Размисли за тройка

  • 204 361
  • 914
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 62
Тройките са в миналото от студентските приключения и експерименти. Жена ми е силно моногамна и категорично не би дала друга да ме докосне. Обичаме се и и имам доверие - хич не съм ревнив обаче друг да прави секс с нея категорично не съм ок и няма да съм ок Simple Smile. Това би съсипало усещането за святост и интимност между нас. Засега не сме се и наситили още един на друг та дори не сме опряли до играчки, игрички и др. разнообразявания.

# 901
  • София
  • Мнения: 11 457
Моят мъж не се съгласи на такъв вариант.  Laughing
Добре, че си имам богата фантазия да ме спасява.  Laughing
А защо и ти не му предложи вариант ЖМЖ:)

# 902
  • Мнения: 1 262
Не държа да го виждам как опъва друга мадама, но съм му разрешила да си хване любовница, стига да не ме занимава с нея.  Simple Smile

# 903
  • София
  • Мнения: 11 457
Не държа да го виждам как опъва друга мадама, но съм му разрешила да си хване любовница, стига да не ме занимава с нея.  Simple Smile
Но пък си склонна той да гледа как те "опъва" друг мъж, викаш.... брех, че логика: )

# 904
  • Мнения: 1 262
Не съм, обаче той не ми дава да си хвана любовник. Предпочита да вижда всичко, обаче се оказа, че и на това не е съгласен. Не искам да го лъжа, но май ще се наложи.
Не съм от хората, които въртят номера зад гърба. Казала съм му, че ми се прави секс с друг.

# 905
  • Мнения: 30
Мисля, че няма нищо неестествено в това. И не е нужно да си мислиш, че е въртене на номера зад гърба. Просто мисли по друг начин.

# 906
  • Мнения: 81
Не съм, обаче той не ми дава да си хвана любовник. Предпочита да вижда всичко, обаче се оказа, че и на това не е съгласен. Не искам да го лъжа, но май ще се наложи.
Не съм от хората, които въртят номера зад гърба. Казала съм му, че ми се прави секс с друг.
Аз съм насреща. Здраво пердаша, а и съм доста интелигентен. Така че докато презареждам няма да има мълчание. Sunglasses Laughing

Очаквам твои снимки на лично, сериозен съм.

# 907
  • Мнения: 1 583
Е,как на лични?Точно стана интересно....

# 908
  • Мнения: 1 262
С такива индивиди на лични не разговарям. Simple Smile

# 909
  • Раковски
  • Мнения: 2 166
Що няма намаление в домовете с червени фенери в този черен петък?

# 910
  • София
  • Мнения: 816
Направо ме накарахте да се размисля Laughing
Ама не съм срещала още двама мъже които искам да видя по едно и също  време в леглото си Rolling Eyes...най-лесно ще ме навият на тройка със жена.

# 911
  • Мнения: 1 262
Е те повечето мъже умират за тройка с 2 жени, поне си лесна.  Laughing

# 912
  • Мнения: 1 127
Ами то е природа, същото като спирането на цикъла при продължителни, силни физически и психически натоварвания. При веганите тялото усеща, че е неспособно да износи плод, и това е вид защитна реакция за оцеляване.

Възможно е. Има логика.
Не че имам намерение да се отказвам от месото де. Wink

Ей това е темата, но е на руски:
http://veggyforum.ru/index.php?topic=703.0

# 913
  • Мнения: 1
Аз не мога да навия мойта на тройка с още един мъж.Усещам,че има желание,но не знам как да я накарам да го извади навън и да се пусне по течението.Някакви идеи?

# 914
  • Мнения: 13
Здравейте,
напоследък са ме заглождили разни мисли за разнообразяване на сексуалния живот и естествено идеята за тройка (аз, друга жена, избрана от мен, и мъжа ми) се прокрадва лееекинко през съзнанието ми.

И разни въпросчета ме тормозят:
- ако на мен не ми хареса, а на мъжът ми - напротив, какво следва?
- ако ескпериментът се проведе еднократно, няма ли това да подтикне мъжа ми към други жени по принцип (т.е. да започне да ми изневерява)?
- и всякакви такива неща като "за" и "против", в смисъл "заслужава ли си изобщо"?

И ей такива неща ми се въртят в главата...
Та ако някой разбиращ се включи с коментар, ще съм благодарна.

имам бегъл опит така да се изкажа но първо пробвайте двама мъже и тогава сменете мое мнение

Общи условия

Активация на акаунт