90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 293
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 517
Здрасти и от мен, мисля от утре и аз с вас, че ми писна да съм дебела вече Crossing Arms
Имам няколко въпроса, на които се надявам да отговорите - задължително ли се пие бульона? Не, че не обичам, обаче готовите са пълни с глупости, а пък да си варя бульон нещо не ми се нрави Rolling Eyes
И какво става с кожата, как се справяте с нея?Имам бая стрии и си мисля, че като отслабна ще увисне Sad
Започвам от 68 кг. като миналата година по това време бях 77 и как съм ги свалила не знам Crazy
 
не е задължително. Аз дори мисля, че никой не го пие. Готови не се пият! Ако пиеш само домашен Peace
Много момичета тук са славили над 20-30 кг и никой не се е оплакал от увисване. Процеса е здравословен, по мое мнение а не драстично сваляне, тъй че няма проблеми
успех Peace

# 721
# 722
  • Мнения: 2 070
Здравейте!
Днес въглехидратен
З-ябълки
обяд-базакони, половин пакетче и една вафла Троя
към 16 часа изядох една краставица
В-пърленки с чеснова сол
вчера стесних по-плътните си панталони с по около 5-6 см. на талия и дупе Laughing

# 723
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! От днес и аз се впускам в боя, ще се радвам да извървим пътя заедно....
Понеже не съм много наясно все още. Какво мислите за менюто рлез втория ден -З-пъпеш, чай с мед
О-тиквички с ориз, филия хляб и салата, В- тиквички с ориз и салата. А и за бульона да попитам, задължителен ли е след ядене.

# 724
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! От днес и аз се впускам в боя, ще се радвам да извървим пътя заедно....
Понеже не съм много наясно все още. Какво мислите за менюто рлез втория ден -З-пъпеш, чай с мед
О-тиквички с ориз, филия хляб и салата, В- тиквички с ориз и салата. А и за бульона да попитам, задължителен ли е след ядене.
Здравей и добре дошла  Hug
Ако можеш да изключиш филийката хляб за обяд, ще бъде по-добро менюто ти. Нея (филийката) остави за следващия, въглехидратен, ден, когато ще бъде напълно режимна  Peace
За бульона беше отговорено няколко поста по-нагоре и не, не е задължителен. Единици са (да не кажа, че няма такива) тези, които го пият. И имай предвид, че както е отбелязала Тинки, готови (купешки) бульони нямат място в режима.
За чайчето с мед се замислих какво да посъветвам....  newsm78 Хем съм наясно, че е далеч по-добре без меда (аз лично не консумирам), хем, преглеждайки менютата, ще забележиш, че голяма част от момичетата си подслаждат с него чая/кафето  Thinking Нека по-вещите да кажат.
Успех!  Hug

# 725
  • Мнения: 1
Бях писала по напред в темата че ще се претегля час след 16 ден но на издържах и се качих на кантара  Embarassed. Той ме изненада приятно - за 7 дни 2,5 кг надолу, а и се чувствам поприбрана. Стимулирана и решена съм да продължавам с вас.  bouquet
Днес ми беше въглехидратен  ден :
З: нямаше понеже станах късно!
О: салата с черен хляб
В: Салата от домати чушка и маруля с черен хляб + 1 пуричка баклавичка с локумче Embarassed
3 литра вода!
Утре плодчета Laughing

# 726
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бях писала по напред в темата че ще се претегля час след 16 ден но на издържах и се качих на кантара  Embarassed. Той ме изненада приятно - за 7 дни 2,5 кг надолу, а и се чувствам поприбрана. Стимулирана и решена съм да продължавам с вас.  bouquet
Днес ми беше въглехидратен  ден :
З: нямаше понеже станах късно!
О: салата с черен хляб
В: Салата от домати чушка и маруля с черен хляб + 1 пуричка баклавичка с локумче Embarassed
3 литра вода!
Утре плодчета Laughing

Здравей Илиана,

Чета какво си вечеряла и се чудя аз ли не съм разбрала, или на вечеря в този ден може да се яде само паста или сладолед с черен шоколад?! Thinking Т.е не би трябвало да има салата или хляб ...

# 727
  • Мнения: 50
Здравейте отново! От около месец и половина се опитвам да започна, но тъй като бях кърмачка не ми се получаваше. За съжаление вече не кърмя, но мога да започна да свалям излишните килограми. Стартирам от 79.7кг., на 165см. височина, при 27год. Стоически издържах първия ден, та дано така до края... Simple Smile

# 728
  • Мнения: 0
Добро утро!
Опитът ми да съм на диета и да не се тегля излезе катастрофален.Днес кантарът отчете +1,5кг.Ужас!! #CrazyДобре, че МЦ свърши и се надявам бързо да се изчисти тлъстия +.
Менюто ми за днес- белтъчен ден:
З-круша, обяд и вечеря-варени яйца със салата от домати.
Успешна седмица на всички и много минусчета Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 12 568
Добро утрооо!

Време е за ставане



успешна работна седмица на всички!

След снощната ми смесена вечеря - днес 1 кг плюс. Затова минавам към обичайния вариант за хранене през деня - млечен.

# 730
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, фиданки,

Бабе, мерси за кафето  Hug
Аз също имам плюс от снощи  Mr. Green Днес ще е плодов ден в чест на луната. За начало - тиквааааааааа  Mr. Green

Успешен и минусов ден на всички   bouquet

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Добро утро и от мен ,успешна нова седмица  Hug  

Не съм се теглила днес още ,но онзи ден бях на картофи и имах огромен + после ....тия картофи почвам да ги отбягвам вече.Вчера бях на въглехидрати и откарах за обяд и вечеря на филии с лютеница  Crossing Arms Днес плодове имам ябълки може да карам цял ден на ябълки..
П.С. На обяд съм на първия си изпит в унито ,моля ви стискаите ми палци защото изобщо не съм сигурна в себе си  Cry  Как се учи цял учебник за 2 дни .. ужас хайде отивам да чета а на вас усмихнат ден  Hug

# 732
  • Мнения: X
 Flutter
Здравейте.

След няколко не много режимни дни съм с 1 кг отгоре. Днес - плодов.

Хубав ден

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки.Вчера голямо ядене и днес+500 грама.То не беше филии с лютеница,крекери и парче торта,но като се има предвид това ядене съм качила нормално.Тортата на Неделя е страхотна,но може би няма да ям до края на 90дни,че карам само на редче черен шоколад като сладко.Но съм много обнадеждена защото сега излизам и ще ходим до една чешма която е на 25километра пеш от нас.И в съчетание със днес плодов ден само на ябълки съм убедена,че плюса няма да го има а и надолу ще съм още половин килограм.Лек ден фиданки и много минуси  bouquet
десиуспех с изпита Grinning
П.С. Аз също не пия бульони,а и супите ги отбягвам,защото много огладнявам от тях Peace

# 734
  • Мнения: 5 109
Добро утро!

Гоуст, Бабе, и аз съм с плюс  Mr. Green От 600гр.  Laughing

Днес предвид времето мисля на обяд една супа на хапна, за закуска е ясно- круши. Вечеря- риба. Пък дано да го стопя този плюс.

Общи условия

Активация на акаунт