Размисли за тройка

  • 205 072
  • 914
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Между другото, ясно е, че не всички мъже са еднакви и наистина не се знае кой в какви проблеми може да се въвлече...За моя мъж всичко си само чист секс, никак не е влюбчив и романтичен, просто се наслаждава на разнообразието да ч..а чуждо с официално позволение и да хукне подир третия елемент никога не се е случвало...То и след коя по-напред де, ние не сме го правили с една и съща жена всеки път...

# 76
  • Мнения: 0
И ако трябва да бъда откровена докрай, ние вече отдавна не правим секс, експериментирахме с какво ли не за да се разнообразим, но репертоара ни се изчерпа и сега си живеем като най-добри приятелчета вече доста време  Simple Smile В крайна сметка при нас дългото съжителство уби всякакви желания и страсти и вече нищо не правим...Нито някой има желание

# 77
  • Мнения: 7 947
И ако трябва да бъда откровена докрай, ние вече отдавна не правим секс, експериментирахме с какво ли не за да се разнообразим, но репертоара ни се изчерпа и сега си живеем като най-добри приятелчета вече доста време  Simple Smile В крайна сметка при нас дългото съжителство уби всякакви желания и страсти и вече нищо не правим...Нито някой има желание

Сега ще те разкостят...

# 78
  • Мнения: 0
И ако трябва да бъда откровена докрай, ние вече отдавна не правим секс, експериментирахме с какво ли не за да се разнообразим, но репертоара ни се изчерпа и сега си живеем като най-добри приятелчета вече доста време  Simple Smile В крайна сметка при нас дългото съжителство уби всякакви желания и страсти и вече нищо не правим...Нито някой има желание

Сега ще те разкостят...

Голяма работа Laughing това са фактите в моя живот, на другите, които не си омръзват и правят секс със същата страст мога само да кажа евала, просто при нас не се получи така. Ами омръзнахме си  сексуално,признавам, иначе си живеем съвсем нормално

# 79
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И сега си търсиш друг партньор и партньорка с цел запълване на празнотите в сексуалния живот и реши че бгмамата е подходящ за тази цел ли?

# 80
  • Мнения: 2 510
От годините ли или от рутината?

# 81
  • Мнения: 0
И сега си търсиш друг партньор и партньорка с цел запълване на празнотите в сексуалния живот и реши че бгмамата е подходящ за тази цел ли?

Естествено, къде другаде ако не в бгмама ще намеря някой за секс Laughing Тук е мястото, където вилнеят всички сексуални извратеняци Laughing

# 82
  • Мнения: 7 947
 Joy
Почна се...тук никога човек не може просто да каже как е при него, трябват въпроси, аргументи, обяснения, психоанализи и какво ли не, завършващи с - това не е така, тоест невъзможно е, щот аз мисля другояче  Joy

# 83
  • Мнения: 0
Самото предположение на въпросната мадам много ме развесели Laughing

# 84
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Що бе Лолис, не се знае от коя трънка ще изкочи заекът. Знаеш ли колко самотни ергени са се пробвали с разни теми. Имаше дори и една лесбийска... даааа!

vili, ай сега не разбутвай седянката, ами се включи адекватно  Laughing

# 85
  • Мнения: 8 853
Тая тема извeднъж ще навърти 100 страници. Като надойдат сега всички да обясняват как след " амнайсе години правят още по-страхотен секс, отколкото в началото и.....ха-ха-ха Joy

# 86
  • Мнения: 0
Хайде сега, пълно е със сайтове, където на мига можеш и тройка да заформиш, кеф ти лесбийки, кеф ти гейове, всичко има в изобилие Laughing

Ще чакам аз тук да намеря нещо Laughing Не съм поискала, не съм намерила, ако толкова ми се иска. Мислех, че тук се споделят случки с цел взаимопомощ Laughing

# 87
  • Мнения: 6 214
Така, така, добре тръгна темата  Laughing Laughing

# 88
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мислех, че тук се споделят случки с цел взаимопомощ Laughing


Именно де... идеята тук  е помогни на другарче в нужда: душевно, сърдечно, плътски...

# 89
  • Мнения: 2 510
Аз зададох един въпрос, но се подмина.
не се ли притеснявате от присъствието на трети човек в нещо което е твърде интимно.
Не мога да си представя, че ме докосват даже различни ръце едновременно.

Общи условия

Активация на акаунт