Кой родилен дом е за предпочитане? Тема 2

  • 196 194
  • 493
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
В майчин дом - Савчева и Клисурски са добри

# 331
  • Мнения: 148
Цвети,как няма да раждаш бе душа,споко,всичко ще е наред,няма до пълнолетие в корема да го носиш бебо я.Как ме развесели само Grinning.
Аз съм при Клисурски и съм доволна,е имам леки забележки,но са по скоро от организационен характер Laughing.

# 332
  • Мнения: 72
Здравейте Simple Smile Наскоро се преместихме да живеем в София и ми се налага да си сменя лекарката. Ако някой може да ми предложи добър гениколог за водене на ЖК нека пише. Незнам и към коя болница да се насоча.

Препоръчвам ти с 2 ръце и крака д-р Пламен Миков, има частен кабинет, не изражда за съжаление, но ти гарантирам, че ще ти обърне персонално внимание при всеки преглед и бебчо ще е в сигурни ръце, техниката му е нова, прегледа на ехограф там е 30 лв.

# 333
  • Мнения: 3
Цвети,как няма да раждаш бе душа,споко,всичко ще е наред,няма до пълнолетие в корема да го носиш бебо я.Как ме развесели само Grinning.
Аз съм при Клисурски и съм доволна,е имам леки забележки,но са по скоро от организационен характер Laughing.

Организационни забележки колкото искаш там, но поне за момента съм спокойна, защото я познавам. И Савчева и Клисурски (щом казваш) са ок, но след като не израждат - има ли смисъл да раждам там. Много е депресираща болницата - не знам дали искам да е там.
И все пак МД ли е най - доброто място за раждане?

леле ужасно мрънкяло съм, но съм в страшен ужас от предстоящото изпитание

# 334
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Аз съм се ориентирала към Шейново,тъй като лекарят,който ми проследява бременността,д-р Пламен Димов е там и като че ли ще избера ВИП стая,а и в Шейново бебето вече може да е 24ч с майката (това го пише в сайта им,но не знам дали важи само,ако избера ВИП).А някоя мама да има инфо дали ако желая таткото може да присъства с мен на раждането и каква е точно разликата между ВИП и обикновена стая?
Аз родих в Шейново. Секциото ми го направи д-р Димов и един стажант, май стажантът се учеше на мене, а Димов го учеше.  Laughing Бях без избор на екип и в обикновена стая. Всичко мина ОК. Обикновената стая е с 4 легла , има мивка и телевизор, и тераса. Баните са общи на етажа, но са няколко. Бебетата почти през целия ден са при майките, но не и 24 часа. Само ако майката пожелае го оставят при нея за постоянно, но за през нощта в обикновената стая май е по-добре да не са, че си представи 4 бебета, които плачат цяла нощ и се събуждат взаимно  Crazy
 Само във ВИП стаите може да те посещават вътре. А за да присъства таткото на раждането май се доплащат пари.  Wink

# 335
  • Мнения: 35
Момичета, извинявам се за некомпетентният въпрос предварително.
Има ли възможност да родя в родилен дом с избор на екип, но доктора от екипа да не работи във въпросният родилен дом?

# 336
  • Мнения: X
Да, има лекари, които сключват договор с някоя болница и там водят пациентките си.

# 337
  • София
  • Мнения: 10 698
Цвети,как няма да раждаш бе душа,споко,всичко ще е наред,няма до пълнолетие в корема да го носиш бебо я.Как ме развесели само Grinning.
Аз съм при Клисурски и съм доволна,е имам леки забележки,но са по скоро от организационен характер Laughing.

Организационни забележки колкото искаш там, но поне за момента съм спокойна, защото я познавам. И Савчева и Клисурски (щом казваш) са ок, но след като не израждат - има ли смисъл да раждам там. Много е депресираща болницата - не знам дали искам да е там.
И все пак МД ли е най - доброто място за раждане?

леле ужасно мрънкяло съм, но съм в страшен ужас от предстоящото изпитание
Според мен НЕ. Grinning Перфектни специалисти, перфектна апаратура, чудесна неонатология + неонатолози и педиатри, с много любов за клиника Надежда! Heart Eyes и не на последно място-отлични  условия и отношение на персонал.

Няма за какво да си в ужас, това е най-готиния повод да бъдеш в болница, най- милия,най-скъпия, всичко ще е наред!

# 338
  • Мнения: 39 283
Зависи, за проблемна бременост, патологии и какви ли не неща, които другите болници не искат да се наемат е най добре МД.
Да не говорим, че неонатологията за недоносени е най-добрата в цяла България.

# 339
  • Мнения: 148
Зависи, за проблемна бременост, патологии и какви ли не неща, които другите болници не искат да се наемат е най добре МД.
Да не говорим, че неонатологията за недоносени е най-добрата в цяла България.

 Peace

# 340
  • Мнения: 39 283
Само да допълня- аз бях изключително рискова родилка. Въпреки, че бремеността ми е инвитро и цялата е следена в Надежда, накрая просто не искаха да се занимават с мен и се насочих към майчин дом.
За мое огромно съжаление дъщеря ми избърза с цели осем седмици. Благодарение на д-р Дяволов, който предвиди развоя и аз и дъщеря ми сме живи и здрави. Гледаха детето ми цели 45 дни в неонатологията. За там каквото и да кажа, все ще е малко  Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 2 850
Сигма, стана ми странно - в какъв смисъл не са искали да се занимават с теб?

# 342
  • Мнения: 39 283
Бях родилка, с много усложняващи фактори. Току що отворена болница. Една мъртва родилка, не е най-голямата реклама. Общо взето ми казаха, че може би ще имам нужда от кръвопреливане, което те не могат да ми осигурят. А, бе общо взето добре, че стана така, защото малката се роди наистина много малка-колкото бройлер и слава на бога в майчин дом се справиха отлично с нея.

Иначе мога само суперлативи за кажа за Стаменов и Персенска. Както и за Михова.  Първите двама ме забремениха, а втората ме гледаше през две седмици.

# 343
  • Мнения: 4 589
Аз съм писала и преди, че раждах два пъти в Токуда и съм много доволна, от лекари, грижите. които се плагат, всичко. Дори и недоносени децата, ходех при тях по няколко пъти на ден. Кърмих ги от началото, после носих и кърма.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 795
Зависи, за проблемна бременост, патологии и какви ли не неща, които другите болници не искат да се наемат е най добре МД.
Да не говорим, че неонатологията за недоносени е най-добрата в цяла България.


И аз се включвам на бързичко, надявам се в МД наистина да е най-добрата неонатология и сигурно е, преди 3 години родих малката в Токуда и не пираха да се бият в гърдите как им носят ''неоправени бебета'' от МД в тяхното интензивно. Сега за втория път съм за МД с избор на лекар, да видим, не че не съм доволна от Токуда, но тогава по Коледа как не ме е срам да раждам Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт