Аура слим или Слим лайн? на др. Тайс

  • 5 968
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм ползвала Аура Слим. Има този термоефект за които говорят момичетата, кожата се зачервява и затопля. За ефект, незнам, защото много бързо свърши тубичката и си купих тогава антицелулитния на Дева.
Но, определно си заслужава. Тубичката не си спомням, но е около 75-100мл. и струва към 6лв. 

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, не смяташ ли че е по-вероятно ефектът да е бил от целутрона, а не от крема? Thinking
Да, определено смятам.Само споделям за евтин крем с термоефект.А че само с  мазане нищо не става - това всички го знаем:)

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 779
Колко грамажа е този на талодерма или по-скоро за колко време стига? И къде в София мога да го намеря? За 3 лева ми  се струва, че ще е някое малко бурканче Thinking

# 18
  • Мнения: 1 383
Ползвала съм Аура слим и мисля че има ефект. Но тогава ходех и на целутрон и бясно се масажирах сутрин и вечер + движение и рационално хранене. Та не е само от крема. Препоръча ми го козметичката, като започнах процедурите, много го похвали. Кожата привиква с термоефекта, по-нататък не се зачервява толкова. Малко гадничко мирише и според мен не е чак толкова евтин, тубичката е малка, а кремът не се разнася много добре /за по-дълго масажиране се мокрят ръцете/.
Интересно ми стана за този крем на Талодерма, защото я смятам за сериозна лаборатория./или каквото там се води/

Общи условия

Активация на акаунт