VIP Brother България - 4 сезон - 2 тема

  • 131 516
  • 3 578
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 158
Ох, ще падна, няма такива образи!!! Joy А Юлиан започва да ме дразни повече от Николай, това ако е мъжко поведение... не знам и навън ли е такъв! newsm78

А Соня ми се струва, че има много голяма глава... newsm78 но пък ми стана една идея по-симпатична от факта, че не отстъпва на Юлиан! Peace

# 76
  • Мнения: 2 196
Разговорите на мъжете ми напомнят на форума от преди години. Смея се със сълзи с тях.
Но опорите на Ники и Соня ме довършиха просто. Joy

# 77
  • Мнения: 418
Цоп и аз и веднага и мнението ми.

Ако са умни няма да изгонят Соня, а Орлин... че той нищо не прави да впечатли никого... Залагам за интригите и за по интересните случки...все пак е в "интереса на публиката" т.е. на рейтинга на НОВА Wink


Багата, ще е победителя ... трябват му пари на момчето. Не мисля че повече ще може да се състезава в силовия си спорт  Peace Като че ли Випа са го направили за да го спонсорират....  Wink

Сърчаджиева дразни  една идея по малко от преди newsm78
 Peace Съгласна съм, но много преиграва ... чак ми се  Sick

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Юлиян и Благой, както и Соня с Ники, ме накараха да цвиля от смях тази вечер.

# 79
  • Мнения: 6 636
Соня за изгонване и Бони за дразнител.
В предната анкета пак за Бони гласувах ,но прекалено комплексирана ми се струва вече .

# 80
  • Мнения: 2 196
А Багата беше просто черешката на тортата. Мълча, мълча, ама пък като се изказа - разцепи мрака. Crazy

# 81
  • Мнения: 2 265
Юлиан, Николай и пъшкането на Соня ме убиват от смях Joy Joy Joy . Да ни пускат само такива неща, а не драми.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 18 038
А Багата беше просто черешката на тортата. Мълча, мълча, ама пък като се изказа - разцепи мрака. Crazy

Какво е казал? Че слагам децата да спят.. Crazy

# 83
  • Мнения: 534
Юлиянчо доста инфантилно-истеричен ми идва  Thinking, жалко за възрастта и ръста му  Whistling .... а и пола му  Laughing

# 84
  • Мнения: 14 453
Маме, благодаря за новата тема и за анкетите!   bouquet

В първата анкета гласувах за Соня,
а във втората за Ники.

И аз!

И аз.

# 85
  • Мнения: 123
Не знам защо, но много ме дразни.. Алекс Сърчаджиева - начина й на говорене, толкова неестествено.  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 150
Добре започнаха тази вечер предаването - приятни разговори и смешни ситуации.  Laughing
Опасявам се обаче, че след втората половина, пак ще ни насадят "етническия конфликт". Grinning

# 87
  • Мнения: 2 196
Какво е казал? Че слагам децата да спят.. Crazy
Нали я обсъждат непрекъснато Соня, че носи 100 куфара.
Та както си седяха на масата, Соня попита Багата: '' Бага, кога ще тренираме?''
Багата: ''Когато се преоблечеш''. Mr. Green

# 88
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Нали я обсъждат непрекъснато Соня, че носи 100 куфара.
Та както си седяха на масата, Соня попита Багата: '' Бага, кога ще тренираме?''
Багата: ''Когато се преоблечеш''. Mr. Green


 hahaha hahaha hahaha

# 89
  • Мнения: 4 607
Ах, каква бомба пуснаха. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт