  bouquet  и аз отивам в дълбоките и приятни води на част от 9-ти и целият преведен 5 епизод . Hug

# 688
# 689
  • Мнения: 14 496

  Не зная ,дали ръста на Баба не изигра лаша шега за реакциите на Кенан  newsm78 newsm78 newsm78





Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 20:27 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт