VIP Brother България - 4 сезон - 2 тема

  • 131 530
  • 3 578
  •   1
Отговори
# 3 495
  • Мнения: 147
тогава е била над 60 , Стефан Д. на 54  , сега тя е на ок. 77 , щом той гони 70 , ...преди малко гледах в Гугъл ...



Хм  newsm78 и аз гледах в гугъл, не намирам нищо за жена му и кога е родена. А той е бил на 44, Владо е на 26 .

# 3 496
  • Мнения: 25 836
тогава е била над 60 , Стефан Д. на 54  , сега тя е на ок. 77 , щом той гони 70 , ...преди малко гледах в Гугъл ...

Как?Владко е на 26 сега.
Значи 54 и 26 ....Ламбо трябва да е над 80 Shocked

# 3 497
  • Мнения: 38
Данаилов е страхотен ! Винаги много съм го харесвала. Много е огорчен. Каза нещо много вярно " Ако бях, лош , злобен и т.н. сега те нямаха да си позволят това. "
Тая Ирен е абсолютна откачалка за мен.  Трябва да отиде в психо диспансер, този отшелник и сектант  Владко по-добре да се усети докато е време, защото мисля, че още има шанс  за него...макар и на 26

# 3 498
  • Мнения: 5 462
Данаилов е страхотен ! Винаги много съм го харесвала. Много е огорчен. Каза нещо много вярно " Ако бях, лош , злобен и т.н. сега те нямаха да си позволят това. "
Тая Ирен е абсолютна откачалка за мен.  Трябва да отиде в психо диспансер, този отшелник и сектант  Владко по-добре да се усети докато е време, защото мисля, че още има шанс  за него...макар и на 26
Щом 5 те брака не са я отрезвили смятай за кво иде реч. ooooh!

# 3 499
  • София
  • Мнения: 221
въобще не разбирам има ли от какво да е огорчен ,
като имаш дете , едно единствено , вземи и застани до него ,
ама пусти еснафлък - никога няма да умре у нас ...
Днес  като те четох в една друга  тема, и сега тук мислех дали не съм се клонирала в мислите. Абсолютно съгласна съм.
Пък  и не знам що за родители са били и за доведения му син, сигурно от презадоваляване  той беше доста яко  хлътнал по един прах, които не е пудра захар Simple Smile Simple Smile
Иначе ми е жал дето размахват мръсните чаршафи на един гениален актьор по телевизиите.Не че, останалите от гилдията не са женкари и не са се плодили извънбрачно

# 3 500
  • Мнения: 38
Ирен е на 56 години  в момента

# 3 501
  • Мнения: 13 206
Мисля си, че той може да е станал баща леко изнасилено.
Все пак Ирен е убила детето си в 6-ти месец, точно с ясното и нетърпящо възражение решение да му роди син. Това е нейно решение, никъде няма доказателства, че той е знаел за него.
Така една изневяра се е превърнала в кошмар.

# 3 502
  • Мнения: 150
Данаилов е страхотен ! Винаги много съм го харесвала. Много е огорчен. Каза нещо много вярно " Ако бях, лош , злобен и т.н. сега те нямаха да си позволят това. "
Тая Ирен е абсолютна откачалка за мен.  Трябва да отиде в психо диспансер, този отшелник и сектант  Владко по-добре да се усети докато е време, защото мисля, че още има шанс  за него...макар и на 26

Той не говореше конкретно за Ирен. Неговата теория е, че има някаква кампанийна агитация срещу него, която е не диктувана от един човек. Peace

# 3 503
  • Мнения: 38
Като цяло да, но с това изказване визираше факта какво си позволяват Ирен и Владо

# 3 504
  • Мнения: 3 827
абсолютно сериозно  пиша , никога не се черпя ,
значи подкрепят простотията на Шамара , за мензис и национален флаг , а не подкрепя единственото си дете ...
при все , че всички говорят за това дете , и не е тайна ...
за жена му знам , че е 7 години по-голяма от него , защото пишеше , че когато са се запознали той е бил на 20 , тя - на 27 ...

# 3 505
  • София
  • Мнения: 221
Той  поне си е признал детето, а онзи дебил Сърчаджиев навсякъде говори че, има само две деца, забравяйки за Александра.  Sad

# 3 506
  • Мнения: 25 836
Искам Стефан да осъди продуцентите Crossing Arms

# 3 507
  • Мнения: X
а не подкрепя единственото си дете ...

как трябва да стане това

# 3 508
  • София
  • Мнения: 4 429
въобще не разбирам има ли от какво да е огорчен ,
като имаш дете , едно единствено , вземи и застани до него ,
ама пусти еснафлък - никога няма да умре у нас ...
___________________________________________________________________

 Съгласна съм с теб. Явно мисли повече за това как всичко ще се отрази на политическите му амбиции и търси някаква конспирация, че от Герб, едва ли не са поръчали на Биг Брадър да го злепоставят.

Колкото и да харесвам Стефчо, факта е, че е спал с Ирен, която изобщо не е била някаква невероятна красавица, нито са имали бурна истинска любов, та  колко ли други като Ирен е имало в живота му  Rolling Eyes

# 3 509
  • Мнения: 5 462
абсолютно сериозно  пиша , никога не се черпя ,
значи подкрепят простотията на Шамара , за мензис и национален флаг , а не подкрепя единственото си дете ...при все , че всички говорят за това дете , и не е тайна ...
за жена му знам , че е 7 години по-голяма от него , защото пишеше , че когато са се запознали той е бил на 20 , тя - на 27 ...

Ти откъде си толкова сигурна , че не го е правил ?

Общи условия

Активация на акаунт