Моля за съвет

  • 758
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Вчера бебето ми ( почти на 9 месеца) падна от спалнята.
Знаете как става... секунда невнимание ..  Cry
Уплаших се адски много, нормално ...
падането не еот високо и падна на паркета с надоло с главара и си удари челото.Нямаше цицина, а съвсем леко сякаш ужулено, което след няколко часа го нямаше.
Няма повръщане, сънливост.Промяна в настроението също не забелязвам, весел и жизнен е!
Но нз дали е съвпадение отказа да яде следобедната си каша. а тази сутрин и попарата.
Знам, че признак за сътресение е и загуба на апаетит, но зеленчуковото пюре го яде, а също  и млякото си пие.
Това означава , че има апетит нали?Дали има връзка или просто е съвпадение?Моля, дайте ми съвет!

# 1
  • Мнения: 646
Може би е просто съвпадение, но дори и само за твое успокоение се обадете на педиатъра и виж какво ще ти каже.  Peace

# 2
  • Мнения: 556
Сигурно е само съвпадение. Не се тревожи.

# 3
  • Мнения: 3 092
Струва ми се че се тревожиш повече , но не пречи да звъннеш на доктора си , какво значение има какво ще кажем ние .
Спокойно ...има още да пада . Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 677
Може би е само съвпадение, но ти продължавай да наблюдаваш детето и ако има още нещо притеснително, потърси лекар.

# 5
  • Мнения: 2 216
Не съм лекар, затова те съветвам да заведеш детето на специалист, а не да разчиташ на форум...
Дано всичко е ок, но да го каже лекар Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не се тревожи, бебетата са по-жилави, от това, което изглеждат и ние мислим, че са.

Заведи го все пак на лекар Peace

И бъди спокойна, още колко удари в главата ще има.... не познавам дете, което да се е разминало с тях, включително и моето.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Щом главара е здрав и не подут  - нищо му няма!
 Laughing Laughing Laughing Вижда се, че е грешка от бързане, но много се смях....

# 8
  • София
  • Мнения: 1 978
Според мен нищо му няма на детето и няма смисъл да се травмира с ходене по лекари,те ще кажат,че нищо му няма илис амо ще го облъчат като му направят бесмислена снимка,щом се храни и си е жизнен всичко е наред,моя син пада 2 пъти от дивана на 4 месеца,колко сълзи изревах...как се мразех... но то за миг става и не трябва да се обвиняваме.На една позната дъщерята падна пред очите ми върху асвалта от една от тези високите стари пързалки от едно време,хем майка и я държеше за ръката,как стана още не знам,падна на глава,направо онемях от ужас и кръв и тече,веднага я закараха в пирогов,слава Богу нищо и нямаше макар че падането беше ужасно и пак казвам хем майка и беше до нея и я държеше,ама имало да става беля.
Ферман изписах ама с 2 думи според мен трябва да си спокойна.

# 9
  • Мнения: 273
Синът ми на 8 месеца падна с главата надолу от столчето за хранене, аз плаках повече от него тогава. Представям си как си се изплашила. По същия начин си удари челцето и след няколко часа нямаше и следа. Тогава не го заведохме на лекар, но следих състоянието му, слава Богу нищо му нямаше. По-късно като по-голям си сцепи малко главата отзад при падане, тогава го заведохме в бърза помощ, пак нищо му нямаше, но се успокоих чак след като го прегледа лекар. Обикновенно на децата по-бързо им минава и забравят, уплахата и безпокойството са за нас. За да си напълно спокойна и аз бих те посъветвала да го заведеш да го прегледа лекар.

# 10
  • Мнения: 4
Аз също мисля, че му няма нищо сериозно, но все пак ще е добре ако го заведеш на лекар.  Peace

# 11
  • Мнения: 150
http://milena84uzunova.snimka.bg/family/gogo.700281.28374422
раната на носа е резултат от едно такова падане от леглото.  Според педи "не е хубаво да се случват такива неща, но е неизбежно".

# 12
  • Мнения: 8
Благодаря на всички за отговорите и съветите!
Заведох го вчера, за щастие му няма нищо! Simple Smile
Просто през ноща не иска да спи от няколко дена, постоянно се буди на час, два и почнах да си мисля, дали не е в резултат на това.Въпреки че през деня спи спокойно и е същия като преди.
Предполагам е съвпадение - никнене на зъби, корем или както се изказа някой, може и магнитните бури да влияят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт