Отговори
# 720
  • Мнения: 7 421
Моля за помощ - тук във форума бях намерила една рецепта за сладкиш-торта - накратко - какови блатове, шоколадов крем, банани, отгоре разбити белтъци на сняг, които леко се запичаха във фурна.....Ако се сещате за рецептата моля за линка. Мерси.
  Да не е  Шоколадов сладкиш "Фантазия" ?  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 14:47 от Селма

# 721
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Моля за помощ - тук във форума бях намерила една рецепта за сладкиш-торта - накратко - какови блатове, шоколадов крем, банани, отгоре разбити белтъци на сняг, които леко се запичаха във фурна.....Ако се сещате за рецептата моля за линка. Мерси.
   Да не е  Шоколадов сладкиш "Фантазия"Rolling Eyes

Точно. Peace Мерси   bouquet

Аз много го харесах и домочадието иска пак  Grinning

# 722
  • Мнения: 4 569
Може ли в следващата тема в първия пост да сложите линковете където задаваш какви продукти имаш и те дават рецепта с тях?  Blush

# 723
  • Мнения: 7 421
Моля за помощ - тук във форума бях намерила една рецепта за сладкиш-торта - накратко - какови блатове, шоколадов крем, банани, отгоре разбити белтъци на сняг, които леко се запичаха във фурна.....Ако се сещате за рецептата моля за линка. Мерси.
   Да не е  Шоколадов сладкиш "Фантазия"Rolling Eyes

Точно. Peace Мерси   bouquet

Аз много го харесах и домочадието иска пак  Grinning
    Чудесно!Много се радвам!  Hug

# 724
  • Мнения: 4 864
какво  освен супа мога да направя с месото от пилешки фенери?

# 725
  • Мнения: 9 144
пълнени палачинки, като ги обезкостиш и разни други работи с малкото месо, което пада.

# 726
  • Мнения: 3 420
Момичета,искам да направя миди ,но не знам как  Sad Имам 1кг. от замразените без черупки (от Билла).Изчетох сумати рецепти,форуми и накрая не можах да синтезирам коя ще е най-вкусната.Просто не съм готвила и съм яла може би 1-2 пъти и не мога да си представя коя рецепта е най-успешна.За това питам вас-как са най-вкусни мидите  Praynig

# 727
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Момичета,искам да направя миди ,но не знам как  Sad Имам 1кг. от замразените без черупки (от Билла).Изчетох сумати рецепти,форуми и накрая не можах да синтезирам коя ще е най-вкусната.Просто не съм готвила и съм яла може би 1-2 пъти и не мога да си представя коя рецепта е най-успешна.За това питам вас-как са най-вкусни мидите  Praynig
Дано са почистени щом са замразени...пробвай ги панирани, ние така много ги обичаме вкъщи. Правиш си патафри и панираш, или мида-брашно-яйце и в тигана.

# 728
  • Мнения: 3 420
Момичета,искам да направя миди ,но не знам как  Sad Имам 1кг. от замразените без черупки (от Билла).Изчетох сумати рецепти,форуми и накрая не можах да синтезирам коя ще е най-вкусната.Просто не съм готвила и съм яла може би 1-2 пъти и не мога да си представя коя рецепта е най-успешна.За това питам вас-как са най-вкусни мидите  Praynig
Дано са почистени щом са замразени...пробвай ги панирани, ние така много ги обичаме вкъщи. Правиш си патафри и панираш, или мида-брашно-яйце и в тигана.
Ми ако не намеря някоя по-интересна рецепта,панирани ще са... Имаше някаква рецепта с чесън и топено сирене,но не мога да преценя върви ли сиренето с тях...

# 729
  • гр.София
  • Мнения: 2 762
GodaiVa

Аз си правя морска салата с тях, кипвам ги за 1-2 мин, и ги отцеждам, нарязвам лук, малко чесън, лим.сок, маслинки, копър, зехтин и сол, става страхотно, когато имам слагам и ролца от раци и др. морски дарове  Grinning

# 730
  • Мнения: 9 144
Момичета,искам да направя миди ,но не знам как  Sad Имам 1кг. от замразените без черупки (от Билла).Изчетох сумати рецепти,форуми и накрая не можах да синтезирам коя ще е най-вкусната.Просто не съм готвила и съм яла може би 1-2 пъти и не мога да си представя коя рецепта е най-успешна.За това питам вас-как са най-вкусни мидите  Praynig

ей тия с този сос са ми най вкусни http://pep-4o.blogspot.com/2009/09/2-400-1-150-1.html и тъкмо  се сетих за тях, тази вечер ще направя едни рибни филета с такъв сос.

# 731
  • Мнения: 143
Може ли в следващата тема в първия пост да сложите линковете където задаваш какви продукти имаш и те дават рецепта с тях?  Blush

Това става ли?

http://www.recepti.lamqta.com/

# 732
  • Мнения: 11 607
Докато започне същинската вечеря при Дани в Черешката, заповядайте в юбилейната

НОВА  ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт