АФК-Пътят на Емир ~162~Първи крачки.........опит да дишаш отново.

  • 63 027
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Toronto
  • Мнения: 683
Нали? Даже гледам Кузейски белег съм и оставила на брадичката, явно ще може и да се боксира! Пазате се, идва Суперджан! Joy Joy

# 691
  • Мнения: 0
Нали? Даже гледам Кузейски белег съм и оставила на брадичката, явно ще може и да се боксира! Пазате се, идва Суперджан! Joy Joy
Joy Joy hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 2 116
Цитат
момичета гледате ли някъде втория сезон -има ли го със субтитри , моляви дайте някакъв линк

SVETLA BO, silvia0661Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678872.msg23024203#msg23024203

Това е линк за тема 161 в пост 345  на Плами от стр. 24-та има линкове за няколко епизода...
57, и от 62 до 67 включително.

Ако не се ориентирате, или има нужда от помощ, ще помогна.  Peace
Приятно гледане. Hug

# 693
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Здравейте! Hug

Наде, Hug благодаря за следобедното ФЕмирско кафенце!  bouquet

 flo-wer, страхотно клипче!  bouquet

Веднага поправих грешката! ooooh!



Това ми хареса! Joy

Тупарова,  Hugмного хубав стих!  bouquet

# 694
  • Мнения: 6 105
Момичета  Hug еее отива и на Джан,пък и се радвам,че винаги е там,за да спаси Емир Wink

# 695
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Eee, Джан е мн фЯшАн така. Mr. Green

Това е пост на Мариола в темата за Балканите, който по принцип е за нас.




Скрит текст:
На мен ли ми се струва  или сякаш се е появило някакво съревнование м/у феновете на АФКЕЙ и Балканите? newsm78

# 696
  • Мнения: 21 201
Звезде. Hug
Не ти се струва Тинче и аз това забелязвам, само, че по-скоро съревнование в нета. Постоянно съпоставят АФК с Балканите и ми е много криво. Единия сериал няма нищо общо с другия, нито по сюжет, нито по време на действието. Направо ми е болно като чета разни статий, запитвания към фенове и т.н., пуснати в нета.
Харесах Хазал от АФК, харесвам я и в Балканите, но на мен първият ми сериал, който ме разтърси из основи беше АФК-първи и втори сезон и съм убедена тъй, като се познавам много добре, че подобни вълнения няма да изпитам с друг сериал.
Да подчертая още веднъж за да не бъда грешно разбрана, съревнование между двата сериала усещам в нета с различни статий и изказвания, а не в темите.

# 697
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Привет на всички и от мен! Hug

Интересна и емоционална сериална вечер за всички гледащи АФК/ сезон 3-ти! Heart Eyes
 
Приятно гледане!   yes thumbsup



Отивам да си търся непрекъсващи линкове за гледане...  Shocked  newsm78 Joy

Коментарите за деня и епизода, по-късно... Peace Grinning

# 698
  • Мнения: 11 820
остана още малко приятно гледане и безпроблемен нет  Hug

# 699
  • Мнения: 27
Ехо и аз тази вечер съм тук с вас. Hug Hug HugОтдавна ме ми се е случвало.Ще гледам да помагам доколкото мога и с превода.

# 700
  • Мнения: 11 820
Вяра много ще сме ти благодарни  Hug

# 701
  • Мнения: 180
Здравейте wavey

# 702
  • Мнения: 13
  HugПривет на моята адашка Мислеща 72/ Ралица/ Рали, от мен rprm/Ралица 2/ Рали 2 (за улеснение може би). Е Рали, нека си го кажем - хубаво име, красиво цвете и поема за една също голяма любов - Ралица от Пенчо Славейков.   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много ми е драго Рали 2  Hug Hug Hug,

Влизам за малко и за съжаление после изчезвам,защото сме на гости с моята половинка, но ще ви шпионирам от телефона и при възможност ще се включвам.

Благодаря за прекрасния стих на Тупарова и за Фемирското кафе на Надя   bouquet  bouquet

А  новата визия на Джан, много ме радва  Laughing Laughing Laughing, неотразима е

Меги, здравей

Приятно гледане от мен  Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 21 201
Вяра, благодаря ти за желанието да ни осветляваш.  Не отказваме на никого преводи по време на серията.
Предварително благодаря на всички Ви, които, ще ни разяснявате.
Приятно гледане.

# 704
  • Мнения: 6 105
Ще имаме ли озет тази вечер?

Общи условия

Активация на акаунт