С капризите на ФЕВРУАРЧЕТО не е лесно, но и мили спомени трупаме тази есен!(47)

  • 30 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Сега последно има ли рожден ден, няма ли  Thinking?

От 1 час седи отворена страницата, не мога се разпиша....

Юхи мерси за темата   bouquet

Ние сме без памперс ама от кога забравих вече Whistling сега се мъчим да се отървем и от бибата  Whistling голяма мъка момичета, голям рев от снощи насам.....Има ли други дечица с биберони в темата, май не останаха?

Ох и др щях да пиша ама.....

# 17
  • Мнения: 163
Сега последно има ли рожден ден, няма ли  Thinking?
Няма. Grinning
Мяуската е избързала малко, нищо че беше 100 % сигурна. Wink

# 18
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добре, ще чакаме утре  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 110
Добре, ще чакаме утре  Peace
Аз не чакам, почвам от днес!
Иначе тез пожелания в 'жобчето ли да си ги прибирам?  Crossing Arms

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Еми пускайте по едно за всички тогава.....както ми е нервно днес ако гаврътна едно може да се поуспокоя  Blush

# 21
  • Мнения: 179
 Ей ме тук, хора, жива съм Crazy! Следващото, което искам да напиша е КАК ВИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА КОМПЮТЪР??????????

 При мен нещата откъм свободно време са плачевни Sad. И това не е от вчера, де, знаете ме. Минавам през сумати неща- имах проблеми със здравето на майка ми, нон стоп проблеми в работата, болни деца или здрави, но непослушни, едва дочаках, но бързо отмина лятната ни ваканция (беше супер  Party ), сега имам първокласник....въобще стреса ми е ежеминутен. Дори да съм си вкъщи и да имам секунда време или Кристиян или Елия са на компютъра. Тук ми идва въпрос към майките с батковци и каки- как отървавате дребните от вредния навик да висят пред компютъра? Елия гледа от батко си и вече е много "в час" с информационните технологии Confused. Сама си пуска песнички, клипове, игрички, гледа снимки...

 За анкетата- отървахме памперса. Стана изведнъж, тъкмо бях започнала да си мисля, че до първи клас ще сме с памперс, и тя сама започна да си го сваля и да сяда на гърнето. Интересното беше, че докато ходеше на ясла не стана това чудо, а се случи през лятото, когато си я гледахме вкъщи Thinking.

 Иначе сме добре. Отново сме на ясла, вече ни тече носа (след три дена ходене), абе нормални неща. Елия не млъква, просто не си затваря устата, пее песни, батко й имаше да казва стихотворение за първия учебен ден и тя го научи цялото  Shocked (5 куплета). Сега ни го напомня непрекъснато, жадна за изява, ни в клин, ни в ръкав, застава в средата на стаята и започва да рецитира, след това заповядва "Пляскайте" hahaha. Опитва се да казва "Р" , макар че познато дете на същата възраст от месеци назад произнася хубаво и ясно Р.

С друго не мога да се разпиша/похваля или поне не се сещам в момента. Радвам се да видя, че все още пишете и подържате темата Hug. Ще се опитам да се разписвам и аз по-често. Сега вече и двете дечурлига ходят кой на у-ще, кой на ясла, та дано ми се отвори време и на мен за приказки с вас. Доскоро!

# 22
  • Мнения: 36
Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 00:05 от amelie

# 23
  • Мнения: 4 187
Привет дами  Grinning !

Помните ли ме  Mr. Green, преди пишех в тая тема  Blush |!

Юху   bouquet, за настоящата темата ! А това е  bouquet за всички, които я поддържат ! Аз я карам само на записи, но редовно чета  Grinning !
Постоянно ми дава някакви грешки, не ми зарежда страницата и тнт. Ето сега пак от 30 мин се опитвам да гласувам, и да пиша, ами писва ми.... фффф ! Не се оправдавам де, който иска , намира начин  Embarassed.
За анкетата , гласувах с 2, щото другата опция е 4, а от нея ми писна  Joy ! През вечер , през две , напикан  Tired.
Няма ясла за нас, а така има нужда момчето ! Вече се замислям за частна ... станал е много лигав и мрънкащ , не се търпи  Crossing Arms

Лятото мина в..... мммм... в..... ами мина лятото  Mr. Green ! сега ежедневието основно се върти около Рая, да я заведем на у-ще, да я вземем от у-ще, че да я заведем на плуване.
Стас се чувства много важен и ангажиран, сякаш неговия принос е съществен и незаменим  Grinning ! То си е така де  Wink !
Нищо интересно покрай нас. Записах се, сега ще прочета темата , и пак ще коментирам  Heart Eyes!

# 24
  • Мнения: 163
Балеринке, Стели, радвам се да ви "видя". Hug
Пък можете и да не ни забравяте, значи. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 4 187
Котенце  Hug !

Къде отиде позитивния ти подпис  Rolling Eyes ! Толкова пъти ми е вдъхвал сили и надежда ! То и това е вярно, дето сега се мъдри там.... ама върни си другия, моля те  Praynig !

И сега кво, до утре ли да чакаме да почерпиш  Grinning ?!

# 26
  • Мнения: 163
Ех, Стели, новият ми подпис е в името на нещо безценно, което изгубих. Cry
Но в твоя чест връщам щипката оптимизъм. Peace
Ще чакате я, ей го де е след някой час... Joy

# 27
  • Мнения: 4 187
Коте, съжалявам за загубата  Sad, дано не е непрежалима ...

Още 2 часа, и ставаш на 18, а  Laughing ?! От сега знам, че утре ще е хубав ден !

# 28
  • Мнения: 163
За съжаление не мога да я прежаля, но каквото сам си направиш, нали знаеш...
Шшшт, нямам и 18 още, бре! Joy
Очаквания ник'ви, братче. Даже планирам да си бачкам с обичайно темпо. Twisted Evil

# 29
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Котееее, хайде точно на датата  Joy Да бъдеш все здрава и на 18  Hug

Общи условия

Активация на акаунт