SUPERNATURAL: Camera! Say "CHEESE!"

  • 26 176
  • 738
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 391
Снимки от сета от октомври, които обаче излизат сега Rolling Eyes :




За Галчето Flutter

 




За мен Mr. Green

 





Ох, тая поза! Колко приятни неща ми казва Flutter ...

Oстаналите, включително спойлерските:
http://canadagraphs.weebly.com/supernatural-films-scenes-for-season-8.html
http://canadagraphs.weebly.com/another-set-of-supernatural-filming-pics.html


Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 13:33 от Impala

# 601
  • Мнения: 436
Не знам защо, но мен ме дразнят тези ретроспективни кадри със Сам и ужасната докторка. Никаква химия няма там.  Crazy
Не само теб, Изи, не само теб  Confused Особено в последния епизод съвсем не на място ми бяха... Rolling Eyes

# 602
  • Мнения: 3 736
Е, миналия епизод имахме ретроспекции на Дийн, ся на Сам.  Mr. Green

# 603
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Не знам защо, но мен ме дразнят тези ретроспективни кадри със Сам и ужасната докторка. Никаква химия няма там.  Crazy
Не само теб, Изи, не само теб  Confused Особено в последния епизод съвсем не на място ми бяха... Rolling Eyes

Малко смешно ми стана в последната серия - камерата показва по земята тук захвърлен мъжки панталон, там обувка, на трето място дамска дреха, камерата приближава към леглото и какво виждаме - Сам по тениска и онова до него и то облечено.. Crazy Приличаха ми на две гушнали се приятелчета. Ако ще показват, защо Сам така страда по тая жена и едната година живот с нея, да се постараят повече. Crazy..издишат от всякъде.

# 604
  • Мнения: 2 040
Мдаааа, Ушатка нещо хич не е на място. То не знам за нея ли страда повече Сам или за кучето.

Ти само си търсиш повод да му се издразниш, признай си.  Crossing Arms Прав си е човекът - откъде да знае какво означава Бени за Дийн? М? Да не би някой да му е разказал? Съдра се да прави фасони Дийн, егати, ама зъб не обелва какво било и що.
Да бе, не знае! Дийн си му каза в прав текст как само Бени не го е предал и му е като брат. И Сам веднага - да ама пък аз ще го утрепам. Къде отиде Самът, който защитаваше  дзверовете? Преди челни стойки правеше да не утрепе Дийн оня вегетарианската вампирка Ленор, а сега веднага се амбицира да трепе Бени.

Освен това двойно му дразня на Сам, защото харесвам и Бени.  Mr. Green

# 605
  • Мнения: 6 391
Mисля, че акцентът не е върху страстта, а интимността като близост, споделяне, утеха.

# 606
  • Мнения: 3 736
Дреи ич не съм забелязала.  Laughing

Млъкни, Злато, от теб по-пристрастна в случая просто няма.  hahaha Обяснил му в прав текст дрън-дрън. Бахти правия текст, моля ти се. С две думи не се обяснява тва, но е видно, че Дийн няма и капка желание да обяснява каквото и да е на Сам. Зарязал го бил и туйто. Ми да се движат поединично,е гати, като му е толкова мъка. Трети акан сезон Дийн СТРАДА, трети! Не издържам вече.  Crossing Arms

# 607
  • Мнения: 2 040
Млъкни, Злато, от теб по-пристрастна в случая просто няма. 
bowuu
Много ясно - един е Дийн Уинчестър и непогрешим е той.

# 608
  • Мнения: 116
Не знам защо, но мен ме дразнят тези ретроспективни кадри със Сам и ужасната докторка. Никаква химия няма там.  Crazy

няма да, но според мен е нарочно - явно Джен е подбирала партньорка за снимките и нарочно е избрала тази, дето няма химия с нея...

защото ние си знаем какво стана с Руби, дето имаха химия много голяма....

# 609
  • Мнения: 2 040
 Laughing Я Бела как знае.

# 610
  • Мнения: 3 736
Млъкни, Злато, от теб по-пристрастна в случая просто няма. 
bowuu
Много ясно - един е Дийн Уинчестър и непогрешим е той.

 smile3534

# 611
  • Мнения: 21 332
Ха,
на 2-ри епизод ми стана много смешно като се правеха на рейнджъри пред онова момиче,и тя каза на Дийн,че няма никакви запаси,и той измъкна едни бонбони mm  hahaha

# 612
  • Мнения: 6 391
Изгледах седми епизод от 'Revolution'. Няма да следя сериала, Колин Форд - по може Flutter . Доста "пърджоли" има да изяде преди да може да си помисли да ме намокри, но признавам, че има потенцила да го направи - обещаващо тяло, хубава муцунка, интересна захапка, събуждащи-каката-в-мен елементи от поведението Mr. Green , най-вероятно щото го свързвам с малкото Сами, а на него му се точа от пеленаче Mr. Green Joy . Да видим.



Ха,
на 2-ри епизод ми стана много смешно като се правеха на рейнджъри пред онова момиче,и тя каза на Дийн,че няма никакви запаси,и той измъкна едни бонбони mm  hahaha
О, ама ти си съвсем в началото. Супер Peace , давай нататък Hug !

# 613
  • Мнения: 21 332
Ох,малката само ме замаява,но смело отивам вече към епизодтри  Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 41
Гледах новия епизод.Хареса ми.Гарт доста се беше променил.Мислих си, че пак ще пропусне екшъна и ще пита какво изпуснах, но не стана така. Laughing И на мен не ми допада Амелия.Само не разбрах как Сам от едно ръкостискане разбра, че Бени е точно вампир?

Галче, позна загадката.Пускай следваща.

Ох,малката само ме замаява,но смело отивам вече към епизод три  Heart Eyes

Имаш повече от 150 епизода пред теб.Блазе ти.Ще ми е интересно да споделяш мнение за епизодите, гледайки ги за първи път. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт