Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 42

  • 47 837
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 75
Изпуснах срещата им Close.Нищо на запис после ще ги видя.

# 721
  • Мнения: 123
Хандан май наистина полудява.
На мястото на Гюлтен и аз бих се уплашила...
Къде ще попадне детето й...
Но това заиграване с Баръш е толкова опасно, макар толкова да го харесвам, че ко бях на мястото на Джемре.....
Поздравявем момичетата , които познаха, че новата ще е дъщеря на Фърат.  bouquet

ДАФНЕ  първа го спомена... smile3503 newsm47 за дъщерят..

# 722
  • Мнения: 3 547
И така , Кузей гледаше Зейнеп с онзи влюбен поглед от преди ! А , тя, милата , как само се зарадва, че го вижда, как го гледаше , как го молеше с поглед.... Не знам вече какво се случва.... #Crazy


хаххаха...да бе...не излязохте ли вече от фабриката за илюзии hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 123
 smile3532 smile3532 smile3532
Сами ....ще реже..

# 724
  • Мнения: 432
Сами е категоричен, че не ще Хандан да се връща у дома!

# 725
  • Мнения: 432
Лор, аз НИКОГА не съм била във фабриката за илюзии, повярвай ми  Peace

Моите коментари идват серия за серия, според това какво се случва на момента, а когато обобщавам , всеки може да забележи , че за мен , Кузей ще остане сам накрая!

# 726
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
А Бурак се загледа сериозно в Зайнеб ама и тя любопитна ... хмм тук ще става много интересно  newsm78 ще има интрига  Party

# 727
  • Мнения: 1 012
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 728
  • Мнения: 3 371
Не само, че не и се извини, ами и в очите нямаше смелост да я погледне ! А тя имаше толкова болка в очите... Но се държа супер - нямаше сцени, злобни избилици, за разочарование на някои, нямаше хвърляне на врата, въпроси, обяснения....просто тиха мъка и разочарование .

На Гюней му се стъжни ! Joy Опита се да върне мама у дома, ама Сами му я хариза все за него ! Голям смях !

За Симай изобщо не ми е мъчно ! Всичко сама си причини, защото искаше да презцака всичко живо, ама си беше направила сметаката без кръчмаря !

За Гюлтен нямам думи ! Опасна е- тя уреди работа на Джемрето, сега и мъж ще и уреди !  Laughing

# 729
  • Мнения: 123
allisas73, atanasova_62@abv.bg, elena_bgsf, gan4eva, ivana27, lor, m86, mipsy., n.cipova, nelly_79, rori_kat, velika@p, Vitt0ria (+ 10 Скрит/и) и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

# 730
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Денис е дъщеря на Ферта  Peace

# 731
  • Мнения: 123
Денис е дъщеря на Ферта  Peace

 Да бе, ти да видиш ... newsm78 Wink

# 732
  • Мнения: 186
Добро Утро, благодаря ти за подробния превод.  bouquet  bouquet  bouquet
Моля те, прехвърли го в началото на новата тема.


Момичета, утре съм много рано на работа и ви казвам лека нощ.
 Hug
Утре ще го мисля видяното...
Текиноглу - нещастна фамилия, само това ми идва сега в главата.
Всичките нещастници...

# 733
  • Мнения: 2

Текиноглу - нещастна фамилия, само това ми идва сега в главата.
Всичките нещастници...

особено възрастните, направо са хванати от гората, държат се като диваци, не изпитват уважение един към друг, това според мен е главната причина да има вражда между двамата братя, е, опитват се да ни покажат друга, че причината е Джемре, но все пак това е филм...

Интересно ми е да видя какво точно и как ще се случи между Симай и Гюней!!!

Общи условия

Активация на акаунт