Огледален свят по VOYO ~ тема 12 ~

  • 56 055
  • 719
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 820
Клоди знам аз знам затова ти дадох една чаша да преплакнеш малко устето  Mr. Green  http://www.youtube.com/watch?v=yRCfIUJd0X4&feature=related   Heart Eyes

# 661
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди,  love001 този пост не е за пропускане... Mr. Green

# 662
  • Мнения: 0
Не мога да разбера нещо! Уж всички накрая са щастливи, а в трети сезон всички се мразят о.о
Майката на Емир как се държи с Ръза например, пак почва да обвинява Фери за всичко, макар че е мъртва  #Crazy

# 663
  • Мнения: 0

Клоди,  love001 този пост не е за пропускане... Mr. Green
  bouquet  bouquet  bouquet newsm10

Релкс  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Тоя само на мен ли не ми прилича на Чатай newsm78

# 664
  • Мнения: 11 820
Илда   bouquet сериалчето битти точно тогава  Heart Eyes  м този момент също ме радва

# 665
  • Мнения: 0

Клоди,  love001 този пост не е за пропускане... Mr. Green
  bouquet  bouquet  bouquet newsm10

Релкс  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Тоя само на мен ли не ми прилича на Чатай newsm78


 Joy определено само на теб , изобщо не е Чаги   
 Hug

# 666
  • Мнения: 0
Не мога да разбера нещо! Уж всички накрая са щастливи, а в трети сезон всички се мразят о.о
Майката на Емир как се държи с Ръза например, пак почва да обвинява Фери за всичко, макар че е мъртва  #Crazy
Мдааа и аз не разбрах ooooh!а незнам дали някой разбра #Crazyмислех че ще дадът в началото какво е станало през тези 10 дни и как са се сдобрили всички ама йок #2gunfire #2gunfire

# 667
  • Мнения: 0


 Joy определено само на теб , изобщо не е Чаги   
 Hug
Е това казвам и аз де Laughingче не е Shocked

# 668
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Тоя само на мен ли не ми прилича на Чатай newsm78


Определено не е Чаги. Peace Този си го спомням от " Малки тайни" там играеше Али, но как се казва актьора нямам никаква представа.

# 669
  • Мнения: 0
Илда   bouquet сериалчето битти точно тогава  Heart Eyes  м този момент също ме радва


Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesНикога няма да забравя физиономиите на Ханде и на Пигита Mr. Green

# 670
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Релакс, Hug  bouquet  bouquet  bouquet любим момент... Heart Eyes

Всички бяха щастливи накрая на епизода, пък в следващия епизод изведнъж всичко е приключило и не дадоха дори  и едно споменче от ФЕмир, това адски ме дразни, имам чувството, че сякаш искат да ги забравим и да започнем да приемаме новите им герои и истории, но са се объркали ...без мен...ФЕмир са за мене незабравими и единствени... Heart Eyes тази ДЖан може да обича Емир, както си иска, но аз не мога да приема.../мое мнение/

# 671
  • Мнения: 11 820
ааа немойм се разбра Чаги къде къде е по як от тоя  Mr. Green тоя ми е противан даже и аз от малки тайни го знам..в тоя филм ми харесваше единствено Четин и приятеля на онази русата  newsm78
Скрит текст:
ама тоя Четин бая космат на гърдите бая матриал за възглавници има  Mr. Green

# 672
# 673
  • Мнения: 11 820
Клоди в този момент ми се искаше да я хване за гушата  Mr. Green  

 Joy

# 674
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ах, това Джансу... #2gunfire

 До довечера, милички! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт